Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:49

aja ::
susjeda ::
aja ::
Igram loto...i pazi sad, u srijedu izvuku prva 4 broja...moji, pa izvuku 27 a ja igram 28...pa izvuku još jedan moj...pa izvuku 32 a ja igram 33....požderala sam se. Rolling Eyes


mogu misliti...ja loto nikad ne igram. možda do probam i to Crying or Very sad

No, ako se baciš i na loto, onda mi nemamo nikakve šanse.. Laughing Laughing

odustajem od lota Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:51

Ma samo ti igraj... cool kad osvojiš sedmicu, valjda ćeš udijelit malo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:52

aja ::
Ma samo ti igraj... cool kad osvojiš sedmicu, valjda ćeš udijelit malo Razz


nije mi zanimljiv loto ...samo vi igrajte Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:54

susjeda ::
aja ::
Ma samo ti igraj... cool kad osvojiš sedmicu, valjda ćeš udijelit malo Razz


nije mi zanimljiv loto ...samo vi igrajte Smile

Pa igram istu kombinaciju već 20 godina...i ovo mi je bilo najbliže dobitku.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:56

aja ::
susjeda ::
aja ::
Ma samo ti igraj... cool kad osvojiš sedmicu, valjda ćeš udijelit malo Razz


nije mi zanimljiv loto ...samo vi igrajte Smile

Pa igram istu kombinaciju već 20 godina...i ovo mi je bilo najbliže dobitku.. Neutral


možda je vrijeme da dobiješ Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:57

Je, moš mislit...nemam ti ja sreće s tim... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:57

nikad se ne zna Smile samo igraj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 22:58

susjeda ::
nikad se ne zna Smile samo igraj.

Pa i igram. Kad imamo novčiće za uplatit Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:00

otkad sam dobila što sam dobila moji šute i ne komentiraju Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:02

susjeda ::
otkad sam dobila što sam dobila moji šute i ne komentiraju Laughing

Da ne ureknu kaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:03

poslat ću ti na pp konkurenciju Laughing isto ima sreće pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:03

susjeda ::
poslat ću ti na pp konkurenciju Laughing isto ima sreće pirat

BAš me zanima tko... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:07

aja ::
susjeda ::
poslat ću ti na pp konkurenciju Laughing isto ima sreće pirat

BAš me zanima tko... Razz


Ona često igra i na unuke i dobije Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:14

KOd nas jedino Gazda i jura dobiju koju sitnicu...iva i ja nikaaaad Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:19

aja ::
KOd nas jedino Gazda i jura dobiju koju sitnicu...iva i ja nikaaaad Neutral


treba igrati na njih cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:23

Pa i igramo na njih...meni Gazda čak niti neda strugati expresicu jer donosim nesreću... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:26

aja ::
Pa i igramo na njih...meni Gazda čak niti neda strugati expresicu jer donosim nesreću... Laughing

ja znam i to odigrati kad u pošti plaćam račune...jednom sam dobila 45 kuna...nedovoljno i za najmanji račun .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:30

susjeda ::
aja ::
Pa i igramo na njih...meni Gazda čak niti neda strugati expresicu jer donosim nesreću... Laughing

ja znam i to odigrati kad u pošti plaćam račune...jednom sam dobila 45 kuna...nedovoljno i za najmanji račun .

GAzda ih nikad ne struže odmah tam...donese doma pa lijepo na miru...a meni neda niti blizu. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:34

aja ::
susjeda ::
aja ::
Pa i igramo na njih...meni Gazda čak niti neda strugati expresicu jer donosim nesreću... Laughing

ja znam i to odigrati kad u pošti plaćam račune...jednom sam dobila 45 kuna...nedovoljno i za najmanji račun .

GAzda ih nikad ne struže odmah tam...donese doma pa lijepo na miru...a meni neda niti blizu. Laughing


a ja tamo...ono krenem do vrata, pa se moram vratiti jer sam dobila četiri kune Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:38

I četiri su nekaj...meni obično piše...nažalost, ništa. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:40

aja ::
I četiri su nekaj...meni obično piše...nažalost, ništa. Question


ti si poseban slučaj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:43

susjeda ::
aja ::
I četiri su nekaj...meni obično piše...nažalost, ništa. Question


ti si poseban slučaj Very Happy

Baš jesam. Uopće nisam za ništ talentirana. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:46

a baš je talent dobiti kapu na nagradnoj igri Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 222369
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:50

susjeda ::
a baš je talent dobiti kapu na nagradnoj igri Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 222369

Pa je...ajde, talentirana sam za kuhanje i za kolače...a i heklanje mi ide. Smile

Znaš kave sam kremšnite ispekla za Uskrs, balavci ih još ne mogu zaboravit...a izgledale su kao iz slastičarnice..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 EmptyPet 18 Apr 2008, 23:53

aja ::
susjeda ::
a baš je talent dobiti kapu na nagradnoj igri Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 222369

Pa je...ajde, talentirana sam za kuhanje i za kolače...a i heklanje mi ide. Smile

Znaš kave sam kremšnite ispekla za Uskrs, balavci ih još ne mogu zaboravit...a izgledale su kao iz slastičarnice..

mmmm....saad bi jednu smazala Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 14 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: