Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:05

gradski-seljak ::
ovo i mi imamo, neznam kak se zove više puta cvate na godinu nama u 12 mjesecu

datura ili anđeoska truba...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:08

e ovo za trubu (nisam ja) sam čuo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:09

gradski-seljak ::
e ovo za trubu (nisam ja) sam čuo


otrovna , ali i ljekovita biljka.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:10

otrovna?????????????????
e to nismo znali, šta je otrovno Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:11

fajrunt
odoh
tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:12

gradski-seljak ::
otrovna?????????????????
e to nismo znali, šta je otrovno Crying or Very sad


lišće...sjemenke iako nisam još vidjela niti jednu...potraži malo po netu mogao bi se iznenaditi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:12

gradski-seljak ::
fajrunt
odoh
tongue tongue


noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySub 23 Feb 2008, 23:41

susjeda ::
gradski-seljak ::
e ovo za trubu (nisam ja) sam čuo


otrovna , ali i ljekovita biljka.

stigo natrag i odmah potražio o otrovnosti
zaista sam se iznenadio, neznam oće li to više biti na balkonu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyNed 24 Feb 2008, 13:49

Ima još cvijeća koje je slično ovome, pa ga ipak držimo po kućama. Mi smo uništili samo po dvorištu koje je raslo i množilo se ko ludo i imalo sjemenke da ne povjeruješ.

I samo da dodam kako se muž kraj dature uvijek ponosno slikao i prebrojavao cvijetove dok mu nisam rekla kakva je Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 25 Feb 2008, 00:18

susjeda ::
Ima još cvijeća koje je slično ovome, pa ga ipak držimo po kućama. Mi smo uništili samo po dvorištu koje je raslo i množilo se ko ludo i imalo sjemenke da ne povjeruješ.

I samo da dodam kako se muž kraj dature uvijek ponosno slikao i prebrojavao cvijetove dok mu nisam rekla kakva je Laughing

Hmmmmmmmm vrlo zanimljivo...nisam to znao ... čovek se uči dok je živ cool
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 25 Feb 2008, 19:07

53 Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 25 Feb 2008, 20:32

gradski-seljak ::
susjeda ::
gradski-seljak ::
e ovo za trubu (nisam ja) sam čuo


otrovna , ali i ljekovita biljka.

stigo natrag i odmah potražio o otrovnosti
zaista sam se iznenadio, neznam oće li to više biti na balkonu Crying or Very sad

Gradski, znam da ih imaš, a ni oni nisu bezopaasni...


http://www.cvijet.info/savjeti/kategorije/6/savjet/22.aspx
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 25 Feb 2008, 20:39

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyPon 25 Feb 2008, 21:51

samo da pozdravim
radio sam nešto (betoniro i žbuko) umoran ko pas, nemam kondicije Very Happy

S.hvala za linkove, osto sam iznenažen Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyUto 26 Feb 2008, 19:20

Dobro veče
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyUto 26 Feb 2008, 22:31

dobro veče
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyUto 26 Feb 2008, 22:38

50
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyUto 26 Feb 2008, 22:41

vidim te...večer Gradski pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptyUto 26 Feb 2008, 22:46

Neutral muški Question
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 01:27

Laku noć...BTW Šta nam je sa silent Ajom ????? Crying or Very sad Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Misli
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 19:41

dobar dan radni narode
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 21:10

večer!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 21:11

Lauda ::
Laku noć...BTW Šta nam je sa silent Ajom ????? Crying or Very sad Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Misli


Ako ne znaš mogu ti na pp poslati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 21:20

gradski-seljak ::
dobar dan radni narode

ovdje jedino Lauda radi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 EmptySre 27 Feb 2008, 21:45

kak misliš Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 22 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: