Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:10

susjeda ::
gladoši Laughing

Kako sam ja bila gladna u bolnici....i kad su nam konačno dali jesti, ja navalila ko luda....ali ta bolnička hrana...nakon tri zalogaja mi je svega bilo dosta.. Sad

Spasila me čokolad koju sam imala sobom... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:13

Koliko nisi jela tri ? četiri dana Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:15

susjeda ::
Koliko nisi jela tri ? četiri dana Crying or Very sad

Od nedjelje ujutro (kad sam pojela jednu bananu) do srijede ručka...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:18

aja ::
susjeda ::
Koliko nisi jela tri ? četiri dana Crying or Very sad

Od nedjelje ujutro (kad sam pojela jednu bananu) do srijede ručka...



nije malo...sad to nadoknadi Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:19

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
Koliko nisi jela tri ? četiri dana Crying or Very sad

Od nedjelje ujutro (kad sam pojela jednu bananu) do srijede ručka...



nije malo...sad to nadoknadi Razz

Bih ja, ali nejde....jednostavno ne mogu puno pojesti....i uopće nisam gladna. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:22

Treba se sad vratiti u normalu .
kakvo je vrijeme kod vas ? osim što nam slovenci svima pušu za vrat Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:23

susjeda ::
Treba se sad vratiti u normalu .
kakvo je vrijeme kod vas ? osim što nam slovenci svima pušu za vrat Evil or Very Mad

Puše...i dosta je zima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:24

meni nest alo sve napisano:cry:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyČet 19 Feb 2009, 23:26

susjeda ::
meni nest alo sve napisano:cry:

Opet? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptySub 21 Feb 2009, 00:14

aja ::
susjeda ::
plašiš me...

Čime? Pa aplikatore su mi ugradili pod općom anestezijom....s tim da ti prije daju pol nekakve tabletice od koje ti je sve ravnoooo...kad su me uveli u salu, prebacih se na stol i netko se nagnuo nad mene i kaže, sad ćete spavati...a ja gledam u svjetlo iznad glave i mislim si, je, moš mislit da ću spavat....i paf....budim se u krevetu. Wink


Very Happy


aha!i ja sam u sebi govorila" sad ćeš ti vidjet tko će tebi zaspat.Ima da se čudom čudiš"

Aja Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 B020 brzo si se vratila.Neka si Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 B020
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptySub 21 Feb 2009, 06:06

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 38 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: