Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:38

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
neću ništa dirati jer bojim se da ću još nešto unerediti Neutral a kad sam na netu ne smijem uključiti zvučnike jer užasno krče Rolling Eyes

Hm...i moji su krčali, pa je jedan krepal...ne govorim o originalnim zvučnicima, ovo su bili drugi...a onda je jura spojil komp na liniju pa koristimo te. I super su. Smile


imam dvoje novih...i isto rade, tj. krče...

Ne znam zakaj....mi smo te koje kupiš s kompom pobacali jer ništ ne valjaju.


moji su radili čak i oni prvi, a sad sam dobila nove i nakon njih kupila neke i ista stvar Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:41

Ne znam onda...mžda zvučna kartica nije čvrsto na mjestu ili koji konektor....govorim bezveze. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:43

ma nije to Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:47

susjeda ::
ma nije to Question

Onda ne znam. A da probaš prokušanu metodu nogom? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:50

ne smijem Arrow nisam sama u sobi Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:54

susjeda ::
ne smijem Arrow nisam sama u sobi Wink

Pa opali ga poskrivečki. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:56

upravo je došao kraj mene. koga sad da opalim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:59

susjeda ::
upravo je došao kraj mene. koga sad da opalim Laughing

Onog koji ti je najbliže. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:01

ak se razmašem bit će za sve Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:04

susjeda ::
ak se razmašem bit će za sve Very Happy

Meni je jedino komp pri ruci...a srde me danas opasno. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:06

što ti rade ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:08

susjeda ::
što ti rade ?

Ma ništ posebno. Jednostavno mi idu na živce. 9 9

Valjda me pere pms. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:10

poznato Question ja razmišljam da odem u krevet...ljutina me ne popušta Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:11

susjeda ::
poznato Question ja razmišljam da odem u krevet...ljutina me ne popušta Sad

Meni je već bolje...pomogla je žustra šetnja s cuckom...a počelo je kad smo počeli gubiti u rukometu...uzela cucka i na livadicu...inače bi bilo mrtvih. elephant
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:13

čak sam i ja malo gledala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 EmptyNed 27 Jan 2008, 23:16

susjeda ::
čak sam i ja malo gledala Smile

Ja nisam imala živaca. I ovak mi je tlak visok, nemam tablete....moram po recepte Sad Sad

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://bezcenzure.forumsr.net/viewtopic.forum?t=2806
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: