Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:39

ja imam dve kćerke i nikada neću praviti kuću...neka zetovi prave Embarassed

meni i ženi dovoljna je i garsonjera ali pod uslovom da ne prokišnjava kao gradskom... ili neka mala kućica sa par prostorija Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:42

Lauda ::
ja imam dve kćerke i nikada neću praviti kuću...neka zetovi prave Embarassed

meni i ženi dovoljna je i garsonjera ali pod uslovom da ne prokišnjava kao gradskom... ili neka mala kućica sa par prostorija Evil or Very Mad

ti to meni ??? Crying or Very sad onda se moli da ti se kćerke dobro udaju Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:48

susjeda ::
Lauda ::
ja imam dve kćerke i nikada neću praviti kuću...neka zetovi prave Embarassed

meni i ženi dovoljna je i garsonjera ali pod uslovom da ne prokišnjava kao gradskom... ili neka mala kućica sa par prostorija Evil or Very Mad

ti to meni ??? Crying or Very sad onda se moli da ti se kćerke dobro udaju Laughing

šta se tu imam moliti???
Čak i ako se dobro udaju ja znam da moram pomagati...dakle isto mi je Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:51

tako to ide ...
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:54

susjeda ::
tako to ide ...

Crying or Very sad gde ti je avatar? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:57

mala djeca, mala muka......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 20:59

Lauda ::
susjeda ::
tako to ide ...

Crying or Very sad gde ti je avatar? Crying or Very sad


farao a jesam ga imala zadnjih dana Crying or Very sad

možda sam tu htjela staviti jednu sliku, pa nisam uspjela Crying or Very sad ne sjećam se Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:01

gradski-seljak ::
mala djeca, mala muka......


večer Gradski Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:01

nisi ko ni ja
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:02

gradski-seljak ::
nisi ko ni ja


e ubijete me ako znam jesam li ga imala Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:05

Laughing Laughing al' ste pogubljeniiiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:06

Lauda ::
Laughing Laughing al' ste pogubljeniiiiiiiiiiiii


jako Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:08

A neki izgubljeni se i nađu Laughing Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:10

pirat Aja 3 bounce evo smo na okupu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:11

susjeda ::
pirat Aja 3 bounce evo smo na okupu Razz

Je, konačno...moram ti napisati mail i ispričati kaj se sve događalo....da ne povjeruješ. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:12

aja ::
susjeda ::
pirat Aja 3 bounce evo smo na okupu Razz

Je, konačno...moram ti napisati mail i ispričati kaj se sve događalo....da ne povjeruješ. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

još nisi napisala ??? Crying or Very sad Drago je meni da si ti stigla Smile djeca dobro ? Muž?
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:14

aja ::
A neki izgubljeni se i nađu Laughing Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

Twisted Evil

3
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:15

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
pirat Aja 3 bounce evo smo na okupu Razz

Je, konačno...moram ti napisati mail i ispričati kaj se sve događalo....da ne povjeruješ. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

još nisi napisala ??? Crying or Very sad Drago je meni da si ti stigla Smile djeca dobro ? Muž?

Nisam stigla...teško mi doći do kompa, a i stalno je netko doma, a za to mi treba mir Rolling Eyes

Dobro smo svi, bar zdrastveno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:15

Lauda ::
aja ::
A neki izgubljeni se i nađu Laughing Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

Twisted Evil

3

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Sok
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:18

jeste se izljubili Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:19

susjeda ::
jeste se izljubili Laughing

Piiih, jedna pusa ko nijedna Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:19

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
pirat Aja 3 bounce evo smo na okupu Razz

Je, konačno...moram ti napisati mail i ispričati kaj se sve događalo....da ne povjeruješ. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 C070

još nisi napisala ??? Crying or Very sad Drago je meni da si ti stigla Smile djeca dobro ? Muž?

Nisam stigla...teško mi doći do kompa, a i stalno je netko doma, a za to mi treba mir Rolling Eyes

Dobro smo svi, bar zdrastveno. Smile

to i je najvažnije...

kad uhvatiš vremena, nije hitno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:20

aja ::
susjeda ::
jeste se izljubili Laughing

Piiih, jedna pusa ko nijedna Question


što bi ti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:22

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
jeste se izljubili Laughing

Piiih, jedna pusa ko nijedna Question


što bi ti Laughing

Puno pusa. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 EmptyUto 08 Apr 2008, 21:22

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
jeste se izljubili Laughing

Piiih, jedna pusa ko nijedna Question


što bi ti Laughing

Puno pusa. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Cerek


da vidimo ima li dragovoljaca Very Happy

jel gledaš Farmu ???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 37 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 37 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: