Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ekipa za sve....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:28

mi danas raskitili bor i poskidali dosta toga...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:31

susjeda ::
mi danas raskitili bor i poskidali dosta toga...

Već ste ga maknuli?? Mi ćemo pričekat do tri kralja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:33

aja ::
susjeda ::
mi danas raskitili bor i poskidali dosta toga...

Već ste ga maknuli?? Mi ćemo pričekat do tri kralja.

nekad se na Tri kralja kretalo svetiti kuće...sad ne čekaju popovi, pa i ja više ne čekam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:35

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
mi danas raskitili bor i poskidali dosta toga...

Već ste ga maknuli?? Mi ćemo pričekat do tri kralja.

nekad se na Tri kralja kretalo svetiti kuće...sad ne čekaju popovi, pa i ja više ne čekam...

Kod nas kreću odmah na štefanje...samo kaj smo mi uvijek pri kraju Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:38

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
mi danas raskitili bor i poskidali dosta toga...

Već ste ga maknuli?? Mi ćemo pričekat do tri kralja.

nekad se na Tri kralja kretalo svetiti kuće...sad ne čekaju popovi, pa i ja više ne čekam...

Kod nas kreću odmah na štefanje...samo kaj smo mi uvijek pri kraju Rolling Eyes


tak i kod nas...i mi smo na kraju Very Happy Naš je imao i pomoćnika Smile ostali valjda stignu sami.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:41

Kod nas idu dvojica, svaki po jednoj strani. I svaki ima bar jednog ministranta sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:42

aja ::
Kod nas idu dvojica, svaki po jednoj strani. I svaki ima bar jednog ministranta sobom.

kod nas nema dvije strane Very Happy

ovaj je imao dva ministranta i jedno piskaralo...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:44

susjeda ::
aja ::
Kod nas idu dvojica, svaki po jednoj strani. I svaki ima bar jednog ministranta sobom.

kod nas nema dvije strane Very Happy

ovaj je imao dva ministranta i jedno piskaralo...

Piskaralo? Čemu taj služi? Ekipa za sve.... - Page 31 213162
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:45

aja ::
susjeda ::
aja ::
Kod nas idu dvojica, svaki po jednoj strani. I svaki ima bar jednog ministranta sobom.

kod nas nema dvije strane Very Happy

ovaj je imao dva ministranta i jedno piskaralo...

Piskaralo? Čemu taj služi? Ekipa za sve.... - Page 31 213162

pa da zapiše tko je koliko novčića dao...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:48

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Kod nas idu dvojica, svaki po jednoj strani. I svaki ima bar jednog ministranta sobom.

kod nas nema dvije strane Very Happy

ovaj je imao dva ministranta i jedno piskaralo...

Piskaralo? Čemu taj služi? Ekipa za sve.... - Page 31 213162

pa da zapiše tko je koliko novčića dao...

To se zapisuje kod vas?? farao farao

Kod nas novčići samo nestanu negdje pod onu halju Laughing

A ova župa u gradu ima potpuno drugačiji sistem...oni dolaze posvećivati, ali NE uzimaju novac...lovu nosiš u crkvu kad i ako želiš. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:50

ja sam ih naučila da bolje uzmu kad im dajem jer u crkvi me baš i ne mogu vidjeti...dobro da baš neće uzeti odnijela bi za lukno, al izgleda da si misli...sigurno je sigurno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:54

susjeda ::
ja sam ih naučila da bolje uzmu kad im dajem jer u crkvi me baš i ne mogu vidjeti...dobro da baš neće uzeti odnijela bi za lukno, al izgleda da si misli...sigurno je sigurno Smile

Kod nas si uopće ne razmišljaju...lova nestane pod haljom brzinom svjetlosti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:56

aja ::
susjeda ::
ja sam ih naučila da bolje uzmu kad im dajem jer u crkvi me baš i ne mogu vidjeti...dobro da baš neće uzeti odnijela bi za lukno, al izgleda da si misli...sigurno je sigurno Smile

Kod nas si uopće ne razmišljaju...lova nestane pod haljom brzinom svjetlosti Laughing

kod nas ne...zato vodi ovog da to obavi umjesto njega...a taj nema halju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 22:59

A svugdje je različito...neki po selima imaju određenu tarifu kolko ljudi moraju dati....u jednom mjestu, kaže mi frendica, 500 kn po kući....kod nas je bar sistem daš kolko daš, kako tko može...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:03

ja ni ne pitam koliko...
jedne godine se davalo više, još nisam bila tu, za obnovu crkve trebalo. Dam koliko dam i gotovo...kod nas je bio pomoćnik i iznendio me kad se zahvalio što smo ga primili u kuću.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:05

susjeda ::
ja ni ne pitam koliko...
jedne godine se davalo više, još nisam bila tu, za obnovu crkve trebalo. Dam koliko dam i gotovo...kod nas je bio pomoćnik i iznendio me kad se zahvalio što smo ga primili u kuću.

Pa nejdu oni u svaku kuću...trebaš se prijaviti da dođu, ustvari, idu gdje su bili i prošle godine...tam gdje nikoga nije bilo, nejdu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:10

aja ::
susjeda ::
ja ni ne pitam koliko...
jedne godine se davalo više, još nisam bila tu, za obnovu crkve trebalo. Dam koliko dam i gotovo...kod nas je bio pomoćnik i iznendio me kad se zahvalio što smo ga primili u kuću.

Pa nejdu oni u svaku kuću...trebaš se prijaviti da dođu, ustvari, idu gdje su bili i prošle godine...tam gdje nikoga nije bilo, nejdu.


znam, al u selu se svi znaju...mi samo ostavimo kapiju otovrenu i to im je znak da je ulaz slobodan.

U gradu nam nikad nije bio Arrow otišla se prijaviti u crkvu kad smo preselili...djeca išla u crkvu...samo nisam išla tražiti da dođe...nekako sam mislila da kad uđe u zgradu i mi ćemo ga pozvati...ma ono ja mislim da na cijelom katu nije bio, ako je i u zgradi Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:13

I kod nas se ostavljaju vrata otvorena...a i običaj je da se ga čeka na ulici.

Luxa smo zatvorili u ivinu sobu, mislila sam da će vrata razvalit... Laughing

Kad je sjeo malo, rekao je nek pustimo cucka...lux se raspametil, svega ga oblizal Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:14

aja ::
I kod nas se ostavljaju vrata otvorena...a i običaj je da se ga čeka na ulici.

Luxa smo zatvorili u ivinu sobu, mislila sam da će vrata razvalit... Laughing

Kad je sjeo malo, rekao je nek pustimo cucka...lux se raspametil, svega ga oblizal Laughing


Laughing Laughing Laughing da mi to bilo vidjeti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:16

Ma lux ti je šašavac još...veseli se svakom gostu, na svakoga bi skakal i lizal... Laughing

Jedino kad dođe netko koga je već videl, pozdravi se i legne pod stol pa je mir. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:19

aja ::
Ma lux ti je šašavac još...veseli se svakom gostu, na svakoga bi skakal i lizal... Laughing

Jedino kad dođe netko koga je već videl, pozdravi se i legne pod stol pa je mir. Smile


ja kad idem kod prijatelja koji imaju psa, prvo pitam jesu ga nahranili Smile jako se bojim bilo kojeg...

a sad moram češkati Rolling Eyes tipkam jednom rukom...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:20

susjeda ::
aja ::
Ma lux ti je šašavac još...veseli se svakom gostu, na svakoga bi skakal i lizal... Laughing

Jedino kad dođe netko koga je već videl, pozdravi se i legne pod stol pa je mir. Smile


ja kad idem kod prijatelja koji imaju psa, prvo pitam jesu ga nahranili Smile jako se bojim bilo kojeg...

a sad moram češkati Rolling Eyes tipkam jednom rukom...

Laughing Laughing

Lux spava Ekipa za sve.... - Page 31 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:20

moram sutra na servis sa autom Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:21

susjeda ::
moram sutra na servis sa autom Rolling Eyes Rolling Eyes

Jao...to će koooštat Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 EmptyČet 03 Jan 2008, 23:26

ufff...muka mi što moram tamo, a još veća kad moram platiti Neutral

a što ću tek raditi dva sata dok ga srede Crying or Very sad okolo industrijska zona i to najviše sa građevinskim materijalom Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ekipa za sve.... - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 31 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ekipa za sve....
Nazad na vrh 
Strana 31 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: