Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ekipa za sve....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:13

susjeda ::
nekad smo kupovovali svjećice i imali ih par godina...a sada trebam više paketa da bi imala dosta Laughing

Je istina...i mi smo tak..i bile su sve iste boje, a sad ih moram pomiješati... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:15

aja ::
susjeda ::
nekad smo kupovovali svjećice i imali ih par godina...a sada trebam više paketa da bi imala dosta Laughing

Je istina...i mi smo tak..i bile su sve iste boje, a sad ih moram pomiješati... Laughing


sad moram tipkat sa jednom rukom...držim mačka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:16

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
nekad smo kupovovali svjećice i imali ih par godina...a sada trebam više paketa da bi imala dosta Laughing

Je istina...i mi smo tak..i bile su sve iste boje, a sad ih moram pomiješati... Laughing


sad moram tipkat sa jednom rukom...držim mačka Smile

A zakaj ga držiš? Lux spava. Ekipa za sve.... - Page 22 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:17

bio je vani ...a on ti ima svoje rituale Very Happy kad dođe unutra prvo je serija maženja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:18

susjeda ::
bio je vani ...a on ti ima svoje rituale Very Happy kad dođe unutra prvo je serija maženja Smile

Aha...i lux je obavil svoje i sad spava.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:21

drugo je pas...mačak šeta češće ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:23

susjeda ::
drugo je pas...mačak šeta češće ...

Istina...iako lux u zadnje vrijeme često traži van navečer, čisto da se izlaje s kvartovskim pesima. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:26

aja ::
susjeda ::
drugo je pas...mačak šeta češće ...

Istina...iako lux u zadnje vrijeme često traži van navečer, čisto da se izlaje s kvartovskim pesima. Laughing


i probudi susjede pig
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:28

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
drugo je pas...mačak šeta češće ...

Istina...iako lux u zadnje vrijeme često traži van navečer, čisto da se izlaje s kvartovskim pesima. Laughing


i probudi susjede pig

Pa kaj ti je...nejde van poslije 9...ako onda tko spava, sorry...a i lux ne laje baš glasno. A ni često. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:30

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
drugo je pas...mačak šeta češće ...

Istina...iako lux u zadnje vrijeme često traži van navečer, čisto da se izlaje s kvartovskim pesima. Laughing


i probudi susjede pig

Pa kaj ti je...nejde van poslije 9...ako onda tko spava, sorry...a i lux ne laje baš glasno. A ni često. Smile

dobro, dobro...nemoj se ljutiti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:33

Ma ne ljutim se...lux je stvarno dobar....žao mi susjedovog cucka, zatvorem je u boxu od 3 kvadrata, vječito sam, nikad ga ne puste van jer nije odgojen pa bi zbrisal..e taj jadnik zna zavijat, al onak baš tužno, cijele noći...inače je njem ovčar, čistokrvni. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:33

jako me pecka grlo Crying or Very sad a pomalo i kašljucam Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:36

susjeda ::
jako me pecka grlo Crying or Very sad a pomalo i kašljucam Neutral

Ja kašljem već tri mjeseca...stvarno ne znam od čega. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:36

aja ::
Ma ne ljutim se...lux je stvarno dobar....žao mi susjedovog cucka, zatvorem je u boxu od 3 kvadrata, vječito sam, nikad ga ne puste van jer nije odgojen pa bi zbrisal..e taj jadnik zna zavijat, al onak baš tužno, cijele noći...inače je njem ovčar, čistokrvni. Sad


zato ja neću psa. Ne šeta mi se , a ne vjerujem ni da bi moji htjeli, osim prvih par dana i zato mi ne treba pas. Na kraju bi ga prepustili meni kao i sve Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:37

aja ::
susjeda ::
jako me pecka grlo Crying or Very sad a pomalo i kašljucam Neutral

Ja kašljem već tri mjeseca...stvarno ne znam od čega. Sad

Svekrva je jako kašljala i jučer je bila kod nas...znala sam da to ne može dobro završiti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:39

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
jako me pecka grlo Crying or Very sad a pomalo i kašljucam Neutral

Ja kašljem već tri mjeseca...stvarno ne znam od čega. Sad

Svekrva je jako kašljala i jučer je bila kod nas...znala sam da to ne može dobro završiti Laughing

Laughing Laughing

Ja ne znam kaj mi je...ništ me ne boli, nemam temperaturu...samo kašljem i to u ležećem položaju najviše..i nos mi je stalno pun. Ekipa za sve.... - Page 22 116797
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:41

zavuklo ti se...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:50

nestade Aja Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:51

susjeda ::
nestade Aja Crying or Very sad

Nisam...malo sam zalutala, pa je Gazda zvao...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:55

meni je dosta za danas...idem u krpe...noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptyPet 28 Dec 2007, 23:58

susjeda ::
meni je dosta za danas...idem u krpe...noć Twisted Evil

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptySub 29 Dec 2007, 16:18

Dobar dan Laughing ...imao sam žestok problem sa kompjuterom....imao sam virus koji nikako nisam mogao da uklonim...instalirao i uklanjao nekoliko antivirusa da bih ga konačno uklonio...ali se onda javi drugi problem...@ I love you
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptySub 29 Dec 2007, 19:20

Večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptySub 29 Dec 2007, 19:22

Lauda, nisi jedini koji imaš problema sa kompom Question otkako smo ga kupili, nikako da sve složimo kako treba Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 EmptySub 29 Dec 2007, 19:27

Gradski Twisted Evil ...a da i ti mene pozdraviš Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ekipa za sve.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ekipa za sve....
Nazad na vrh 
Strana 22 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: