Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ekipa za sve....

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 39, 40, 41
AutorPoruka
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:43

A nije...dobro, cijepljenje protiv bjesnoće jednom godišnje, čipiranje samo sad....i u 9. mjesecu docjepljivanje onoga kaj je dobil prvo...uf, zaboravila sam, čišćenje od parazita, ampula protiv buha.....aj, nakupit će se toga. I sve to ako bude zdrav....a ako ne bude....eh.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:45

aja ::
A nije...dobro, cijepljenje protiv bjesnoće jednom godišnje, čipiranje samo sad....i u 9. mjesecu docjepljivanje onoga kaj je dobil prvo...uf, zaboravila sam, čišćenje od parazita, ampula protiv buha.....aj, nakupit će se toga. I sve to ako bude zdrav....a ako ne bude....eh.. Sad


te ampule protiv buha baš i ne pomažu previše...bar kod mačke...ogrlica pogotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:47

susjeda ::
aja ::
A nije...dobro, cijepljenje protiv bjesnoće jednom godišnje, čipiranje samo sad....i u 9. mjesecu docjepljivanje onoga kaj je dobil prvo...uf, zaboravila sam, čišćenje od parazita, ampula protiv buha.....aj, nakupit će se toga. I sve to ako bude zdrav....a ako ne bude....eh.. Sad


te ampule protiv buha baš i ne pomažu previše...bar kod mačke...ogrlica pogotovo.

Ne znam za mačke, ali za cucke je super....svi pesi na livadici imaju to, najviše zbog krpelja...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:49

naš je jednom pokupio krpelja Rolling Eyes jedva sam ja to izvadila...
muž neda da stavimo mačku da se nebi negdje mačak objesio Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:52

susjeda ::
naš je jednom pokupio krpelja Rolling Eyes jedva sam ja to izvadila...
muž neda da stavimo mačku da se nebi negdje mačak objesio Laughing

Nisam mislila na ogrlice nego na ampule....ne znam kak za mačke, ali za cucke su krpelji opasni...nekima uginuli cucki od toga...ne mogu se sjetiti kak se zove bolest...jedan pokupil krpelja u drugom mjesecu, bila je blaga zima...zato ampulu i zimi, nikad se ne zna..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:54

aja ::
susjeda ::
naš je jednom pokupio krpelja Rolling Eyes jedva sam ja to izvadila...
muž neda da stavimo mačku da se nebi negdje mačak objesio Laughing

Nisam mislila na ogrlice nego na ampule....ne znam kak za mačke, ali za cucke su krpelji opasni...nekima uginuli cucki od toga...ne mogu se sjetiti kak se zove bolest...jedan pokupil krpelja u drugom mjesecu, bila je blaga zima...zato ampulu i zimi, nikad se ne zna..

opasni su i mačke...samo ne znam kako je bilo prije kad se nije ništ kupovalo... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:56

A kajaznam...cucki su bili na lancu? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptySre 09 Jan 2008, 23:58

istina je i to...al opet bilo ih je uvijek i na ulici...

Meni je za danas dosta...mogla bi u krpe ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:01

susjeda ::
istina je i to...al opet bilo ih je uvijek i na ulici...

Meni je za danas dosta...mogla bi u krpe ...

Istina...ali nisu baš dugo živjeli.. Sad

Već u krpe? Ja tek razmišljam kaj bi slatkoga... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:03

rano sam se ustala, a došla kući tek u podne. Smrzle smo se opet pošteno Rolling Eyes cijeli dan sam bljakasto...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:05

susjeda ::
rano sam se ustala, a došla kući tek u podne. Smrzle smo se opet pošteno Rolling Eyes cijeli dan sam bljakasto...

Ja danas samo s cuckom bila vani...jučer me iva ganjala po gradu, kupovale smo joj cipele...kupile, Bogufala, ona je straaašno teška za obuću.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:07

aja ::
susjeda ::
rano sam se ustala, a došla kući tek u podne. Smrzle smo se opet pošteno Rolling Eyes cijeli dan sam bljakasto...

Ja danas samo s cuckom bila vani...jučer me iva ganjala po gradu, kupovale smo joj cipele...kupile, Bogufala, ona je straaašno teška za obuću.


ja sam sebi kupila jaknu prije par dana i ostala bez nje...pokupila ju kćerka...a čizme je jučer sama išla kupiti...inače znamo zajedno skitati, al samo ako ja ne moram puno šetati gradom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:08

A sviđaju mi se ovi popusti...negdje i do 50 posto.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:09

mogu cijeli grad obići, al od trgovine do trgovine autom...šetnje po centru nisu za mene Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:10

aja ::
A sviđaju mi se ovi popusti...negdje i do 50 posto.. Smile

sad me zadržavaš Laughing

nekako baš i nisam gledala gdje što ima Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:13

susjeda ::
aja ::
A sviđaju mi se ovi popusti...negdje i do 50 posto.. Smile

sad me zadržavaš Laughing

nekako baš i nisam gledala gdje što ima Crying or Very sad


Rolling Eyes Rolling Eyes

Ajde onda u krpe...ja si idem po voćni jogurtić 40

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 00:14

noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 19:10

Dobro veče Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 20:14

Lauda ::
Dobro veče Twisted Evil

Twisted Evil 51)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 20:17

gradski-seljak ::
Lauda ::
Dobro veče Twisted Evil

Twisted Evil 51)

Idea Živeo ti meni prijatelju !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 20:21

šta se radi, jel zima??
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 EmptyČet 10 Jan 2008, 20:23

Zima je, a ovo se može zaključati...Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Ekipa za sve.... - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ekipa za sve....   Ekipa za sve.... - Page 41 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ekipa za sve....
Nazad na vrh 
Strana 41 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 39, 40, 41
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: