Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:22

toplo je...vjerovatno ni vani nije veliki minus...kod vas ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:24

susjeda ::
toplo je...vjerovatno ni vani nije veliki minus...kod vas ?

A kajaznam...smrznuto je, piše da je minus 7... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:25

aja ::
susjeda ::
toplo je...vjerovatno ni vani nije veliki minus...kod vas ?

A kajaznam...smrznuto je, piše da je minus 7... Crying or Very sad

moguće...minus 6 je kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:27

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
toplo je...vjerovatno ni vani nije veliki minus...kod vas ?

A kajaznam...smrznuto je, piše da je minus 7... Crying or Very sad

moguće...minus 6 je kod nas...

Nije tak strašno...a meni je vruće užasno....su to valunge ili kaj? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:28

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
toplo je...vjerovatno ni vani nije veliki minus...kod vas ?

A kajaznam...smrznuto je, piše da je minus 7... Crying or Very sad

moguće...minus 6 je kod nas...

Nije tak strašno...a meni je vruće užasno....su to valunge ili kaj? Crying or Very sad

a da smanjiš grijanje................... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:30

Pa smanjeno je....nikome nije vruće, samo meni....a možda je od čaja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:32

i to može biti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:33

Već mi je i čaja pun k Rolling Eyes

Gubim strpljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:34

još malo izdrži, a onda ćeš vidjeti kako dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:37

susjeda ::
još malo izdrži, a onda ćeš vidjeti kako dalje.

A znam....al danas mi je bš nekak dosta svega. Borim se s gomilama veša... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:38

svima nama bude dosta svega...nisam ni ja baš nešt raspoložena...i sušši mi se veš...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:39

susjeda ::
svima nama bude dosta svega...nisam ni ja baš nešt raspoložena...i sušši mi se veš...

Moj se suši svugdje...oš na štriku oš u sušilici...i još gomile čekaju pranje... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:41

aja ::
susjeda ::
svima nama bude dosta svega...nisam ni ja baš nešt raspoložena...i sušši mi se veš...

Moj se suši svugdje...oš na štriku oš u sušilici...i još gomile čekaju pranje... Rolling Eyes


ni ne stavljam na štrik ili sušilo...tko će dočekati da se tako osuši........... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:43

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
svima nama bude dosta svega...nisam ni ja baš nešt raspoložena...i sušši mi se veš...

Moj se suši svugdje...oš na štriku oš u sušilici...i još gomile čekaju pranje... Rolling Eyes


ni ne stavljam na štrik ili sušilo...tko će dočekati da se tako osuši........... Evil or Very Mad

Ne stignem sve u sušilici osušit...jer ju trebam za pranje. Ah. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:44

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
svima nama bude dosta svega...nisam ni ja baš nešt raspoložena...i sušši mi se veš...

Moj se suši svugdje...oš na štriku oš u sušilici...i još gomile čekaju pranje... Rolling Eyes


ni ne stavljam na štrik ili sušilo...tko će dočekati da se tako osuši........... Evil or Very Mad

Ne stignem sve u sušilici osušit...jer ju trebam za pranje. Ah. Question


ja ni ne smijem uključiti istovremeno ...previše bi bilo...bojler, zamrzivač i sve ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:46

I meni se znalo dogodit da pokrepaju osigurači ako su radile obje perilice i pećnica...pećnica je u kvaru pa nemam brige. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:48

zato malo i pazim što uključujem i s čim...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:49

susjeda ::
zato malo i pazim što uključujem i s čim...

To je zato jer je kuća građena kad nije bilo tolko aparata...a mi sad postavili gooomilu utičnica na svaki metar... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:51

ista stvar i kod nas... i još uvijek bi koja trebala...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:52

susjeda ::
ista stvar i kod nas... i još uvijek bi koja trebala...

Pričaj mi o tome...produžnih kabela ko u priči... Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:53

a to me živcira........ Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:55

susjeda ::
a to me živcira........ Rolling Eyes

A kaj bi ti...opet štemala zidove? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:57

aja ::
susjeda ::
a to me živcira........ Rolling Eyes

A kaj bi ti...opet štemala zidove? Laughing


ni slučajno... pig dosta mi je bušenja i rušenja ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:57

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
a to me živcira........ Rolling Eyes

A kaj bi ti...opet štemala zidove? Laughing


ni slučajno... pig dosta mi je bušenja i rušenja ...

Onda kaj... i kabli su dobri.

Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 EmptySub 17 Jan 2009, 22:59

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
a to me živcira........ Rolling Eyes

A kaj bi ti...opet štemala zidove? Laughing


ni slučajno... pig dosta mi je bušenja i rušenja ...

Onda kaj... i kabli su dobri.

Wink


zlo mi je od pomisli što smo sve radili...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 23 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: