Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova, najnovija...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:31

veče tete Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:32

sjekač ::
veče tete Twisted Evil


večer sjekač Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:32

uživate?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:33

Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:33

Sjekač Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:34

sjekač ::
uživate?


baš i ne nešto posebno ...pratimo vremensku prognozu, a nije baš najljepša Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:34

umoran sam ko pas naradio sam se
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:35

aja ::
Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad


a jučer sam sve okopala...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:35

sjekač ::
umoran sam ko pas naradio sam se


što si radio ? farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:36

susjeda ::
aja ::
Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad


a jučer sam sve okopala...

Neutral

Ja danas kupila cvijeće za onu teglu u kojoj raste trava već godinama....ono sitno bijelo kaj i ti imaš, nemam pojma kak se zove. Samo nisam stigla posadit. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:37

priprema izbora
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:38

aja ::
susjeda ::
aja ::
Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad


a jučer sam sve okopala...

Neutral

Ja danas kupila cvijeće za onu teglu u kojoj raste trava već godinama....ono sitno bijelo kaj i ti imaš, nemam pojma kak se zove. Samo nisam stigla posadit. Arrow

sutra ćeš...bakopa se zove...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:39

sjekač ::
priprema izbora



ja mislila neki fizički posao, a ono izbori Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:39

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad


a jučer sam sve okopala...

Neutral

Ja danas kupila cvijeće za onu teglu u kojoj raste trava već godinama....ono sitno bijelo kaj i ti imaš, nemam pojma kak se zove. Samo nisam stigla posadit. Arrow

sutra ćeš...bakopa se zove...

Točno! cool

Rekla mi je teta na placu, al gdje ću ja to zapamtit... Question Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:41

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Znam...može upropastiti vrt za par minuta... Sad


a jučer sam sve okopala...

Neutral

Ja danas kupila cvijeće za onu teglu u kojoj raste trava već godinama....ono sitno bijelo kaj i ti imaš, nemam pojma kak se zove. Samo nisam stigla posadit. Arrow

sutra ćeš...bakopa se zove...

Točno! cool

Rekla mi je teta na placu, al gdje ću ja to zapamtit... Question Arrow



ja tražim neko cvijeće i ne mogu naći, a ne znam ni kako se ove...imam plave, a znam da ima i drugih boja .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:45

Pravu si našla pitat...ja sam s cvijećem na oni... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:47

aja ::
Pravu si našla pitat...ja sam s cvijećem na oni... Laughing


ne pitam ...nemam ni slike da ti pokažem ...

poskidala sam svoje surfinije da mi ne baci dolje vjetar...ostale su one pod krovom...možda nas zaobiđe Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:50

samo da primjetim...vidi nema nikoga ni blizu ovog foruma...a kad se treba svađati sjure se ko kobci Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:50

susjeda ::
aja ::
Pravu si našla pitat...ja sam s cvijećem na oni... Laughing


ne pitam ...nemam ni slike da ti pokažem ...

poskidala sam svoje surfinije da mi ne baci dolje vjetar...ostale su one pod krovom...možda nas zaobiđe Crying or Very sad

Mislim da će proći južnije od vas, bar ovo najcrvenije
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:51

susjeda ::
samo da primjetim...vidi nema nikoga ni blizu ovog foruma...a kad se treba svađati sjure se ko kobci Wink

Istina...a da napravimo nekakvu pizdariju da privučemo publiku? Nova, najnovija... - Page 19 C070 Nova, najnovija... - Page 19 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:52

aja ::
susjeda ::
aja ::
Pravu si našla pitat...ja sam s cvijećem na oni... Laughing


ne pitam ...nemam ni slike da ti pokažem ...

poskidala sam svoje surfinije da mi ne baci dolje vjetar...ostale su one pod krovom...možda nas zaobiđe Crying or Very sad

Mislim da će proći južnije od vas, bar ovo najcrvenije


a i ja se tome nadam, ali baš sad počinje vjetrusina...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:53

aja ::
susjeda ::
samo da primjetim...vidi nema nikoga ni blizu ovog foruma...a kad se treba svađati sjure se ko kobci Wink

Istina...a da napravimo nekakvu pizdariju da privučemo publiku? Nova, najnovija... - Page 19 C070 Nova, najnovija... - Page 19 C070


a nemamo se ni na koga okomiti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:54

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
samo da primjetim...vidi nema nikoga ni blizu ovog foruma...a kad se treba svađati sjure se ko kobci Wink

Istina...a da napravimo nekakvu pizdariju da privučemo publiku? Nova, najnovija... - Page 19 C070 Nova, najnovija... - Page 19 C070


a nemamo se ni na koga okomiti Laughing

Istina...možemo se samo posvađati jedna s drugom queen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:55

ni slučajno... nećemo im pružiti to zadovoljstvo da se naslađuju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 EmptyUto 12 Maj 2009, 23:56

susjeda ::
ni slučajno... nećemo im pružiti to zadovoljstvo da se naslađuju Wink

Riješit ćemo to na pp Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova, najnovija... - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova, najnovija...
Nazad na vrh 
Strana 19 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nova, najnovija...
» Nova
» Nova Nokia
» Nova koalicija
» Sretna Nova 2009.godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: