Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:25

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
I tebi je smiješno Laughing

Pravila sam metar kolač. Praviš ?

ne. recepta!!

to se peče u tepsiji za srneći hrbat...mislim da se tako zove Crying or Very sad ona uska, dugačka i po mogućnosti rebrasta....idem po recept.

čekam.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:30

Metar


6 bjelanjaka izmiksati sa 35 dag šećera, 6 žlica vode dadati, zatim dodati žumanjke i to jedno po jedno. Onda 1,5 dl ulja , 35 dag brašna i 1/2 praška za pecivo. Podijeliti u dva dijela. Jedan ostaje žuti, a u drugi dodati kakaovca, otprilike, da bude taman biskvit.

Krema: 6 dl mlijeka . 20 dag šećera, 6 žlica brašna i 1 vanilij šećer. Skuhati, a u ohlađeno dodati 1 margarin.



Biskvit izrezati na šnite i ljepiti kremom. Gore glazura od čokolade.


Ja u kremu dodat malo ruma...kad ne zaboravim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:31

susjeda ::
Metar


6 bjelanjaka izmiksati sa 35 dag šećera, 6 žlica vode dadati, zatim dodati žumanjke i to jedno po jedno. Onda 1,5 dl ulja , 35 dag brašna i 1/2 praška za pecivo. Podijeliti u dva dijela. Jedan ostaje žuti, a u drugi dodati kakaovca, otprilike, da bude taman biskvit.

Krema: 6 dl mlijeka . 20 dag šećera, 6 žlica brašna i 1 vanilij šećer. Skuhati, a u ohlađeno dodati 1 margarin.



Biskvit izrezati na šnite i ljepiti kremom. Gore glazura od čokolade.

NJam, zvuči dobro... cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:33

Pravila sam i ...ja bi ono rekla štrudlu Laughing savijača ili kako vi već kažete...sa grizom i višnjama, a motaju se tri kore zajedno. Praviš to ???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:34

aja ::
susjeda ::
Metar


6 bjelanjaka izmiksati sa 35 dag šećera, 6 žlica vode dadati, zatim dodati žumanjke i to jedno po jedno. Onda 1,5 dl ulja , 35 dag brašna i 1/2 praška za pecivo. Podijeliti u dva dijela. Jedan ostaje žuti, a u drugi dodati kakaovca, otprilike, da bude taman biskvit.

Krema: 6 dl mlijeka . 20 dag šećera, 6 žlica brašna i 1 vanilij šećer. Skuhati, a u ohlađeno dodati 1 margarin.



Biskvit izrezati na šnite i ljepiti kremom. Gore glazura od čokolade.




Nije loše, a stvarno ga ima puno. Metar cool

NJam, zvuči dobro... cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:35

susjeda ::
Pravila sam i ...ja bi ono rekla štrudlu Laughing savijača ili kako vi već kažete...sa grizom i višnjama, a motaju se tri kore zajedno. Praviš to ???

JA ne, bake rade....nejde mi to vučeno tijesto nikak, a kupljeno mi ne valja. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:37

aja ::
susjeda ::
Pravila sam i ...ja bi ono rekla štrudlu Laughing savijača ili kako vi već kažete...sa grizom i višnjama, a motaju se tri kore zajedno. Praviš to ???

JA ne, bake rade....nejde mi to vučeno tijesto nikak, a kupljeno mi ne valja. Sad


kupim gotovo...Tenino mi je dobro, drugo ni ne kupujem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:37

napisat ću ti recept...pa ak ti dođe ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:40

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
Pravila sam i ...ja bi ono rekla štrudlu Laughing savijača ili kako vi već kažete...sa grizom i višnjama, a motaju se tri kore zajedno. Praviš to ???

JA ne, bake rade....nejde mi to vučeno tijesto nikak, a kupljeno mi ne valja. Sad


kupim gotovo...Tenino mi je dobro, drugo ni ne kupujem.

Ne znam koje je to...probala sam više vrsta i sva su ko papir. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:40

susjeda ::
napisat ću ti recept...pa ak ti dođe ... Smile

Ajde.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:41

Kolač sa voćem


3 jaja, 3 jogurta, 1 čaša ulja, 3 čaše šećera i 1 i pol čaša griza. zamutiš par sati ranije ili ostaviš preko noći u hladnjaku , pa pečeš ujutro. Kad odstoji staviš prašak za pecivo.
Koru namažeš tim preljevom i staaviš višnje, ne previše i tako tri kore. Smotaš i tako tri puta. Vjeruj mi da je odlično Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:43

susjeda ::
Kolač sa voćem


3 jaja, 3 jogurta, 1 čaša ulja, 3 čaše šećera i 1 i pol čaša griza. zamutiš par sati ranije ili ostaviš preko noći u hladnjaku , pa pečeš ujutro. Kad odstoji staviš prašak za pecivo.
Koru namažeš tim preljevom i staaviš višnje, ne previše i tako tri kore. Smotaš i tako tri puta. Vjeruj mi da je odlično Smile

Čekaj malo, kakvo je to tijesto, treba razvlačit??

Ne kužim ovo, kolko je kora na kraju, tri? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:45

aja ::
susjeda ::
Kolač sa voćem


3 jaja, 3 jogurta, 1 čaša ulja, 3 čaše šećera i 1 i pol čaša griza. zamutiš par sati ranije ili ostaviš preko noći u hladnjaku , pa pečeš ujutro. Kad odstoji staviš prašak za pecivo.
Koru namažeš tim preljevom i staaviš višnje, ne previše i tako tri kore. Smotaš i tako tri puta. Vjeruj mi da je odlično Smile

Čekaj malo, kakvo je to tijesto, treba razvlačit??

Ne kužim ovo, kolko je kora na kraju, tri? Crying or Very sad

kupim gotovo...ono namotano na tuljku, Đakovo proizvodi. Mislim da bi trebalo biti kod Vas jer oni su među prvima to prodavali. Sada prave svi i svako Question U paketu ima devet kora. Sve ti treba da bi dobila tri štruce.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:48

Aha...znači kora, višnje, kora, višnje, kora, višnje i tek ONDA zamotam??

Nejde brašno u tijesto? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:49

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:50

aja ::
Aha...znači kora, višnje, kora, višnje, kora, višnje i tek ONDA zamotam??

Nejde brašno u tijesto? Crying or Very sad


u koje sad tijesto Crying or Very sad tijesto kupim gotovo, a u onaj preljev ne dođe brašno. Jednostavno je...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:52

susjeda ::
aja ::
Aha...znači kora, višnje, kora, višnje, kora, višnje i tek ONDA zamotam??

Nejde brašno u tijesto? Crying or Very sad


u koje sad tijesto Crying or Very sad tijesto kupim gotovo, a u onaj preljev ne dođe brašno. Jednostavno je...

Nisam čitala kak treba... Nemrem više Nemrem više Nemrem više

Uopće nisam skužila da je to nadjev.. Arrow Arrow Arrow

Znači, kora, nadjev, kora nadjev, kora nadjev i ONDA smotam?? Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:54

aja ::
susjeda ::
aja ::
Aha...znači kora, višnje, kora, višnje, kora, višnje i tek ONDA zamotam??

Nejde brašno u tijesto? Crying or Very sad


u koje sad tijesto Crying or Very sad tijesto kupim gotovo, a u onaj preljev ne dođe brašno. Jednostavno je...

Nisam čitala kak treba... Nemrem više Nemrem više Nemrem više

Uopće nisam skužila da je to nadjev.. Arrow Arrow Arrow

Znači, kora, nadjev, kora nadjev, kora nadjev i ONDA smotam?? Arrow

tako da...i dobiješ tri smotuljka...malo zna curiti sa strane, ali to neka te ne brine. Zato i valja da odstoji, griz nabubri Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:55

Aha, kužim sad. A čime premažem prije pečenja?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:57

aja ::
Aha, kužim sad. A čime premažem prije pečenja?


ja ne mažem...ako porumeni, a misliš da nije pečeno pokriješ folijom...i nemoj zaboraviti dodati višnje. I neka svaka ima mjesta za pečenje, ono odvoji bar 1 cm jer naraste Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 22:58

susjeda ::
aja ::
Aha, kužim sad. A čime premažem prije pečenja?


ja ne mažem...ako porumeni, a misliš da nije pečeno pokriješ folijom...i nemoj zaboraviti dodati višnje. I neka svaka ima mjesta za pečenje, ono odvoji bar 1 cm jer naraste Smile

Ok...mi te savijače obično zalijemo kiselim vrhnjem... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 23:00

aja ::
susjeda ::
aja ::
Aha, kužim sad. A čime premažem prije pečenja?


ja ne mažem...ako porumeni, a misliš da nije pečeno pokriješ folijom...i nemoj zaboraviti dodati višnje. I neka svaka ima mjesta za pečenje, ono odvoji bar 1 cm jer naraste Smile

Ok...mi te savijače obično zalijemo kiselim vrhnjem... Smile

ovo ne...jel sad znaš koje je to tijesto ? Z aovo nebi ni valjalo da se mijesi...ipak to zna imati deblje rubove...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 23:02

A znam...probala sam par puta razvlačit....ja vučem na jednoj strani, a na drugoj ono ide prema meni... Rolling Eyes Rolling Eyes ...o rupama da ne govorim. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 23:03

aja ::
A znam...probala sam par puta razvlačit....ja vučem na jednoj strani, a na drugoj ono ide prema meni... Rolling Eyes Rolling Eyes ...o rupama da ne govorim. Arrow

ne pitam te sada to Laughing link sam ti stavila koje tijesto kupujem Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyNed 20 Jan 2008, 23:05

susjeda ::
aja ::
A znam...probala sam par puta razvlačit....ja vučem na jednoj strani, a na drugoj ono ide prema meni... Rolling Eyes Rolling Eyes ...o rupama da ne govorim. Arrow

ne pitam te sada to Laughing link sam ti stavila koje tijesto kupujem Laughing

Ma znam...samo sam ti htjela opisati svoje vještine u izradi vučenog tijesta Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 21 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: