Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 22:50

susjeda ::
našla sam...ti zvončići se zovu drijemovac...

farao farao

Nikad čula...mi ih zovemo zvončići iako i one prave zvončiće (plave) zovemo zvončići Laughing

A i to imam u dvorištu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 22:51

aja ::
susjeda ::
ja imam ljubičica po dvorištu...skoro ko korov su...

Ah toga imam i ja....tak da se sve plavi od njih. Imam one obične i one velike, valjda uzgojene...one su stvarno neuništive.


drijemovac je zaštićen kao i visibabe...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 22:54

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
ja imam ljubičica po dvorištu...skoro ko korov su...

Ah toga imam i ja....tak da se sve plavi od njih. Imam one obične i one velike, valjda uzgojene...one su stvarno neuništive.


drijemovac je zaštićen kao i visibabe...

Kad smo mi to sadili (kao klinci) onda nitko nije pital.. Question

Osim toga, kad sam zadnji put bila u toj šumici (pred kojih 8 godina), šumica je bila puna berača, djece i cucaka. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 22:55

si sigurna da je šumica još tamo ??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 22:58

susjeda ::
si sigurna da je šumica još tamo ??? Laughing

Mislim da je, ništ nisu gradili tam Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:01

jel se gradi kod vas puno ? Mi od kada smo otišli iz grada neki dijelovi su se jako izgradili i to baš u blizini stana.Stare kuće prodane i grade se zgrade sa stanovima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:05

susjeda ::
jel se gradi kod vas puno ? Mi od kada smo otišli iz grada neki dijelovi su se jako izgradili i to baš u blizini stana.Stare kuće prodane i grade se zgrade sa stanovima.

Gradi...neki novi kvartovi su niknuli...uglavnom se grade stanovi ili kuće.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:06

kod nas i trgovački centri...više ih ni nabrojiti ne možeš bez razmišljanja...četiri su još u planu za ovu godinu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:08

susjeda ::
kod nas i trgovački centri...više ih ni nabrojiti ne možeš bez razmišljanja...četiri su još u planu za ovu godinu.

Kod nas dugo nije ni jedan novi...pa imamo kaufland, mercator (čak dva), konzum i plodine...i uskoro bi se trebao otvoriti spar. Ali ne u novoj zgradi nego tam gdje je bil presoflex koji je propal.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:11

u mercator idem dva puta godišnje...ne sviđa mi se...u zadnje vrijeme slabo i idem do grada...imamo ovdje konzum i plodine, a mislim da će se još nešto graditi samo još ne znamo što...šuška se svašta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:14

susjeda ::
u mercator idem dva puta godišnje...ne sviđa mi se...u zadnje vrijeme slabo i idem do grada...imamo ovdje konzum i plodine, a mislim da će se još nešto graditi samo još ne znamo što...šuška se svašta.

Mi uglavnom idemo u plodine...kaufland mi se ne sviđa, izgleda mi kak skladište. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:16

aja ::
susjeda ::
u mercator idem dva puta godišnje...ne sviđa mi se...u zadnje vrijeme slabo i idem do grada...imamo ovdje konzum i plodine, a mislim da će se još nešto graditi samo još ne znamo što...šuška se svašta.

Mi uglavnom idemo u plodine...kaufland mi se ne sviđa, izgleda mi kak skladište. Question


odučila sam se od kauflanda, a u njega sam išla najviše i u getro...a njega više nema...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:19

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
u mercator idem dva puta godišnje...ne sviđa mi se...u zadnje vrijeme slabo i idem do grada...imamo ovdje konzum i plodine, a mislim da će se još nešto graditi samo još ne znamo što...šuška se svašta.

Mi uglavnom idemo u plodine...kaufland mi se ne sviđa, izgleda mi kak skladište. Question


odučila sam se od kauflanda, a u njega sam išla najviše i u getro...a njega više nema...

Getro ima u varaždinu...i lidl..to bi nam dobro došlo jer lidl zna imati slatkiše na akciji Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:20

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
u mercator idem dva puta godišnje...ne sviđa mi se...u zadnje vrijeme slabo i idem do grada...imamo ovdje konzum i plodine, a mislim da će se još nešto graditi samo još ne znamo što...šuška se svašta.

Mi uglavnom idemo u plodine...kaufland mi se ne sviđa, izgleda mi kak skladište. Question


odučila sam se od kauflanda, a u njega sam išla najviše i u getro...a njega više nema...

Getro ima u varaždinu...i lidl..to bi nam dobro došlo jer lidl zna imati slatkiše na akciji Laughing
getro nam je izgorio, a u lidlu ne znam kupovati Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:21

Kak to misliš, ne znam kupovati? Crying or Very sad

Sad si me sjetila...poslat ću ti na pp.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:23

aja ::
Kak to misliš, ne znam kupovati? Crying or Very sad

Sad si me sjetila...poslat ću ti na pp.

ne znam...ili nemaju nešto što ja kupujem ili na nešto nikako nisam navikla...ne znam...čekam pp...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:26

susjeda ::
aja ::
Kak to misliš, ne znam kupovati? Crying or Very sad

Sad si me sjetila...poslat ću ti na pp.

ne znam...ili nemaju nešto što ja kupujem ili na nešto nikako nisam navikla...ne znam...čekam pp...

Poslala sam....ja se u lidlu odmah zaletim na slatkiše...nakon kaj pregledam ono kaj imaju na akciji
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:31

aja ::
susjeda ::
aja ::
Kak to misliš, ne znam kupovati? Crying or Very sad

Sad si me sjetila...poslat ću ti na pp.

ne znam...ili nemaju nešto što ja kupujem ili na nešto nikako nisam navikla...ne znam...čekam pp...

Poslala sam....ja se u lidlu odmah zaletim na slatkiše...nakon kaj pregledam ono kaj imaju na akciji


te njihove akcije mi idu na živce...svaka tri tjedna možda me zainteresira jedna stvar...i ponavljaju se u tim akcijama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:33

Nema veze, glavno da su čokoladice na akciji Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:35

aja ::
Nema veze, glavno da su čokoladice na akciji Smile


i to ne kupim često...volim one male kockice raznih okusa...ali domaće je domaće.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:39

susjeda ::
aja ::
Nema veze, glavno da su čokoladice na akciji Smile


i to ne kupim često...volim one male kockice raznih okusa...ali domaće je domaće.

Mojima je svejedno, glavno da je slatko Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:40

znaš da su mi nestle čokolade skoro pa odvratne...ne pašu mi i gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:42

susjeda ::
znaš da su mi nestle čokolade skoro pa odvratne...ne pašu mi i gotovo.

Meni je sve fino...pogotovo sad kad ne smijem Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:43

je sam izbirljiva Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 EmptyČet 05 Feb 2009, 23:44

susjeda ::
je sam izbirljiva Arrow

Ja nisam....homo svežderus. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 19 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: