Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion Empty
PočaljiNaslov: RUKOMET: Zvezda ponovo šampion   RUKOMET: Zvezda ponovo šampion EmptySre 07 Maj 2008, 13:24

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion V96051p0
RUKOMET: Zvezda ponovo šampion

Treću godinu zaredom, rukometaši Crvene zvezde najbolji su u Srbiji! Tri kola pre kraja prvenstva, crveno-beli su savladali ORK Niš 35:31 u poslednjoj utakmici 27. kola Superlige i uz šampanjac i pesmu navijača proslavili novu titulu prvaka Srbije.

Crvena zvezda je, pojačana iskusnim Nenadom Peruničićem, a u finišu sezone i povratnikom Nenadom Maksićem, ostavila sve rivale iza sebe, a najozbiljniji konkurent za titulu bila je Kolubara. Međutim, crveno-beli su tri kola pre kraja stekli nedostižnu prednost i titula je osigurana.

Jedan od najmlađih u ekipi Crvene zvezde, 22-godišnji Milan Vukas uoči meča sa ORK Nišom spremio je šampanjac od čak pet litara! Razumljivo je uzbuđenje ovog mladića jer mu je ovo prva titula u karijeri.

"Mogao sam da ga sačuvam i za svadbu, ali neću skoro da se ženim, pa...Ovo mi je prva klupska titula, i red je da se proslavi", rekao je Vukas.

Kapiten Crvene zvezde Nenad Peruničić istakao je da je veoma srećan što mu se ispunila želja koju je imao kada se prošle godine vratio u klub iz inostranstva.

"Želeo sam da se vratim i da ispunim san. Drago mi je da smo osvojili titulu. To je bio prioritet. Puno mi je srce. Nisam se obrukao. Možda sam malo preterivao u želji da saigračima prenesem iskustvo, ali isplatilo se. To su igrači sa velikim potencijalom i drago mi je što su pored mene mogli da napreduju i da nešto nauče", rekao je Peruničić.

Iskusni Peruničić nije mogao sa sigurnošću da potvrdi da će naredne sezone ostati u klubu i igrati Ligu šampiona.
"Nisam siguran da ću moći da igram, jer moje zdravlje nije najbolje. Moraću da sednem i dobro razmislim o svemu, iako je jasno da imam veliku želju da igram u Ligi šampiona, dodao je bivši reprezentativac.

Uprava Crvene zvezde se "otvorila" i prema informacijama beogradske štampe, svaki igrač će za odbranu titule dobiti po 15.000 evra.

Pravo slavlje, u Crvenoj zvezdi najavljuju za 22. maj, kada se igra pretposlednje kolo, a rival crveno-belima biće Partizan i to u hali "Pionir".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion Empty
PočaljiNaslov: Re: RUKOMET: Zvezda ponovo šampion   RUKOMET: Zvezda ponovo šampion EmptySre 07 Maj 2008, 13:25

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630

RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630 RUKOMET: Zvezda ponovo šampion 341630
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
RUKOMET: Zvezda ponovo šampion
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rukomet - SP
» Rukomet: europsko prvenstvo
» Nova sezona Formule 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: