Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li je brak kao institucija prevaziđen???

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? EmptyNed 26 Nov 2006, 00:47

Ja bih o ovome mogao pisati celo veče a da ne odlučim jer oba odgovora ( i da i ne) imaju svojih dobrih i loših strana.
Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? EmptyNed 26 Nov 2006, 00:50

Ma nije, svatko se treba oženit/udat tj. živjet s nekim i imat klince. To je normalno. Zašto biti sam osim ako ne postoji neki jako dobar razlog za samoću?
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? EmptyČet 07 Dec 2006, 16:33

naravno da je , jer komad papira i hrpa potrošenih novaca za nekakvo slavlje nisu dokaz nečije ljubavi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? EmptyČet 07 Dec 2006, 16:48

To je istina, lily, ali eto zakonski je još uvijek sve tako postavljeno da ti taj komad papira čisto pravno gledano jako dobro dođe. Pitaj mene, ja ga naime nemam Laughing pa kad dodjem u bilo kakvu državnu ustanovu imam barem pola sata objašnjavanja tko, čije, koga, zašto i zbog čega...
Question
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? EmptyČet 07 Dec 2006, 16:52

ma znam da je to komplikus , ali eto , valjda ćemo i to jednom preskočiti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je brak kao institucija prevaziđen???   Da li je brak kao institucija prevaziđen??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je brak kao institucija prevaziđen???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Godine nisu bitne za brak
» Prezime prilikom stupanja u brak???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: