Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Godine nisu bitne za brak

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Godine nisu bitne za brak Empty
PočaljiNaslov: Godine nisu bitne za brak   Godine nisu bitne za brak EmptyČet 11 Jan 2007, 15:50

Bog je moja moć!
107-godišnji nigerijski župnik tvrdi, da je nakon ženidbe s 30-godišnjom ženom, od Boga dobio posebnu moć.
Godine nisu bitne za brak Spacer

Godine nisu bitne za brak 26715

Župnik tvrdi da je nakon vjenčanja od Boga dobio moć Župnik kaže, da je nakon ženidbe od Boga dobio moć. Najstariji nigerijski župnik, 107-godišnji Samuel Akinbode Sadela, izjavio je da je nakon vjenčanja od Boga dobio moć. "Bog je moja moć. Vrlo sam moćan i energičan," kazao je nakon svadbe u Lagosu. Sadela, osnovač evangelističke nigerijske crkve, župnik je već 75 godina. Prvi put se oženio 1934. godine, a brak je trajao 21 godinu, no niti jedno od njegovo desetero djece nije doživjelo starost.Drugi put se Sadela oženio 1965. godine, a od četvero djece iz drugog braka preživjelo je dvoje. Njegova druga žena umrla je 2001. godine. Nakon toga, Sadela se prema svojim riječima, zaljubio u ženu svog života, a da godine nisu važne govori i činjenica da je žena Sadelinog života od njega mlađa čak 77 godina.
izvor: DNEVNIK.hr
Nazad na vrh Ići dole
SASA1
Član u razvoju
Član u razvoju
SASA1


Broj poruka : 137
Datum upisa : 13.12.2006

Godine nisu bitne za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Godine nisu bitne za brak   Godine nisu bitne za brak EmptyČet 11 Jan 2007, 16:15

Bog im dao mnogo male diječice i zdravlja i živjeli 100 god... a vi moji dragi forumaši Pivo Pivo Pivo Pivo Pivo Pivo Pivo
Nazad na vrh Ići dole
 
Godine nisu bitne za brak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prezime prilikom stupanja u brak???
» Biseri godine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: