Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 12:37

Dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 17:27

Lauda ::
Dobar dan


dan Lauda Twisted Evil

ti opet radiš punom parom Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 20:55

susjeda ::
Lauda ::
Dobar dan


dan Lauda Twisted Evil

ti opet radiš punom parom Crying or Very sad

Da...moram raditi još neko vreme baš punom parom a onda ću valjda moći da malo odmorim Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 21:32

to si rekao i prije par mjeseci Question no kad je već tako, neka te i zdravlje posluži da možeš izdržati taj tempo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 21:39

susjeda ::
to si rekao i prije par mjeseci Question no kad je već tako, neka te i zdravlje posluži da možeš izdržati taj tempo Smile

Hvala na željama...sad imam malo više vremena za porodicu ali su me klinke okupirale tako da nemam vremena za net, tj. imam ga isto onako malo kao i pre Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 21:42

uživaj ti sa djecom cool meni je net već dosadio, al nekako si moram skratiti veče... jedva čekam ljepše vrijeme Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 21:59

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:04

aja ::
Twisted Evil

3 Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 C070
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:05

aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:10

Lauda ::
aja ::
Twisted Evil

3 Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 C070

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Sok Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Sok
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:11

Počinje snimak finala AUS OPENA cool

dodjem kasnije Idea
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:12

Lauda ::
Počinje snimak finala AUS OPENA cool

dodjem kasnije Idea

Ja ti mogu reći tko je pobijedil. Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 C070 Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:18

reprize, reprize...dosta mi ih je Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:18

Susjeda!! Pričaj nekaj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:19

aja ::
Susjeda!! Pričaj nekaj.

ljuta sam na komp...od jučer Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:19

susjeda ::
reprize, reprize...dosta mi ih je Question

Ja sam jučer pop...ugasila komp rano, u 11, kao sad ću ja gledat tv malo...a kad ono, reprize repriza, filmovi koje sam stoput gledala....hrpa programa a ja nemam kaj gledat!! Bilo mi dosadno užas. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:20

susjeda ::
aja ::
Susjeda!! Pričaj nekaj.

ljuta sam na komp...od jučer Suspect

Još? Pa kaj ti radi? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:20

aja ::
susjeda ::
reprize, reprize...dosta mi ih je Question

Ja sam jučer pop...ugasila komp rano, u 11, kao sad ću ja gledat tv malo...a kad ono, reprize repriza, filmovi koje sam stoput gledala....hrpa programa a ja nemam kaj gledat!! Bilo mi dosadno užas. Sad


zaspala sam...ništ nisam ni gledala Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:21

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
reprize, reprize...dosta mi ih je Question

Ja sam jučer pop...ugasila komp rano, u 11, kao sad ću ja gledat tv malo...a kad ono, reprize repriza, filmovi koje sam stoput gledala....hrpa programa a ja nemam kaj gledat!! Bilo mi dosadno užas. Sad


zaspala sam...ništ nisam ni gledala Question

Nisi ni imala kaj... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:21

aja ::
susjeda ::
aja ::
Susjeda!! Pričaj nekaj.

ljuta sam na komp...od jučer Suspect

Još? Pa kaj ti radi? Crying or Very sad


ne radi mi dvd...ne prepoznaje ga uopće Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:23

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Susjeda!! Pričaj nekaj.

ljuta sam na komp...od jučer Suspect

Još? Pa kaj ti radi? Crying or Very sad


ne radi mi dvd...ne prepoznaje ga uopće Rolling Eyes

Pa instaliraj drajver za dvd. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:25

neću ništa dirati jer bojim se da ću još nešto unerediti Neutral a kad sam na netu ne smijem uključiti zvučnike jer užasno krče Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:27

susjeda ::
neću ništa dirati jer bojim se da ću još nešto unerediti Neutral a kad sam na netu ne smijem uključiti zvučnike jer užasno krče Rolling Eyes

Hm...i moji su krčali, pa je jedan krepal...ne govorim o originalnim zvučnicima, ovo su bili drugi...a onda je jura spojil komp na liniju pa koristimo te. I super su. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:30

aja ::
susjeda ::
neću ništa dirati jer bojim se da ću još nešto unerediti Neutral a kad sam na netu ne smijem uključiti zvučnike jer užasno krče Rolling Eyes

Hm...i moji su krčali, pa je jedan krepal...ne govorim o originalnim zvučnicima, ovo su bili drugi...a onda je jura spojil komp na liniju pa koristimo te. I super su. Smile


imam dvoje novih...i isto rade, tj. krče...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 EmptyNed 27 Jan 2008, 22:33

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
neću ništa dirati jer bojim se da ću još nešto unerediti Neutral a kad sam na netu ne smijem uključiti zvučnike jer užasno krče Rolling Eyes

Hm...i moji su krčali, pa je jedan krepal...ne govorim o originalnim zvučnicima, ovo su bili drugi...a onda je jura spojil komp na liniju pa koristimo te. I super su. Smile


imam dvoje novih...i isto rade, tj. krče...

Ne znam zakaj....mi smo te koje kupiš s kompom pobacali jer ništ ne valjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 39 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 39 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: