Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyUto 19 Feb 2008, 22:40

nema frke, evo ide cool
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyUto 19 Feb 2008, 23:06

gradski-seljak ::
nema frke, evo ide cool

hvala ati puno...ja stvarno nisam ni za kakvu priču...izvini molim te....oduševljena je slikama i želi da nas posetite ti, tvoja supruga i kćerke...a kad je to od devojčice koja ima 8 godina onda znaj da je isreno.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyUto 19 Feb 2008, 23:16

Lauda ::
gradski-seljak ::
nema frke, evo ide cool

hvala ati puno...ja stvarno nisam ni za kakvu priču...izvini molim te....oduševljena je slikama i želi da nas posetite ti, tvoja supruga i kćerke...a kad je to od devojčice koja ima 8 godina onda znaj da je isreno.

a nešto će ove godine možda i biti cool
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptySre 20 Feb 2008, 12:04

dan
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptySre 20 Feb 2008, 12:57

dobar jutar
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptySre 20 Feb 2008, 13:13

gradski-seljak ::
dobar jutar

Moram na posao Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptySre 20 Feb 2008, 13:34

ajde samo ajde,
sad "majstor" došo i popravit će mi što sam zabrljo Laughing cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:07

jesam vam falila cat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:17

susjeda ::
jesam vam falila cat

već sam se zapitao da nisi zauvjek napustila forum:cry:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:22

gradski-seljak ::
susjeda ::
jesam vam falila cat

već sam se zapitao da nisi zauvjek napustila forum:cry:
večer Gradski Twisted Evil
zašto zauvijek ? Crying or Very sad

a kad bi ga i napustila to bi bar napisala...mislim reda radi, radi tebe i Laude...i Aje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:27

gdje si sad ? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:32

susjeda ::
gdje si sad ? Crying or Very sad

bio gladan Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:33

gradski-seljak ::
susjeda ::
gdje si sad ? Crying or Very sad

bio gladan Smile

i ja sam...al malo će večera pričekati Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:34

nije dobro kasno jesti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:34

gradski-seljak ::
nije dobro kasno jesti


ne smeta mi za san Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:41

komp mi poludio:heart: I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:43

gradski-seljak ::
komp mi poludio:heart: I love you I love you


zato i mene nije bilo Sad zvala majstora, a ono se zakompliciralo Rolling Eyes danas napokon opet net bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:45

ma sad trenutno 5 (pet) Laughing komp.istovremeno rade prek jedne veze, pa ak nestanem to je razlog,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:47

gradski-seljak ::
ma sad trenutno 5 (pet) Laughing komp.istovremeno rade prek jedne veze, pa ak nestanem to je razlog,

pet farao otkači četiri Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:51

a nemrem obadve kćeri i zet na svojim laptopima i sin na svom i ja peti, nekog vraga presnimavaju Laughing
i ak ko treba otpast moram ja moj je najslabiji pa zaj......Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyČet 21 Feb 2008, 22:54

gradski-seljak ::
a nemrem obadve kćeri i zet na svojim laptopima i sin na svom i ja peti, nekog vraga presnimavaju Laughing
i ak ko treba otpast moram ja moj je najslabiji pa zaj......Rolling Eyes


tko je gazda stana Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyPet 22 Feb 2008, 01:47

susjeda ::
jesam vam falila cat

rabbit falila si nam sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyPet 22 Feb 2008, 11:05

Lauda ::
susjeda ::
jesam vam falila cat

rabbit falila si nam sunny


Evo meni lijepog početka dana 32
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyPet 22 Feb 2008, 11:32

dobar ti jutar
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 EmptyPet 22 Feb 2008, 16:19

Dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 20 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: