Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:44

trebalo bi poslušati Gazdu što kaže na to Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:47

susjeda ::
trebalo bi poslušati Gazdu što kaže na to Laughing

Kaj kaže?? Rolling Eyes

Obuci se idemo kupiti to i to... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:50

moj kaže što ću ti ja za to Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:51

susjeda ::
moj kaže što ću ti ja za to Question

A moj kaže ja to ne znam kupiti. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:53

moj zna svašta samo što više ne može bez pomoći.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:55

susjeda ::
moj zna svašta samo što više ne može bez pomoći.

Onda smo na istom...samo moj nikad nije ni znal. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:58

zato postoje majstori Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 21:59

susjeda ::
zato postoje majstori Smile

Ma je...za promjenu osigurača? Zamjenu žarulje? Zabijanje čavla? elephant
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:02

aja ::
susjeda ::
zato postoje majstori Smile

Ma je...za promjenu osigurača? Zamjenu žarulje? Zabijanje čavla? elephant

to su sitnice Question preksinoć sam neke lajsne stavljala i pribijala ekserima Evil or Very Mad i muž mi kaže...da kome učio tako zabijati ih Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:04

Lajsne...ja povadila van, ošmirglala, pofarbala i pribila ponovo. Sama. 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:06

aja ::
Lajsne...ja povadila van, ošmirglala, pofarbala i pribila ponovo. Sama. 40



samo treba imati dobru volju ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:08

susjeda ::
aja ::
Lajsne...ja povadila van, ošmirglala, pofarbala i pribila ponovo. Sama. 40



samo treba imati dobru volju ...

A imala sam je....to je bilo kad smo doselili tek....sve ostrugali, pomalali, povadila te lajsne pa stavili itison (nikad višee!!!!) pa ponovo pribila lajsne.
I stolariju sama pofarbala. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:10

ne spominji mi farbanje...dosadilo mi jako...prošle godine smo zato i promijenili sva vrata, prozore smo prije i nema više farbanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:14

Imam palačinke...s marmeladom od brusnica. 32
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:15

aja ::
Imam palačinke...s marmeladom od brusnica. 32

nisam nikad probala ništa od brusnica...no to ne znači da nisam imala ...tvrdoglava sam Laughing morat ću probati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:17

susjeda ::
aja ::
Imam palačinke...s marmeladom od brusnica. 32

nisam nikad probala ništa od brusnica...no to ne znači da nisam imala ...tvrdoglava sam Laughing morat ću probati Crying or Very sad

Sve od brusnica mi je fino...općenito volim bobičasto voće...kupine, borovnice, jagode..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:21

aja ::
susjeda ::
aja ::
Imam palačinke...s marmeladom od brusnica. 32

nisam nikad probala ništa od brusnica...no to ne znači da nisam imala ...tvrdoglava sam Laughing morat ću probati Crying or Very sad

Sve od brusnica mi je fino...općenito volim bobičasto voće...kupine, borovnice, jagode..

nešto smo zasadili u bašći...tri vrste...al nemam pojma što Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:25

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Imam palačinke...s marmeladom od brusnica. 32

nisam nikad probala ništa od brusnica...no to ne znači da nisam imala ...tvrdoglava sam Laughing morat ću probati Crying or Very sad

Sve od brusnica mi je fino...općenito volim bobičasto voće...kupine, borovnice, jagode..

nešto smo zasadili u bašći...tri vrste...al nemam pojma što Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing

Obožavam saditi i sijati nepoznato...jedne godine sam posijala novo cvijeće i sveg ga počupala misleći da je drač (korov). Dva su mi promakla i procvjetala. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:28

tako sijem i ja...prošle godine posijala i mislila da je korov, kao i ti, a ono trajnica i sad se baš lijepo proširila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:31

susjeda ::
tako sijem i ja...prošle godine posijala i mislila da je korov, kao i ti, a ono trajnica i sad se baš lijepo proširila.

A moja frendica posijala lijepe dečke (cinije) na cijelu gredicu....i uredno ih počupala a ostavila lobodu (ne znam kak vi to zovete) i zalijevala....i kaže dođi pogledati kak mi cvijeće lijepo raste...ja se odvalila od smijeha. Laughing

Ne moram reći da je bila razočarana..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:34

aja ::
susjeda ::
tako sijem i ja...prošle godine posijala i mislila da je korov, kao i ti, a ono trajnica i sad se baš lijepo proširila.

A moja frendica posijala lijepe dečke (cinije) na cijelu gredicu....i uredno ih počupala a ostavila lobodu (ne znam kak vi to zovete) i zalijevala....i kaže dođi pogledati kak mi cvijeće lijepo raste...ja se odvalila od smijeha. Laughing

Ne moram reći da je bila razočarana..


sad sam našla neke stalke za cvijeće i gnjavim muža da mi napravi , a on mi hoće podvaliti tko zna što What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:38

A gdje si našla stalke? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:43

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:45

A da ih kupiš?? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Misli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 EmptySre 16 Apr 2008, 22:45

aja ::
A da ih kupiš?? Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Misli


skupo mi je Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 8 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: