Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyNed 19 Nov 2006, 18:02

Ja koristim AVGfree antivirus od Grisofta

Zatim AdAware Se personal od Lavasofta

Kerio firewall

Tune up utulities

i Windows washer
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Bojovnik
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyNed 19 Nov 2006, 23:07

Lauda ::
Ja koristim AVGfree antivirus od Grisofta

Zatim AdAware Se personal od Lavasofta

Kerio firewall

Tune up utulities

i Windows washer
avg
adAvare
Ccleaner
Regcleaner
Terminator 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPon 04 Dec 2006, 00:26

AVG Free (uskoro ga ukidaju)
Ad Aware 6
Avast
Spybot
Ewido Anti-malware
...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPon 04 Dec 2006, 12:19

A ja ljudi masku i špricu Very Happy nema bolje zaštite 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPon 11 Dec 2006, 13:18

Kaspersky Lab objavio top listu najraširenijih virusa.
" Iako se pojavio tek 22.novembra, Warezov.GJ je bilo dovoljno samo sedmicu dana da postane najrašireniji virus u novembru.
Antivirusna kompanija Kaspersky Lab objavila je top-listu najraširenijih virusa u novembru. Jesen 2006. biti će zapamćena u pogledu pojavljivanja virusa kao buran period godine. Ne samo što se, treći put za redom, smjenjuju predvodnici top-liste koju svakog mjeseca objavljuje Kaspersky Lab, već takoreći cijela lista svakog mjeseca potpuno mijenja svoj izgled. Ipak, u novembru su, kao i u oktobru, najveću glavobolju korisnicima računala zadavali Internet crvi iz porodice Warezov."

Top-lista po Kaspersky Labu:

1. Warezov.GJ 18,27 %
2. Warezov.EV 14,88 %
3. Nyxem.E 9,89 %
4. NetSky,T 7,54 %
5. Scano.gen 6,57 %
6. Mytob.C 5,68 %
7. NetSky.Q 5,25 %
8. Zafi.B 4,4o %
9. NetSky.A 2,22%
10. Mytob.T 2,01 %

izvor: "Oslobođenje"

-----------------------------------------------------------------------

E ja se u to ne razmem, Laughing Laughing , al sam ipak tu metnul, pak vi koji se razmete, bute to valjda i diskutirali. 8)
Nazad na vrh Ići dole
Bimba
Član u razvoju
Član u razvoju
Bimba


Broj poruka : 72
Datum upisa : 17.11.2006

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyČet 04 Jan 2007, 22:12

Zone Alarm
Nod 32
Avast
Nazad na vrh Ići dole
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 15:36

Ja,kao laik, znam da u kompu imam samo kasperski...i to sam ga skinula sa neta (sa sve licencom) i imam neki ad aware..a za sta to sluzi...pojma nemam Smile Treba mi neki programcic protiv trojanaca... anti-haker mi ne treba jer izgleda da ima u kasperskom...Ajde,dajte mi naziv nekog anti-trojanca pa da ga trazim po netu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 15:38

CicaVestica ::
Ja,kao laik, znam da u kompu imam samo kasperski...i to sam ga skinula sa neta (sa sve licencom) i imam neki ad aware..a za sta to sluzi...pojma nemam Smile Treba mi neki programcic protiv trojanaca... anti-haker mi ne treba jer izgleda da ima u kasperskom...Ajde,dajte mi naziv nekog anti-trojanca pa da ga trazim po netu Smile


Strpi se malo dobićeš 8) 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 15:39

AVG Free 7,5
Nazad na vrh Ići dole
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 15:42

Moze li to cudo da radi zajedno sa kasperom?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 15:49

CicaVestica ::
Moze li to cudo da radi zajedno sa kasperom?

E to ti nebi znal reči. Ček možda ti neko ovdje odgovori, ak ne. A sigurno oće sam se malo strpi. rabbit
Nazad na vrh Ići dole
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 16:40

Ma,strpljiva sam ja...Evo,cekam...


Jesam li dosta cekala? Gde je taj antitrojanac? 29 hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 18:22

CicaVestica ::
Ma,strpljiva sam ja...Evo,cekam...


Jesam li dosta cekala? Gde je taj antitrojanac? 29 hahahahahahaha

AdAware Se personal od Lavasofta je programčić koji se instalira posebno i nezavisno se pokreće od kasperskog.... kasperski prepoznaje i uklanja trojance pa ti i ne treba drugi

Pokreni taj AdAware i sa njim očisti ostalo što imaš i stvar je rešena
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 20:48

Uradjeno !!!! Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 16 Feb 2007, 20:55

CicaVestica ::
Uradjeno !!!! Hvala!

Vidiš, strpljiv - spašen 8)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPet 23 Feb 2007, 03:01

Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
pimbe
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
pimbe


Broj poruka : 4
Datum upisa : 29.07.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyNed 29 Jul 2007, 23:40

Avast kuci, a na sljaci SYMANTEC Protection Agent 5.1, Webroot spy sweeper, Altiris Agent i Symatec Antivirus, jbga imaju vise para od mene... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptyPon 30 Jul 2007, 09:14

pimbe ::
Avast kuci, a na sljaci SYMANTEC Protection Agent 5.1, Webroot spy sweeper, Altiris Agent i Symatec Antivirus, jbga imaju vise para od mene... Laughing

avatar ti je fantastičan:lol: Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
bolejshn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.08.2007

Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Zastita   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! EmptySre 15 Avg 2007, 11:20

Koristim NOD 32 2.7 od antivirusa i Comodo Firewall Pro,
Tune Up 2007 i SpyBot - Search&Destroy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !   Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta koristite u borbi protiv virusa i adawera !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sme li vlast protiv 83% gradjana koji su protiv GMO?
» Koristite hibernaciju
» Godina stradanja novinara u borbi za istinu
» Koristite platnene pelene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: Kompjuteri i internet :: Sigurnost i zaštita-
Skoči na: