Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptyPet 25 Apr 2008, 23:55

Kaj trebaš???

Ja to riješavam muhomlatom...

Danas je jedna ogrooomna uletjela, lux ju je pokušaval uloviti po cijelom stanu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptyPet 25 Apr 2008, 23:56

aja ::
Kaj trebaš???

Ja to riješavam muhomlatom...

Danas je jedna ogrooomna uletjela, lux ju je pokušaval uloviti po cijelom stanu Laughing

komarnik...mreža za prozor. Godinama ljepim po okviru prozora one mrežice kao zavjese...dosadilo mi, pokida se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptyPet 25 Apr 2008, 23:58

Aha...kužim sad.


Išla sam danas po recepte, biciklom...i ufatila me kiša... Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:00

aja ::
Aha...kužim sad.


Išla sam danas po recepte, biciklom...i ufatila me kiša... Rolling Eyes Rolling Eyes


kod nas nije padalo...sad je počeo vjetar piriti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:03

Kod nas pada svaki dan...nekoliko puta 9

Al me nije spriječilo da djevojčici i sebi kupim sladoled usput, onaj po kunu Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 B020
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:04

aja ::
Kod nas pada svaki dan...nekoliko puta 9

Al me nije spriječilo da djevojčici i sebi kupim sladoled usput, onaj po kunu Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 B020

nisam jela još ove godine Crying or Very sad a kupila sam u kutiji Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:08

Ma ovaj je super...kupila svakoj tri kuglice i još mi striček zamotal za doma...a stvarno je mljac. I nema šanse da sladoled bude star, jer ga prodaju u ogromnim količinama...jedinia slastičarnica u kvartu koji baš nije mali, najjeftiniji je i još je škola pokraj.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:10

baš i niste skromne Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:12

susjeda ::
baš i niste skromne Laughing

Question Question Question

Svakoj tri kuglice...6 kuna...za to ne možeš ni kornet kupiti elephant
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:13

aja ::
susjeda ::
baš i niste skromne Laughing

Question Question Question

Svakoj tri kuglice...6 kuna...za to ne možeš ni kornet kupiti elephant


nije sad bitna cijena već količina Smile meni su i dvije previše.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:16

Pa u tome i jest stvar...nisu baš velike kuglice... Smile

A puno ljudi dolazi s zdjelama po 20-30 kuglica..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:18

mi imamo slastu u centru i ogromne su kugle...ja dvije, sin tri i ni ja, a ni on ne može pojesti, a sramota me uzeti jednu .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:19

susjeda ::
mi imamo slastu u centru i ogromne su kugle...ja dvije, sin tri i ni ja, a ni on ne može pojesti, a sramota me uzeti jednu .

Meni su ove tri saaasvim dosta. I još lijepo čokolada na vrh...danas sam jela bijelu čokoladu, tofife i rafaelo. Mljac.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:23

nisam takve probala Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:25

susjeda ::
nisam takve probala Crying or Very sad

Ni ja...super su. Ima i energy ice (od red bulla), kokakola...ma svašta kaj nikad nisam probala. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:26

ima dana Razz ja idem spavati. Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 00:28

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 10:28

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 21:04

50 večer!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 21:13

ako se netko uskoro ne pojavi idem spavati 47
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 22:14

Evo mene...spavaš?
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 22:39

spavam Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 22:40

Lauda ::
spavam Embarassed

Nisam tebe pitala Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 22:56

aja ::
Lauda ::
spavam Embarassed

Nisam tebe pitala Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj

3 3 3 3
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 EmptySub 26 Apr 2008, 23:00

Lauda ::
aja ::
Lauda ::
spavam Embarassed

Nisam tebe pitala Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Belj

3 3 3 3

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Sok Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Sok Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Sok Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Sok Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Sok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 28 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 28 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: