Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 00:49

a jesi sigurna da si je dobila Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 00:51

gradski-seljak ::
a jesi sigurna da si je dobila Laughing


jesam i to sa 100 kuna gore...pola potrošila i trebalo mi sjesti 50...i htjela provjeriti kad nema je...nema Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 00:53

oćemo poslat koga da ti pomogne tražit
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 00:54

gradski-seljak ::
oćemo poslat koga da ti pomogne tražit

nije to jedino što bi trebalo naći Laughing rekla sam ...uzimam si jedan dan i spremam ladice i ormare. Mislim to sam napravila i prije par mjeseci Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 00:59

tak ti je moja zdr.knjižicu svoje mame stavila negdje i nema je i nema, ja šutim a ona pizdi i traži, sve prekopala, dignem se ja otvorim bar(ona prije gledala i kaže nema je) i nađem je tamo međ mojim iskaznicama: H.branitelja i Udruge HVDR, i rekoh šta će to tu, a ona meni da sam je podmetnuo, i skoro se posvadili Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:02

gradski-seljak ::
tak ti je moja zdr.knjižicu svoje mame stavila negdje i nema je i nema, ja šutim a ona pizdi i traži, sve prekopala, dignem se ja otvorim bar(ona prije gledala i kaže nema je) i nađem je tamo međ mojim iskaznicama: H.branitelja i Udruge HVDR, i rekoh šta će to tu, a ona meni da sam je podmetnuo, i skoro se posvadili Laughing Laughing

tješi me...nisam jedina Evil or Very Mad kako mogu tako zagubiti stvari Crying or Very sad skoro svakodnevno nešto tražim Rolling Eyes a što znam sve pronaći kad tražim nešto sasvim deseto Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:06

Idemo...noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:08

susjeda ::
Idemo...noć Twisted Evil
ugodna noćtongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:22

Dobro veče i laku vam noć Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:29

Lauda ::
Dobro veče i laku vam noć Laughing

vidim da si tu pa rekoh da te podravim:idea:

(pogledaj ono na sve i svašta Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 01:48

gradski-seljak ::
Lauda ::
Dobro veče i laku vam noć Laughing

vidim da si tu pa rekoh da te podravim:idea:

(pogledaj ono na sve i svašta Laughing Laughing Laughing

Upravo sam to razgledao sa suprugom pa smo se smejali do suza Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 21:32

večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:13

gdje ste svi Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:19

susjeda ::
gdje ste svi Crying or Very sad
bolesno
vidim te pa da te samo pozdravim:twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:26

gradski-seljak ::
susjeda ::
gdje ste svi Crying or Very sad
bolesno
vidim te pa da te samo pozdravim:twisted:

Večer Gradski Twisted Evil što ti je Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:28

Tu sam...papam i nisam dobre volje. 26
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:28

glava rastura, oće puknut Crying or Very sad
temperatura, šmrc,šmrc:roll:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:30

ugodno druženje, odoh tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:31

Ja se smrzla vani s cuckom....sjever puše ko lud...proplakala sam šetnju. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:31

gripa Crying or Very sad kod nas danas padao snijeg ...vjetar olujni Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:32

Ajde se ti malo znojit gradski.. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:32

aja ::
Ja se smrzla vani s cuckom....sjever puše ko lud...proplakala sam šetnju. Rolling Eyes


večer Aja! što je tebi da si loše volje ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:36

susjeda ::
aja ::
Ja se smrzla vani s cuckom....sjever puše ko lud...proplakala sam šetnju. Rolling Eyes


večer Aja! što je tebi da si loše volje ?

Nemam kavu.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:36

aja ::
susjeda ::
aja ::
Ja se smrzla vani s cuckom....sjever puše ko lud...proplakala sam šetnju. Rolling Eyes


večer Aja! što je tebi da si loše volje ?

Nemam kavu.. Neutral


zbog toga ? farao evo ti moja Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 EmptySub 16 Feb 2008, 22:38

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Ja se smrzla vani s cuckom....sjever puše ko lud...proplakala sam šetnju. Rolling Eyes


večer Aja! što je tebi da si loše volje ?

Nemam kavu.. Neutral


zbog toga ? farao evo ti moja Laughing

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 592418 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 592418 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 592418
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 12 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: