Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:45

susjeda ::
to volim ...opet stara Aja Razz

Je, a nemam poojma kolko mi je šećer, nemam više trakica... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:47

jel ti dobro ??? što te briga onda koliki je Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:49

susjeda ::
jel ti dobro ??? što te briga onda koliki je Wink

PA i nije me baš briga.. Question
Niti za tlak niti za šećer...osjećam se dobro i boli me kuki za ovo dvoje. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:52

e sad mene boli glav a i stomak i nos mi curi Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:53

susjeda ::
e sad mene boli glav a i stomak i nos mi curi Neutral

Kamilica plus med plus limun čuda rade... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:55

jedino da med namažem na kruh, ostaloo otpada...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:57

susjeda ::
jedino da med namažem na kruh, ostaloo otpada...

A gle, kamilica je dobra i za želudac, smiruje ga...med je super za grlo a c vitamin je zakon. cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 22:58

kamilicu nisam nikad popila osim ako mi je mama nije dala kad sam bila mala, a ne vjerujem jer sam bila jako tvrdoglava od malena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:02

susjeda ::
kamilicu nisam nikad popila osim ako mi je mama nije dala kad sam bila mala, a ne vjerujem jer sam bila jako tvrdoglava od malena.

A zakaj ne? Pa nije lošeg okusa...osim toga, za takve kak si ti ima tableta od kamilice koje se cuclaju kao bomboni...bar je nekad bilo... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:04

što bi ti meni svašta utrpala Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:05

susjeda ::
što bi ti meni svašta utrpala Evil or Very Mad

KAj svašta? Običnu prirodnu kamilicu! Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 U075
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:06

Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:08

susjeda ::
Question

Onda se pati s punim nosom. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:11

i patim se...imam dva velika paketa maramica...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:12

susjeda ::
i patim se...imam dva velika paketa maramica...

Imam domaći lijek i za nos, ali ti nećeš slušat... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:14

Arrow kad sam tvrdoglava.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:18

susjeda ::
Arrow kad sam tvrdoglava.

A dobro onda. Kaj ti ja mogu tu.

Jura danas dobil vozačku....nije mogel jučer jer sam mu ja oprala slike zajedno s majicom.. Arrow Pa se danas slikal ponovo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:20

a baš si baksuz...ja sam svoje čekala kad su polagali i pravac na policiju po vozačku...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:23

susjeda ::
a baš si baksuz...ja sam svoje čekala kad su polagali i pravac na policiju po vozačku...

Eh...ne moram ti pričati kolko sam slušala za te slike... Rolling Eyes

Kad svašta ostavljaju po džepovima a ja se ne sjetim provjerit. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:26

i moj je letio neki dan...novci mu ostali džepu...u zdnj tren je stigao.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:30

susjeda ::
i moj je letio neki dan...novci mu ostali džepu...u zdnj tren je stigao.

Gazdu sam odgojila, on uredno sve vadi van jer sam mu dooosta toga oprala...ali jura....njemu se fućka. @
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:32

koliko sam samo puta prala upaljače Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:35

susjeda ::
koliko sam samo puta prala upaljače Evil or Very Mad

MA upaljači su bezopasni...ja oprala i dokumente... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:39

do sada to nisam prala...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 EmptyPet 23 Jan 2009, 23:46

susjeda ::
do sada to nisam prala...

Niti nemoj Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 31 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 31 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: