Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 21:48

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 21:55

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 21:55

Morala sam čekati na red...i kuhati puding. Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 21:56

nije loše Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:00

susjeda ::
nije loše Smile

Kaj nije loše...nedaju mi mira niti navečer Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:01

ako te tješi, nisi jedina...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:02

susjeda ::
ako te tješi, nisi jedina...

Ne tješi me. Neutral

Ali imam kavu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:04

imam i ja , al nekako mi ne paše ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:06

susjeda ::
imam i ja , al nekako mi ne paše ...

Kak to? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:06

možda mi previše ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:08

susjeda ::
možda mi previše ...

Meni ova baš paše. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:10

umorna sam...kopala sam, kosila, prala auto ma svašta nešto Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:12

susjeda ::
umorna sam...kopala sam, kosila, prala auto ma svašta nešto Sad

A mene cijeli dan luđački boli palac...popodne je padalo ko blesavo. Sad

Ne znam zakaj me opet tak boli. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:14

pratila sam pronozu...nas obišlo iako je gadno izgledalo...

palac...možda je stvarno bio slomljen Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:17

susjeda ::
pratila sam pronozu...nas obišlo iako je gadno izgledalo...

palac...možda je stvarno bio slomljen Crying or Very sad

Ma sigurno je bil slomljen ili bar napuknut...pa nisam danima mogla stati na njega...a i sad ga držim u zraku kad hodam....možda se opet kaj pomaknulo jer me stvarno boli, bez hodanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:19

aja ::
susjeda ::
pratila sam pronozu...nas obišlo iako je gadno izgledalo...

palac...možda je stvarno bio slomljen Crying or Very sad

Ma sigurno je bil slomljen ili bar napuknut...pa nisam danima mogla stati na njega...a i sad ga držim u zraku kad hodam....možda se opet kaj pomaknulo jer me stvarno boli, bez hodanja.

boli na promjenu vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:22

Znam da boli kad se vrijeme mijenja, ali do sad me nekoliko puta zcimalo i to je to, a sad boli staaalo. Sad

Još imamo goste. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:23

Znam da boli kad se vrijeme mijenja, ali do sad me nekoliko puta zcimalo i to je to, a sad boli staaalo. Sad

Još imamo goste. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:24

idi kod doktora...što kkažu gosti ? PUtuju li skoro '
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:25

susjeda ::
idi kod doktora...što kkažu gosti ? PUtuju li skoro '

Ma da...slikati 6 mjeseci staru ozljedu... Sad

Ništ ne pričaju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:27

PA ŠTO i drugima se to znalo dogoditi. Baka me zanima što kaže Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:29

susjeda ::
PA ŠTO i drugima se to znalo dogoditi. Baka me zanima što kaže Crying or Very sad

Na pp. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:33

dobro veče
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:34

Lauda ::
dobro veče

Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 21 Apr 2008, 22:35

aja ::
Lauda ::
dobro veče

Exclamation

3
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 22 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: