Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prezime prilikom stupanja u brak???

Ići dole 

Koje bi prezime, po vama, trebalo da nosi supruga
- svoje devojačko
Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_lcap0%Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- svoje devojačko i suprugovo
Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_lcap40%Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
- suprugovo
Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_lcap60%Prezime prilikom stupanja u brak??? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 5
 

AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 00:42

Molim da se izjasnite glasanjem a ako smatrate za potrebno onda i objasnite vaš izbor!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 00:48

Paaaa, ako se udaje s 18 treba uzet suprugovo, kad se uda do 25 treba dodat suprugovo, a poslije 30 treba zadržat svoje....Gdje ćeš se pod stare dane navikavat da te svakojako zovu? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 16:26

Eehhhh, ja sam uzela suprugovo jer da sam ostavila djevojačko imala bi 2 prezimena. Da sam još dodala djevojačkom suprugovo imala bi 3. Zato mi je uzimanje suprugovog prezimena bilo najjednostavnije. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 20:00

Lauda, ašta si nas izbacio? Jbg i mi možemo uzeti suprugino prezime, nijel tako, popravi gornje pitanje Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 21:28

gradski-seljak ::
Lauda, ašta si nas izbacio? Jbg i mi možemo uzeti suprugino prezime, nijel tako, popravi gornje pitanje Very Happy Very Happy

aaaaaaaa ne, ne , ne ...
kakav bi ja muški šovonista bio kada ne bih isključio tu mogućnost Laughing Laughing Laughing i kako bi me onda žene napadale Razz Razz
...ovako im dam direktan povod Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 21:40

O hohohohohohoho!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 21:49

Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? EmptyNed 26 Nov 2006, 21:50

Bony ::
Embarassed

Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezime prilikom stupanja u brak???   Prezime prilikom stupanja u brak??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prezime prilikom stupanja u brak???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Godine nisu bitne za brak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: