Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 TOPOLOM PROTIV LJILJANA

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




TOPOLOM PROTIV LJILJANA Empty
PočaljiNaslov: TOPOLOM PROTIV LJILJANA   TOPOLOM PROTIV LJILJANA EmptyČet 16 Nov 2006, 14:58

MEĐUNACIONALNI INCIDENT U "VELIKOM BRATU": Kada je posle mnogo popijenog alkohola Crnogorac zapevao "Od Topole", Sarajlija Edin prvo demonstrativno napustio dvorište, a zatim u suzama otišao u spavaonicu
Kuća "Velikog Brata" bila je u noći između utorka i srede poprište prvog međunacionalnog incidenta. I sve to zbog pesme "Od Topole pa do Ravne gore". A sve je počelo bezazleno, tako što su se ukućani, počašćeni od "Bate" sa dva kartona vina, nadmetali u poznavanju pesama sa prostora bivše Jugoslavije.


Zaliveni alkoholom, ređali su se hitovi "Đurđevdan", "Sarajevo, ljubavi moja", "Poljem se širi miris ljiljana", "Oj, svijetla majska zoro"... I sve je ličilo na kakav avnojevski uranak, kada je Crnogorac Nikola zapevao omiljenu pesmu košarkaša Milana Gurovića.

Kad je dvorištem odjeknulo "sve su straže, sve su straže, đenerala Draže...", Edinovo lice se izobličilo i on je dobacio Nikoli: "Nemoj mi to pjevat, bolan!" Istog trenutka Crnogorac je prestao sa pesmom. Međutim, šou tu tek počinje. Vidno uznemiren, Edin je otišao do toaleta, da bi Nikola opet, ovoga puta tiho, zapevao četničku himnu. Kad je to, po povratku, čuo Sarajlija, rasplakao se i otišao u ispovedaonicu.

Uzburkale su se strasti i među ostalim ukućanima, a najburnije je reagovala Sanja, koja je toliko histerično plakala da su kolege na kraju morale da joj donose šećer i vodu. Daliborka je otišla da uteši Edina i upozorila Velikog Brata da "ovakva sramota više ne sme da se ponovi", dok su ostali ukućani počeli da se raspravljaju o ovoj temi. Kao najpribraniji pokazali su se Sava i Ena, dok je Ivan, po običaju, bio neopredeljen.

Posle rasprave Nikole, Daliborke i Aleksandre, kada su se strasti malo smirile, Crnogorac je iskreno objasnio svoj postupak.
- Što mi nismo pošli ni na jednu bosansku pesmu i pobunili se protiv njih? Objasni mi! Ko je tu fanatik? Jesmo mi svi, devet nas, fanatici...? I počne da plače u ispovedaonici. Ja idem sutra, brate, tražim kofere, vi uživajte s Al Kaidom, digli se u vazduh. Ja idem! Njemu kad se k**** digne, može da slavi Bajram, može da radi šta hoće, mi ne možemo ništa, je li?

- U čemu je problem, samo mi reci. Samo mi reci, ja ću se ispraviti. Neću njega ispravljati, ja ću se ispraviti. Samo mi reci u čemu sam ja pogrešio. Da ti ideš sa njim da plačeš, a da ja ostanem sam napolju. U čemu je problem? Možemo ja i Dragana da uživamo u našoj pesmi. Je l' možemo? On i Jadranka mogu da uživaju uz "Sarajevo, ljubavi moja". Jesam mogao ja da tražim "Podgorice, ljubavi moja?", ili "Beograde, svi vole tvoje nasmejane ulice", jesam mogao da tražim? - ispovedio se Nikola.

Posle prespavane noći, kao da se ništa nije dogodilo. Prvi je progovorio Nikola, da bi Edin posle nekoliko minuta ćutanja rekao da nije ljut. Inače, pažljiviji pratioci ovog rijaliti šoua setiće se da su ova dvojica od početka na ratnoj nozi, što je nekoliko puta bilo razlog za prepucavanje. Ipak, nijedna od tih rasprava nije bila ni približno toliko dramatična kao ova u noći između utorka i srede. Nastavak sledi.


Spasavao ga da se ne omrsi

U kasnijem razgovoru sa Daliborkom i Aleksandrom, Nikola je istakao da ne gaji nikakvu netrpeljivost prema muslimanima, jer je njegov venčani kum islamske veroispovesti.
- Alo, bre! Ja sam njega pet puta spasao da ga vi ne omrsite, bre, o čemu ti meni pričaš?! Jeste mu vi pet puta napravili svinjsko meso da jede s greškom i ja sam mu pet puta, rekao: "Ne jedi to!" Zato što imam venčanog kuma muslimana i znam što može da mu se desi. Jesam mu ja zadnja dva dana pravio posebno i doručak i ručak i sve zbog njega - rekao je Nikola obraćajući se prsatoj plavuši, koja je i ovoga puta izigravala Unprofor.






Nikola se odriče Crnogoraca

Nikola Đurović već nekoliko godina živi u Beogradu i još prvih dana u kući Velikog Brata otvoreno je pričao protiv Mila Đukanovića, posle čega mu je skrenuta pažnja da ne polemiše o politici. Okarakterisao se kao "unionista", a posle sinoćne izjave verovatno će biti još omiljeniji u Srbiji i još omraženiji među crnogorskim separatistima.
- Ja se odričem čitavog dela Crne Gore koji je glasao za mene i koji su Crnogorci. Ja sam Srbin uvek i do kraja života. Svi mogu da me otpišu. Ja znam ko sam, što sam, zašto sam i odakle sam. Ako je ovo sve napravljeno zarad viših interesa, da pobedi Ciganin, ne znam ni ja, Jevrej, ja mogu sutra da odem. Vazda ću poći i otići. Je l' tako - jes'. Izvoli. Neka on pobedi, srećno mu bilo! Nemam ništa protiv. Samo mi recite - grmeo je Nikola preksinoć.


Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




TOPOLOM PROTIV LJILJANA Empty
PočaljiNaslov: Re: TOPOLOM PROTIV LJILJANA   TOPOLOM PROTIV LJILJANA EmptyČet 07 Dec 2006, 21:14

ko ima kaj protiv LJILJANA? 6
Nazad na vrh Ići dole
 
TOPOLOM PROTIV LJILJANA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sme li vlast protiv 83% gradjana koji su protiv GMO?
» Protest protiv EU...
» MEDIJSKI RAT PROTIV SRBIJE
» Jadranka protiv Jadranke
» Vinom protiv karijesa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: