Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Istukla spikerku zbog izbora pesama

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Istukla spikerku zbog izbora pesama Empty
PočaljiNaslov: Istukla spikerku zbog izbora pesama   Istukla spikerku zbog izbora pesama EmptyČet 22 Mar 2007, 19:10

Istukla spikerku zbog izbora pesama

Maloletna slušateljka gornjomilanovačkog radija Imidž napala je spikerku Zoricu Jestrović (32) zbog toga što nije bila zadovoljna izborom muzike, rečeno je u gornjomilanovačkoj policiji, prenosi Beta. Devojka je u studiju radija spikerki nanela nekoliko udaraca pesnicama po licu, a Zorica Jestrović je iz duela izašla sa rasečenom usnom. „Ova devojka slavila je punoletstvo i naručila je 70 čestitki koje su neprestano emitovane od prepodneva, ali i mi smo je častili pesmama koje smo emitovali posle svih njenih”, rekao je dežurni voditelj Zvonko Ćulumarović. Zorica Jestrović je radila večernju smenu i nastavila je da čita čestitke, kada je u studiju videla devojku koja je počela da je udara u lice protestujući zbog toga što pesme nisu po njenoj želji, iako su poklon od radija. „Bila sam zbunjena i oblivena krvlju, jer na svakih pet plaćenih pesama mi poklanjamo jednu, i zaista smo želeli da ovoj devojci učinimo prijatno veče sa 15 naših čestitki, a ja ću je zbog svega ovoga tužiti”, rekla je Jestrovićeva.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Istukla spikerku zbog izbora pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: Istukla spikerku zbog izbora pesama   Istukla spikerku zbog izbora pesama EmptyČet 22 Mar 2007, 21:23

hahahaha, ovi iz GM-a su svi nekakvi agresivci Laughing
Nazad na vrh Ići dole
 
Istukla spikerku zbog izbora pesama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izbori u Srbiji
» SRBIJA POSLIJE IZBORA 11.MAJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: