Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:40

Rolling Eyes psujem i kompu i ovoj Visti što je na njemu Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:42

susjeda ::
Rolling Eyes psujem i kompu i ovoj Visti što je na njemu Suspect

Vista? Zakaj vista? Ja bi najradije stari windows Me, a ne ovo sranje xp. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:42

aja ::
gradski-seljak ::
a stvarno interesantno, jako puno imamo posjeta uglavnom gosti, stalno ih pozivam da se uključe u diskusije u druženja, a oni ništ.
Šta im je onda tak zanimljivo, nas čitaju Laughing
A ima ih i sa foruma gdje su me banirali - otpiz........li Very Happy valjda nemaju m... da se ovdje regaju i sudjeluju u diskusijama: politika il bilo šta
nije valjda da se boje mene i Laude, Dekija il možda vas dvije Very Happy

Gdje su to to banali?? Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 288334 Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 288334

nije vrijedno spomena:?:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:44

gradski-seljak ::
aja ::
gradski-seljak ::
a stvarno interesantno, jako puno imamo posjeta uglavnom gosti, stalno ih pozivam da se uključe u diskusije u druženja, a oni ništ.
Šta im je onda tak zanimljivo, nas čitaju Laughing
A ima ih i sa foruma gdje su me banirali - otpiz........li Very Happy valjda nemaju m... da se ovdje regaju i sudjeluju u diskusijama: politika il bilo šta
nije valjda da se boje mene i Laude, Dekija il možda vas dvije Very Happy

Gdje su to to banali?? Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 288334 Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 288334

nije vrijedno spomena:?:

To ti je zato kaj hodaš po drugim forumuma. Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Belj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:45

aja ::
susjeda ::
Rolling Eyes psujem i kompu i ovoj Visti što je na njemu Suspect

Vista? Zakaj vista? Ja bi najradije stari windows Me, a ne ovo sranje xp. Question

ja xp nisam ni imala...imala sam win Me, a sada je na starom kompu xp, a ovdje ovo sranje Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:49

ovdje je super druženje, al oću malo rasprave, pa zato idem, al svud su nac.nastrojeni pa ak malo žešće poćneš raspravu odma se naljute i gotovo:lol: ,a ovdje neće nitko e jbg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:53

ode Aja, a di si ti susjeda
evo baš vam oću pokazati ovo cvijeće, ček samo da se potpuno otvori fantastično

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Pictureol1
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:56

gradski-seljak ::
ode Aja, a di si ti susjeda
evo baš vam oću pokazati ovo cvijeće, ček samo da se potpuno otvori fantastično

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Pictureol1


amarilisi pirat obožavam ih...prošle godine su i meni cvjetali, a ove zakazali Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptySub 26 Jan 2008, 23:59

imamo ih više i cvatu i po ljeti i sad u zimu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:01

gradski-seljak ::
imamo ih više i cvatu i po ljeti i sad u zimu

prerano sam ih stavila na prozor i istjeralo samo lišće Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:05

mi ih prek zime držimo na stubištu i onda kad poteraju pupoljci žena ih unese u stan, ovaj što samo nije potpuno otvorio je na prozoru a ova dva na podu ne blizo svjetlosti i još ih ima na stubištu gdje nije jaka svjetlost oni još malo i u stan i onda sve crveno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:06

gradski-seljak ::
mi ih prek zime držimo na stubištu i onda kad poteraju pupoljci žena ih unese u stan, ovaj što samo nije potpuno otvorio je na prozoru a ova dva na podu ne blizo svjetlosti i još ih ima na stubištu gdje nije jaka svjetlost oni još malo i u stan i onda sve crveno

tako i treba s njima...u hladnije i mračnije...a ja zeznula stvar i sada imam metar visoko lišće Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:07

To o cvijeću....je meni ko da raspravljate o kvantnoj fizici...ma, ne, o strukturi gena...ne čekaj, i to znam....kao o....vanzemaljcima. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:09

e sad kad si se vratila ostvaljam vas dvoje da čavrljate...noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:10

susjeda ::
e sad kad si se vratila ostvaljam vas dvoje da čavrljate...noć Twisted Evil

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:14

noć S.
a šta ti o cvijeću ništ
jbt ja muško pa i o tome znam dosta Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:17

gradski-seljak ::
noć S.
a šta ti o cvijeću ništ
jbt ja muško pa i o tome znam dosta Smile

Question Question

Nisam ti ja za to...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:19

nisam ni ja baš preterano, ova moja kad natrpa po balkonu nemrem proć od cvjeća, a u stanu ko da je vrt Laughing

a vid ovo

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Picture004nq1

ovo je kupljeno na čudan način
jednom smo bili u ZG u Pevecu i žena kaj mi nebuš kupil neku rožicu, a ja već bio nešt popiz...... zgrabim prvo kaj mi bilo pri ruki (bilo visoko oko 30 cm) platim 150 kunića i on cvijet prolupo za kratko vrijeme vid kak je narasto Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:26

Tak ti je kod moje mame...sve buja..ja imam samo jedno kržljavo drvo života. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:28

kažu da cvijeće razgovara i bira s kim
neg još malo i moram do punice, ona je grdo, a žena radi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:30

gradski-seljak ::
kažu da cvijeće razgovara i bira s kim
neg još malo i moram do punice, ona je grdo, a žena radi

Kak misliš grdo? Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:34

prije osam dana streslo je, danas smo je dopeljali iz bolnice, desna ruka i noga poprilično loše, a i sa govorom nije dobro, tak da moram ići sad i možda i poslije ponoći opet
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:35

gradski-seljak ::
prije osam dana streslo je, danas smo je dopeljali iz bolnice, desna ruka i noga poprilično loše, a i sa govorom nije dobro, tak da moram ići sad i možda i poslije ponoći opet

A dobro, nadam se da nije daleko. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:39

nije, oko dva kilometra od nas, odoh sada
laku noć tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 EmptyNed 27 Jan 2008, 00:40

gradski-seljak ::
nije, oko dva kilometra od nas, odoh sada
laku noć tongue

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 38 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: