Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:03

gradski-seljak ::
susjeda ::
gradski-seljak ::
ja odlično (sada)
juče bio na fešti, (firmi)sad gledam i slušam otv lijepe pjesme


a do sada kak si bio ???
da, sad je vrijeme krizmi ili kako ti kažeš firmi...

a do sada,
mamurno, prejedeno, promuklo itd itd
u četri ure jutros došli doma

farao ko svatovi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:04

Pojma nemaš s.. Question

Iz svatova se dolazi u 6 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:05

ma da
baš ko svatoavi u pravom seoskom zagorskom ambijentu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:06

aja ::
Pojma nemaš s.. Question

Iz svatova se dolazi u 6 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 C070

isti Martin Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:08

gradski-seljak ::
ma da
baš ko svatoavi u pravom seoskom zagorskom ambijentu

nisam nikad bila tak sa zagorcima Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:08

susjeda ::
aja ::
Pojma nemaš s.. Question

Iz svatova se dolazi u 6 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 C070

isti Martin Laughing

Martin? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Misli Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Misli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:11

aja ::
susjeda ::
aja ::
Pojma nemaš s.. Question

Iz svatova se dolazi u 6 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 C070

isti Martin Laughing

Martin? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Misli Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Misli


to mi tak kažemo Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:12

Aha... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:13

aja ::
Aha... Smile

kao ono...isto s....e drugo pakovanje Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:15

cure laku noć, odoh na zasluženi odmor
tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:16

gradski-seljak ::
cure laku noć, odoh na zasluženi odmor
tongue tongue


noć Gradski Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:17

susjeda ::
aja ::
Aha... Smile

kao ono...isto s....e drugo pakovanje Exclamation

Laughing Laughing

Ima iva jedan poster u sobi....na njemu cucak, buldog, onak bez volje i piše ispod...same shit different day Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:18

i ja ću uskoro na spavanje... mislim na mačka, nema ga, a čujem da je danas opet dovukao mače kući Crying or Very sad i prije par dana je jedno nekome ukrao Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:20

susjeda ::
i ja ću uskoro na spavanje... mislim na mačka, nema ga, a čujem da je danas opet dovukao mače kući Crying or Very sad i prije par dana je jedno nekome ukrao Evil or Very Mad

Moj se grof upravo vratio s pišanja...i sad ne zna bi spal, lajal ili glodal kost. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:23

aja ::
susjeda ::
i ja ću uskoro na spavanje... mislim na mačka, nema ga, a čujem da je danas opet dovukao mače kući Crying or Very sad i prije par dana je jedno nekome ukrao Evil or Very Mad

Moj se grof upravo vratio s pišanja...i sad ne zna bi spal, lajal ili glodal kost. Rolling Eyes


samo neka bude tiho Evil or Very Mad noćas sam mislila da će mi u sobu uskočiti onaj mulac od psa Suspect idu topli dani ja prozor neću moći otvoriti od njegovog lajanja Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:23

Odlučil se za spavanje...idem mu se pridružit..

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyNed 27 Apr 2008, 23:25

aja ::
Odlučil se za spavanje...idem mu se pridružit..

Noć Twisted Evil

noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 19:35

dobro veče na kratko...moram seliti stvari pa sam samo svratio da vidim šta se radi Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:10

Lauda ::
dobro veče na kratko...moram seliti stvari pa sam samo svratio da vidim šta se radi Twisted Evil

sad seliš ??? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:14

forum. net opet ne radi Suspect da oni to ne mogu popraviti Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:33

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:37

aja ::
Twisted Evil


Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:38

Skužaj sekundu, idem ubiti nekoga Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:39

queen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 EmptyPon 28 Apr 2008, 21:47

Prvo se balavica sjeti da joj treba nekaj s neta, a do sad je bila tu, onda cucak oće van, opet ja... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 32 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 32 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: