Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova, najnovija...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 00:53

paloma051 ::
dobro večer aja,susjeda,sjekač I NIKOME VIŠE

nisam baš od volje za kuckanje

meni kad netko stane na žulj opraštam ili odmah ili ne opraštam nikako


Duboko se zahvali ono(j)m , ko ti je skrenuo pažnju da više ne komentarišeš
u tvom ,, prepoznatljivom , alapačarskom stilu ,, jer, ... lepo je bilo svo vreme , što te tako dugo nije bilo i niti tvojih , glupih komentara .... koji zaista nikome ne trebaju ... a niti će i u buduće !!!!!
Zato , >>> Jezik u hladovinu <<< ili ..... ostani tamo gde si i do sada bila jer ,
ovde više NEMA NIKOG , ko će TEBE po drugi put moći .... da ,, spase ,, ..... !!!!
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 01:07

sjekač ::

oko, nemoj matorog da ljutiš, zmenom buš imala posla

???????????????? ... oštrač , pretišli ili obećavaš ... ????????????????? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 12:14

... a da se preselite negdje dalje Crying or Very sad Svi su dobro došli i ovdje , ali ne sa ovakvim zlim jezicima. Jedva ste dočekali da zbog nečega možete ispružiti jezike. Danima smo ja i Aja same i gle odjednom imate potrebu i prijaviti se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 12:18

oko ::
susjeda ::
Oko, zahvaljujem se na odgovoru. Nije baš da sam zadovoljna s njim , al tako je kako je. Nadam se da bar i Lauda ponekad se sjeti nas.


Nema na čemu susjedo , molim i drugi put ! cool

Žao mi je , ako ti moj odgovor nije u potpunosti ispunio očekivanja ali ...
ni ja ne mogu da menjam događaje !
Kao i sve u životu , često puta se ni ne može birati redosled istih !
Iako Lauda već odavno nije na forumu , neverujem ... da vas je zbog toga i zaboravio .... a po najmanje , da se moraš plašiti kako ćeš morati ,, put pod noge ,, ?! Crying or Very sad
To uglavnom očekuje one ... koji su se potrudili za to ... Smile

Twisted Evil



Ne plašim se ja , a i put pod noge se odnosio na sve neprijavljene koji samo virkaju i čekaju kakvu priliku za posvađati se.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 16:53

susjeda ::
... a da se preselite negdje dalje Crying or Very sad Svi su dobro došli i ovdje , ali ne sa ovakvim zlim jezicima. Jedva ste dočekali da zbog nečega možete ispružiti jezike. Danima smo ja i Aja same i gle odjednom imate potrebu i prijaviti se.


Nova, najnovija... - Page 40 106868 HVALIM TE BOŽE ! ... ima još normalnih i sa intelektom !!!! pirat

Upravo tako , susjedo ... svi su dobrodošli !!! ... UVEK ... !!!....
ukoliko nemaju neku spirohetu u glavi pa , ni sebi nisu za pomoći !!!
Koliko vidim , svo ovo vreme , koliko ti i aja pišete ovde NIKADA NISTE
IMALE bilo kakve probleme ... ili ???? I tako će i ostati ...

A tako je juče lepo Aja pitala ; " Da li je on naš " ???? Izgleda da nije vaš !
No , pošto nije ni ,, moj ,, .... ni netreba biti ovde .... kao ni ona uspaljuša Nova, najnovija... - Page 40 Kava

prijatno popodne !

Twisted Evil


Poslednji izmenio oko dana Uto 26 Maj 2009, 16:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 16:54

auuuu...ovdje ima baniranih...ja da sam među njima sad bi tek stvarala mala čudesa Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 16:57

oko ::
susjeda ::
... a da se preselite negdje dalje Crying or Very sad Svi su dobro došli i ovdje , ali ne sa ovakvim zlim jezicima. Jedva ste dočekali da zbog nečega možete ispružiti jezike. Danima smo ja i Aja same i gle odjednom imate potrebu i prijaviti se.


Nova, najnovija... - Page 40 106868 HVALIM TE BOŽE ! ... ima još normalnih i sa intelektom !!!! pirat

Upravo tako , susjedo ... svi su dobrodošli !!! ... UVEK ... !!!....
ukoliko nemaju neku spirohetu u glavi pa , ni sebi nisu za pomoći !!!
Koliko vidim , svo ovo vreme , koliko ti i aja pišete ovde NIKADA NISTE
IMALE bilo kakve probleme ... ili ???? I tako će i ostati ...

A tako je juče lepo Aja pitala ; " Da li je on naš " ???? Izgleda da nije vaš !
No , pošto nije ni ,, moj ,, .... ni netreba biti ovde .... kao ni ona uspaljuša Nova, najnovija... - Page 40 Kava

prijatno popodne !

Twisted Evil


vidi koje li slučajnosti...mislila sam da nisi više ovdje ... zašto im se svetiš na takav način ? Na ostalim forumima prvo idu opomene, a ne ban.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 16:57

susjeda ::
auuuu...ovdje ima baniranih...ja da sam među njima sad bi tek stvarala mala čudesa Razz

Pa, kako želiš ?! Very Happy Čudesa se uvek mogu dogoditi Smile zavisi samo
koliko to nekom treba cat Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:00

oko ::
susjeda ::
auuuu...ovdje ima baniranih...ja da sam među njima sad bi tek stvarala mala čudesa Razz

Pa, kako želiš ?! Very Happy Čudesa se uvek mogu dogoditi Smile zavisi samo
koliko to nekom treba cat Laughing


Uglavnom se banirani vrate...
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:01

susjeda ::
oko ::
susjeda ::
... a da se preselite negdje dalje Crying or Very sad Svi su dobro došli i ovdje , ali ne sa ovakvim zlim jezicima. Jedva ste dočekali da zbog nečega možete ispružiti jezike. Danima smo ja i Aja same i gle odjednom imate potrebu i prijaviti se.


Nova, najnovija... - Page 40 106868 HVALIM TE BOŽE ! ... ima još normalnih i sa intelektom !!!! pirat

Upravo tako , susjedo ... svi su dobrodošli !!! ... UVEK ... !!!....
ukoliko nemaju neku spirohetu u glavi pa , ni sebi nisu za pomoći !!!
Koliko vidim , svo ovo vreme , koliko ti i aja pišete ovde NIKADA NISTE
IMALE bilo kakve probleme ... ili ???? I tako će i ostati ...

A tako je juče lepo Aja pitala ; " Da li je on naš " ???? Izgleda da nije vaš !
No , pošto nije ni ,, moj ,, .... ni netreba biti ovde .... kao ni ona uspaljuša Nova, najnovija... - Page 40 Kava

prijatno popodne !

Twisted Evil


vidi koje li slučajnosti...mislila sam da nisi više ovdje ... zašto im se svetiš na takav način ? Na ostalim forumima prvo idu opomene, a ne ban.


Prvo , zašto ne bih bila ovde ???? ... a drugo , ti za kojima žališ , dovoljno su do sada imali opomena ... i sada je kraj !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:05

Ne žalim ja za nikim od baniranih. Skoro da ne znam ni tko su. Žao mi je samo što im ti nedozvoljavaš pristup ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:12

susjeda ::
Ne žalim ja za nikim od baniranih. Skoro da ne znam ni tko su. Žao mi je samo što im ti nedozvoljavaš pristup ovdje.

Nadam se da znaš šta si napisala Laughing Evil or Very Mad ?????????????????? farao
Osim toga , i meni ih je jako žaooooooooo Smile Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:17

oko ::
susjeda ::
Ne žalim ja za nikim od baniranih. Skoro da ne znam ni tko su. Žao mi je samo što im ti nedozvoljavaš pristup ovdje.

Nadam se da znaš šta si napisala Laughing Evil or Very Mad ?????????????????? farao
Osim toga , i meni ih je jako žaooooooooo Smile Sleep


Znam što sam napisala. Osobno ih ne znam. Ne znam gotovo ništa o njima. Nismo uspostavili nikakav prijateljski odnos. Kad dođu pozdravimo se, razmijenimo koju neobaveznui to je to. Zašto braniti ? Što malo bockaju ? Svi to rade po forumima, a vi ste se baš našli , a ti imaš mogućnost osvećivati se.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:30

susjeda ::
oko ::
susjeda ::
Ne žalim ja za nikim od baniranih. Skoro da ne znam ni tko su. Žao mi je samo što im ti nedozvoljavaš pristup ovdje.

Nadam se da znaš šta si napisala Laughing Evil or Very Mad ?????????????????? farao
Osim toga , i meni ih je jako žaooooooooo Smile Sleep


Znam što sam napisala. Osobno ih ne znam. Ne znam gotovo ništa o njima. Nismo uspostavili nikakav prijateljski odnos. Kad dođu pozdravimo se, razmijenimo koju neobaveznui to je to. Zašto braniti ? Što malo bockaju ? Svi to rade po forumima, a vi ste se baš našli , a ti imaš mogućnost osvećivati se.

Čuj !... ne bih da više produbljujem ovu temu jer , za mene je to već Ad-acta .Još jedino da ponovim >>> NEMAM ZAISTA POTREBE NIKOME DA SE SVETIM ... - JOŠ MANJE NA FORUMU ALI ... AKO NEKO NADOBUDNO POKUŠASVA DA I PORED SILNIH OPOMEMNA GLUMI
" pametnog " ... i za to ima leka <<< ... cool cool cool ... i kao što rekoh ...

Prijatno popodne !

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:34

Ajd uživaj i ti Twisted Evil možda bi i ja da imam kakav bazen Crying or Very sad vani je 30 stupnjeva Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 EmptyUto 26 Maj 2009, 17:44

susjeda ::
Ajd uživaj i ti Twisted Evil možda bi i ja da imam kakav bazen Crying or Very sad vani je 30 stupnjeva Evil or Very Mad

Ma to uvek cool !... ali možda je bolje da odeš negde na neku reku ...
Em` više vode a i bolje hladi Very Happy

Twisted Evil

-------

https://bezcenzure.forumsr.net/viewtopic.forum?t=3990
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova, najnovija... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova, najnovija...
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Nova, najnovija...
» Nova
» Sretna Nova 2009.godina
» Nova kraljica???
» Nova Nokia

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: