Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:07

susjeda ::
jesi...gledam web cameru u gradu, al ne vidim da pada snijeg...samo je mokro...a kod nas se bijeli i pada...

Ja se nadam da kod nas ništ n pada...zadnji put sam bila vani prije sat i pol i bilo je oblačno.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:09

susjeda ::
a vidi ovo...


http://www.tzosijek.com/360/V360S_Project10.html

Lijepo...i mi imamo nadzorne kamere, ali ne znam mogu li se gledati na netu.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:11

aja ::
susjeda ::
a vidi ovo...


http://www.tzosijek.com/360/V360S_Project10.html

Lijepo...i mi imamo nadzorne kamere, ali ne znam mogu li se gledati na netu.. Crying or Very sad


ovo nisu nadzorne kamere...ovo je šetnjica gradom, snimljena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:11

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:15

susjeda ::
a ovo je sada...


http://web.jware.hr/kamera/slika.html

Ma znam..ove naše su nadzorne, postavljene nedavno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:16

aja ::
susjeda ::
a ovo je sada...


http://web.jware.hr/kamera/slika.html

Ma znam..ove naše su nadzorne, postavljene nedavno.


još malo pa će svima pratiti svaki korak...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:20

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
a ovo je sada...


http://web.jware.hr/kamera/slika.html

Ma znam..ove naše su nadzorne, postavljene nedavno.


još malo pa će svima pratiti svaki korak...

Pa i tak nas oni s gooogle eartha stalno gledaju....ja im se izbeljim u zrak Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Belj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:21

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:29

Dobila sam dvije čokolade od Gazde za valentinovo...i sad mlatim po prvoj, onoj s kokosom. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:31

cool

ja sam bla tako gladna i svašta sam natrpala u sebe...više ništa ne smijem...bit će mi zlo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:32

susjeda ::
cool

ja sam bla tako gladna i svašta sam natrpala u sebe...više ništa ne smijem...bit će mi zlo.

A ja koristim gužvu do sutra...baš me briga ako mi šećer skoči i na 30 Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:35

iskoristi priliku...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:35

susjeda ::
iskoristi priliku...

Iskorištavam, bez brige Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:38

nemoj se brinuti...opusti se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:40

susjeda ::
nemoj se brinuti...opusti se.

Pa opuštena sam...tak je kak si rekla, čim je bliže, postaje mi sve svejednije...skoro da jedva čekam obaviti to pa mir. Ovo čekanje je najteže. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:43

a tako to bude...sutra ćeš vjerovatno teže i zaspati, a kad kreneš sve si bliže cilju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:46

susjeda ::
a tako to bude...sutra ćeš vjerovatno teže i zaspati, a kad kreneš sve si bliže cilju.

Ja ti uvijek spavam ko beba...a moram se dignuti u pol 5 jer u 7 moram biti tam Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:46

kako ideš ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:48

susjeda ::
kako ideš ?

Gazda me vozi, s bratovim autom. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:49

aja ::
susjeda ::
kako ideš ?

Gazda me vozi, s bratovim autom. Smile


Gazda je cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:54

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
kako ideš ?

Gazda me vozi, s bratovim autom. Smile


Gazda je cool

Znam Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:56

Ja ne mog više sjediti...tipkamo se sutra, Noć!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptySub 14 Feb 2009, 23:58

susjeda ::
Ja ne mog više sjediti...tipkamo se sutra, Noć!

noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptyNed 15 Feb 2009, 19:09

.


Poslednji izmenio Wetini dana Ned 01 Mar 2009, 13:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 EmptyNed 15 Feb 2009, 21:24

Twisted Evil večer...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 35 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 35 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: