Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi

AutorPoruka
Gost
Gost

Napad suca na trenera Cibone Empty
PočaljiNaslov: Napad suca na trenera Cibone   Napad suca na trenera Cibone EmptyNed 11 Feb 2007, 02:04

Sudac Čanković napao trenera Cibone Anzulovića

U drugom poluvremenu polufinala Kupa u Jazinama dogodio se rijetko viđeni incident. U 28. minuti pri rezultatu 63:45 za Zagreb, Davor Kus je nakon jednog očitog prekršaja pri šutu za tricu još u padu tražio prekršaj. Umjesto tri slobodna bacanja, Kus je zaradio tehničku pogrešku.Na takvu odluku burno je protestirao trener Cibone Dražen Anzulović koji je zbog prigovora od suca Čankovića dobio odmah isključujuću pogrešku. Zula je nastavio s prigovorima, a sudac ga je zgrabio za ovratnik.Odmah je nastala gužva oko zapisničkog stola gdje se incident i dogodio, prekid je potrajao 3-4 minute nakon čega je susret nastavljen. Cibonu je nastavio voditi pomoćni trener Dario Giergia, a Zagreb je na kraju slavio 89:82.

Datum upisa : 17.11.2006

PočaljiNaslov: Re: Napad suca na trenera Cibone   Napad suca na trenera Cibone EmptyNed 11 Feb 2007, 11:45