Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova, najnovija...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:05

sad će se razbuditi... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:08

susjeda ::
sad će se razbuditi... Evil or Very Mad

Al nema povratka na komp @

Kokoške su gotove. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:09

Laughing

ti si ko stroj Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:12

susjeda ::
Laughing

ti si ko stroj Crying or Very sad

Question

I našla sam onu šemu. 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:13

kako možeš toliko heklati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:15

susjeda ::
kako možeš toliko heklati Crying or Very sad

Pa dosadno mi... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:17

meni dan proleti ...sutra svekrvu vozim na kontrolu...pola dana već nema...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:21

susjeda ::
meni dan proleti ...sutra svekrvu vozim na kontrolu...pola dana već nema...

Ne spominji kontrole Evil or Very Mad

U pon moram u zg Neutral Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:22

di je ponedjeljak Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:23

susjeda ::
di je ponedjeljak Question

Kaj di, tu... Neutral

Jura danas uopće neće doći doma. Ni sutra. Ja ću prolupat pig
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:24

gdje je Jura farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:27

susjeda ::
gdje je Jura farao

Danas se ujutro gubil po školi, popodne je dijelil promidžbeni materijal na trgu, sad je kod mame, tam će spavat. Sutra imaju oproštaj od škole, mimohod, koncert na stadionu pa na bus i u šampion....do subote ujutro. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:31

aja ::
susjeda ::
gdje je Jura farao

Danas se ujutro gubil po školi, popodne je dijelil promidžbeni materijal na trgu, sad je kod mame, tam će spavat. Sutra imaju oproštaj od škole, mimohod, koncert na stadionu pa na bus i u šampion....do subote ujutro. Rolling Eyes

ajde ne diži paniku...sad je kod mame, a i sutra će se javiti Smile gledat ću sutra vijesti da vidim kako je bilo kod vas...ako pokažu Smile kod nas pripremaju opet nešto novo i sigurno će biti u vijestima, a bit će i direktan prijenos...mislim i preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:33

Naši neće plesati kvadrilu Question

A i nije običaj maltretirati prolaznike brašnom kao u zagrebu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:34

aja ::
Naši neće plesati kvadrilu Question

A i nije običaj maltretirati prolaznike brašnom kao u zagrebu. Wink


šteta...predivni budu. Idem ja, inače se razbudim pa ne mogu dugo zaspati Evil or Very Mad noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyČet 14 Maj 2009, 23:35

susjeda ::
aja ::
Naši neće plesati kvadrilu Question

A i nije običaj maltretirati prolaznike brašnom kao u zagrebu. Wink


šteta...predivni budu. Idem ja, inače se razbudim pa ne mogu dugo zaspati Evil or Very Mad noć Twisted Evil

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 21:34

50
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 21:39

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 21:41

Bonnie ::
Twisted Evil

farao

Nova, najnovija... - Page 22 106868 Nova, najnovija... - Page 22 106868

Večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 21:57

večer Twisted Evil

Aja, slike su predivne...suze mi na oči danas idu ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 22:01

Bokić curke....samo sam vas došla pozdraviti.......e, da.....Aja sutra sam ti u susjedstvu.....idemo u posjetu svekrvi....i kasnije malo uživati u prirodi ako nas vrijeme posluži......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 22:01

susjeda ::
večer Twisted Evil

Aja, slike su predivne...suze mi na oči danas idu ...

Joj super, nisam znala hoćeš liih moći vidjeti Evil or Very Mad

Je l da su lijepi? Nova, najnovija... - Page 22 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 22:02

Bonnie ::
Bokić curke....samo sam vas došla pozdraviti.......e, da.....Aja sutra sam ti u susjedstvu.....idemo u posjetu svekrvi....i kasnije malo uživati u prirodi ako nas vrijeme posluži......

Gdje u prirodu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 22:03

Bonnie ::
Bokić curke....samo sam vas došla pozdraviti.......e, da.....Aja sutra sam ti u susjedstvu.....idemo u posjetu svekrvi....i kasnije malo uživati u prirodi ako nas vrijeme posluži......




večer Bony Twisted Evil uživaj i za mene malo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 EmptyPet 15 Maj 2009, 22:04

aja ::
Bonnie ::
Bokić curke....samo sam vas došla pozdraviti.......e, da.....Aja sutra sam ti u susjedstvu.....idemo u posjetu svekrvi....i kasnije malo uživati u prirodi ako nas vrijeme posluži......

Gdje u prirodu?

Oko Novog Marofa.....nemam ni ja još pojma.....možda na Varaždinbreg ili tamo negdje.....bumo vidli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova, najnovija... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova, najnovija...
Nazad na vrh 
Strana 22 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nova, najnovija...
» Nova
» Nova Nokia
» Nova koalicija
» Sretna Nova 2009.godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: