Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 22:53

ajd ...sviđa im se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 22:56

susjeda ::
ajd ...sviđa im se Smile

Laughing Laughing

Ipak sam napravila sendvič....samo mi je nekak suh....fali mi...majoneze npr Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 22:58

evo stiglo i mlađe ...s privjeskom Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 22:59

susjeda ::
evo stiglo i mlađe ...s privjeskom Laughing

Laughing Laughing

Kad će kakvi svatovi kod tebe?? Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:01

aja ::
susjeda ::
evo stiglo i mlađe ...s privjeskom Laughing

Laughing Laughing

Ka će kakvi svatovi kod tebe?? Razz Razz


ne spominji...u friškim su vezama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:02

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
evo stiglo i mlađe ...s privjeskom Laughing

Laughing Laughing

Ka će kakvi svatovi kod tebe?? Razz Razz


ne spominji...u friškim su vezama Smile

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334

Oboje? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 288334
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:04

da...i ne pitaj me ništ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:06

susjeda ::
da...i ne pitaj me ništ...

AAaaaaaaaaaaaaaa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Umrijet ću od znatiželje... Neutral Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:07

ma daj...ništ posebno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:11

susjeda ::
ma daj...ništ posebno Smile

Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:12

aja ::
susjeda ::
ma daj...ništ posebno Smile

Neutral

ništa ne pitam...žao mi prošlih Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:16

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
ma daj...ništ posebno Smile

Neutral

ništa ne pitam...žao mi prošlih Sad

Jao. Pa kak to, oboje? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:18

kćerka je još prošle godine prekinula i nekako sam mislila da je privremeno, ali eto...


sin od prije dva, tri mjeseca...ona još povremeno dođe...na kavu...skoro pa luda kuća Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:19

susjeda ::
kćerka je još prošle godine prekinula i nekako sam mislila da je privremeno, ali eto...


sin od prije dva, tri mjeseca...ona još povremeno dođe...na kavu...skoro pa luda kuća Evil or Very Mad

To ti vjerujem... Laughing

A kaj ako se sretnu, sadašnja i bivša?? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Horor
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:21

aja ::
susjeda ::
kćerka je još prošle godine prekinula i nekako sam mislila da je privremeno, ali eto...


sin od prije dva, tri mjeseca...ona još povremeno dođe...na kavu...skoro pa luda kuća Evil or Very Mad

To ti vjerujem... Laughing

A kaj ako se sretnu, sadašnja i bivša?? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Horor

ne zovem ju ja...pa me ne brine Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:23

Uf, stvarno nezgodno. Otel mi je Gazda 5 cigareta. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:23

aja ::
Uf, stvarno nezgodno. Otel mi je Gazda 5 cigareta. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075



to si je vratio svoje od neko veče Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:25

susjeda ::
aja ::
Uf, stvarno nezgodno. Otel mi je Gazda 5 cigareta. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 U075



to si je vratio svoje od neko veče Laughing

Ma prelijeni je motati...a i tak mu moje ne odgovaraju jer su mu "pretvrde"

Kaj ja mogu kad volim tvrde. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:27

ne znaju što valja Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:28

susjeda ::
ne znaju što valja Question

To mu i ja govorim. cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:29

ja bi trebala u krevet Crying or Very sad moram ujutro za grad...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:32

susjeda ::
ja bi trebala u krevet Crying or Very sad moram ujutro za grad...

Ja ne moram baš rano...ali iva me sili na primanje roditelja, a ima same petice i nikakve probleme....ali moram ići jer davi tjednima. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:34

daj to bar nije problem...pogotovo kad je dobra cool ja idem...noć! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyNed 20 Apr 2008, 23:36

susjeda ::
daj to bar nije problem...pogotovo kad je dobra cool ja idem...noć! Twisted Evil

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 EmptyPon 21 Apr 2008, 21:11

gradski Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 21 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: