Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptyČet 28 Dec 2006, 07:32

Španski „Kosmopoliten“ kaže da je Dača Ikodinović frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti


Ma nisam ja toliko bitan
Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Zabavadacanovinakr9

Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Zabavadacabw7


Španski „Kosmopoliten“ objavio je tekst o petnaest najseksepilnijih muškaraca na svetu zbog kojih treba posetiti zemlju iz koje su. Tako u ovom interesantnom turističkom vodiču, Srbiju treba posetiti zbog Dače Ikodinovića, vaterpoliste!

- Drago mi je zbog toga. Prijatan je osećaj što neko misli da zbog mene treba doći u Srbiju, ali zaista mislim da nisam ja baš toliko bitan i da u Srbiju treba doći zbog drugih stvari: prirode, gostoprimstva... zbog lepe zemlje u kojoj se rađaju lepi i dobri ljudi... - kaže Dača Ikodinović za „Blic“.

On je nekoliko puta u raznoraznim anketama (pored ostalih, i firme „Dureks“ koja proizvodi kondome) proglašavan najseksepilnijim muškarcem u našoj zemlji, a sada su njegovu lepotu i harizmu primetili i svetski mediji.

- Zaista mi je neprijatno da govorim o svom izgledu. Drago mi je što ljudi pozitivno govore o tome, ali bi bilo prepotentno da se ja izjašnjavam. To bi bilo kao kada biste me pitali da li sam dobar vaterpolista. Mislim da izgledam prirodno i normalno. Ne mackam se, ne lickam, ne nosim nikakvu posebnu garderobu... Stvarno ne pridajem važnost svom izgledu. Ali, ako će moja slika u španskom „Kosmopolitenu“ dovesti nekog turistu u Srbiju i poboljšati imidž koji imamo u svetu, onda sam srećan - kaže Dača i priseća se koliko mu je bilo teško sedam godina, koliko je živeo u Italiji zbog predrasuda da su Srbi loš narod.

- Toliko su nas demonizovali da je to bilo strašno! Zbog loše politike jednog čoveka, svi smo ispaštali. Mi, sportisti smo zbog svega toga imali dodatnu motivaciju da budemo još bolji, da budemo najbolji i da u najlepšem svetlu predstavimo Srbiju. Gde god sam išao po svetu, isticao sam pozitivne osobine svog naroda. Mi, sportisti, muzičari, filmadžije... smo najbolji ambasadori Srbije i moramo ozbiljno da shvatimo tu ulogu. Znate li sa koliko žara smo nakon svake pobede širili srpsku zastavu i pevali naše pesme?! - priča Dača koji je iz Rusije, iz Kazanja gde igra vaterpolo u istoimenom klubu, došao u Srbiju da provede praznike sa suprugom Natašom Bekvalac i kumovima.

- Nataša i ja ćemo Novu godinu dočekati na Kopaoniku kod naših kumova. Uživam u planini, snegu, zimskim sportovima i baš se radujem tome - kaže Ikodinović i otkriva da će između 10. i 20. marta Nataša na svet doneti devojčicu. Tako bar kaže ultrazvuk.


- Pol mi nije važan. Nek je živo i zdravo. Radujem se prinovi i jedva čekam bebicu - kaže Dača.


Poslednji put izmenio Lauda dana Čet 28 Dec 2006, 07:37, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptyČet 28 Dec 2006, 07:35

I Sakis Ruvas uz Daču
Osim Dače Ikodinovića, predstavnika Srbije, u španskom „Kosmopolitenu“ nalaze se imena još 14 muškaraca zbog kojih treba pakovati kofere: glumac Niki Ilijev (Bugarska), pevač Nek (Italija), maneken Kivac Tlitug (Turska), glumac latinoameričkih sapunica Rejnaldo Đanekini (Brazil), Sakis Ruvas (Grčka), glumac Takeši Kanešir (Litvanija)...
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
TaNaNa
Moderator
Moderator
TaNaNa


Broj poruka : 383
Datum upisa : 16.11.2006

Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptySub 06 Jan 2007, 12:19

Definitivno je fraJer, ali ima jedan mali visak, Natasu Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptySub 06 Jan 2007, 12:21

hahahah, ima njih malo više koji imaju Natašu kao možebitni višak Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptySub 06 Jan 2007, 18:53

Da. Na našu žalost ima previše Nataša Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptySub 06 Jan 2007, 19:09

Kako ko. Laughing 51)
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptyPon 08 Jan 2007, 20:30

da nije i tvoja žena Nataša ???? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptyPet 06 Apr 2007, 00:09

nije neki...
izgleda kratak , a noge su mu koma crta
ah, kad se sjetim beograđana ranih 80-ih, bila je to ugoda za oko Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti EmptyPet 06 Apr 2007, 00:45

he he he Crying or Very sad da se nismo sreli negde tih godina ?
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti   Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» moja muzika - OBAVEZNO posetiti ! ! ! :)
» Pali ste s drveta, kojeg????
» Treba znati......
» I treba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...ŠARENI FORUM... :: Turizam i gastronomija-
Skoči na: