Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova, najnovija...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:14

aja ::
susjeda ::
čekam ja...čekam...

kako ruka ?

A dobro, ako ne mičem s palcem...inače prokrvari.

Kad sam se porezala, stavila sam papirnatu maramicu na ranu i zavezala trakom s kućnog ogrtača. Wink


tako to bude...kad nešto trebaš toga nema ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:16

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
čekam ja...čekam...

kako ruka ?

A dobro, ako ne mičem s palcem...inače prokrvari.

Kad sam se porezala, stavila sam papirnatu maramicu na ranu i zavezala trakom s kućnog ogrtača. Wink


tako to bude...kad nešto trebaš toga nema ...

A dobro, to je bar zaustavilo krvarenje...

Al ne mogu heklat, probala sam, odmah prokrvari opet. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:17

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
čekam ja...čekam...

kako ruka ?

A dobro, ako ne mičem s palcem...inače prokrvari.

Kad sam se porezala, stavila sam papirnatu maramicu na ranu i zavezala trakom s kućnog ogrtača. Wink


tako to bude...kad nešto trebaš toga nema ...

A dobro, to je bar zaustavilo krvarenje...

Al ne mogu heklat, probala sam, odmah prokrvari opet. Neutral


ostavi se heklanja bar koji dan Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:18

A nema mi druge. Samo kaj ću sad radit??? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:26

vidi sad...nema mi odgovora Crying or Very sad napisala sam da odmaraš i da su me ispikali komarci u bašći Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:27

susjeda ::
vidi sad...nema mi odgovora Crying or Very sad napisala sam da odmaraš i da su me ispikali komarci u bašći Neutral

Je, rekli su i na tv da ih je tam kod vas puno...Gazdu pikaju na poslu, zna doći lud doma. Kaže da su nekakvi ogromni i da takvih nema tu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:30

aja ::
susjeda ::
vidi sad...nema mi odgovora Crying or Very sad napisala sam da odmaraš i da su me ispikali komarci u bašći Neutral

Je, rekli su i na tv da ih je tam kod vas puno...Gazdu pikaju na poslu, zna doći lud doma. Kaže da su nekakvi ogromni i da takvih nema tu Crying or Very sad


užas...u gradu su prašili, a kao što sam rekla prošle godine kod nas ništa...a i spominju neke tigraste komarce Crying or Very sad nešt sam pročitala da prenose i gadnu bolest...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:31

Je, raširili su se po istri...ne znam jesu li došli do nas.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:33

aja ::
Je, raširili su se po istri...ne znam jesu li došli do nas.. Crying or Very sad

da i tamo... u Bosni u Posavini je prenio neku bolest sa psa na čovjeka Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:34

susjeda ::
aja ::
Je, raširili su se po istri...ne znam jesu li došli do nas.. Crying or Very sad

da i tamo... u Bosni u Posavini je prenio neku bolest sa psa na čovjeka Evil or Very Mad

farao farao

Luxova zaštita ga štiti i od komaraca....ali ne štiti mene od gadova Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:35

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:36

aja ::
susjeda ::
aja ::
Je, raširili su se po istri...ne znam jesu li došli do nas.. Crying or Very sad

da i tamo... u Bosni u Posavini je prenio neku bolest sa psa na čovjeka Evil or Very Mad

farao farao

Luxova zaštita ga štiti i od komaraca....ali ne štiti mene od gadova Rolling Eyes


naša cica obožava one velike Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:39

Ovo je prestrašno. I ja ću si kupiti ampulu kakvu lux ima Nova, najnovija... - Page 12 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:41

aja ::
Ovo je prestrašno. I ja ću si kupiti ampulu kakvu lux ima Nova, najnovija... - Page 12 C070


dok su djeca bila mala uvijek sam imala synopen i prošle godine sam ga kupila i evo ga na stolu...pomaže kad svrbi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:42

muž otišao tražiti malu mačku i sad ga nema...još će se i on izgubiti Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:44

susjeda ::
muž otišao tražiti malu mačku i sad ga nema...još će se i on izgubiti Evil or Very Mad

Moraš im objesiti zvončiće oko vrata Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:45

aja ::
susjeda ::
muž otišao tražiti malu mačku i sad ga nema...još će se i on izgubiti Evil or Very Mad

Moraš im objesiti zvončiće oko vrata Laughing


skoro da ću morati Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:47

Jedna mačka tu u susjedstvu ima zvončić Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:48

aja ::
Jedna mačka tu u susjedstvu ima zvončić Smile


mislim da bi popizdila da mi zvonca Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:51

susjeda ::
aja ::
Jedna mačka tu u susjedstvu ima zvončić Smile


mislim da bi popizdila da mi zvonca Laughing

Pa lijep je zvuk, nije prenaporan... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:53

aja ::
susjeda ::
aja ::
Jedna mačka tu u susjedstvu ima zvončić Smile


mislim da bi popizdila da mi zvonca Laughing

Pa lijep je zvuk, nije prenaporan... Crying or Very sad


to kad ju čuješ onako u prolau, ali cijeli dan... Rolling Eyes i ovako slušam kako mačak naganja cicu Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:55

A kad počnu lajati cucki u kvartu pa lux misli da mora lajati s njima? Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 22:58

aja ::
A kad počnu lajati cucki u kvartu pa lux misli da mora lajati s njima? Rolling Eyes Rolling Eyes


Laughing sreća tvoja da više mačaka nema zvonce ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 23:01

susjeda ::
aja ::
A kad počnu lajati cucki u kvartu pa lux misli da mora lajati s njima? Rolling Eyes Rolling Eyes


Laughing sreća tvoja da više mačaka nema zvonce ...

Ne spominj....kad spazi mačku, raspameti se What a Face

A bezuspješno lovi i guštere...kad ga spazi, gušter se pritaji pa ga ne može naći...onda sve pronjuška i nije mu jasno kam je nestal Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 EmptySub 09 Maj 2009, 23:04

aja ::
susjeda ::
aja ::
A kad počnu lajati cucki u kvartu pa lux misli da mora lajati s njima? Rolling Eyes Rolling Eyes


Laughing sreća tvoja da više mačaka nema zvonce ...

Ne spominj....kad spazi mačku, raspameti se What a Face

A bezuspješno lovi i guštere...kad ga spazi, gušter se pritaji pa ga ne može naći...onda sve pronjuška i nije mu jasno kam je nestal Laughing


mlad i neiskusan Laughing

jel gledaš porin??? ova mala ela Dvornik je skroz luda Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova, najnovija... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova, najnovija...
Nazad na vrh 
Strana 12 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nova, najnovija...
» Nova
» Nova Nokia
» Nova koalicija
» Sretna Nova 2009.godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: