Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Krštenje mladog vina

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 14:51

Vjernici rimokatoličke vjereispovijedi danas slave Sv.Martina. Premda Sv.Martin nema veze sa pučkim-narodnim običajem krštenja mladog vina vinari su tog sveca uzeli za svog zaštitnika. Mošt koji je ovih dana postao mlado vino, treba se krstiti (narodni običaj). Idea Idea

www.jaskalive.com/?art=2053
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:09

Aj, pa nek' je uzdravlje onda Idea
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:14

Lauda ::
Aj, pa nek' je uzdravlje onda Idea


, Pozvan si i dobro došao!!!!!!!! Lijepi stari običaji.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:17

Malo sam proširio vijesti i događaje, pa nek oni koji to nezanaju malo se sa tim običajima upoznaju (kao i sa mudijadom Very Happy Very Happy Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:26

gradski-seljak ::
Malo sam proširio vijesti i događaje, pa nek oni koji to nezanaju malo se sa tim običajima upoznaju (kao i sa mudijadom Very Happy Very Happy Very Happy )

Onda nam ovde ostavi link ako to nije već onaj gore koji si postavio Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:35

Lauda ::
gradski-seljak ::
Malo sam proširio vijesti i događaje, pa nek oni koji to nezanaju malo se sa tim običajima upoznaju (kao i sa mudijadom Very Happy Very Happy Very Happy )

Onda nam ovde ostavi link ako to nije već onaj gore koji si postavio Crying or Very sad


jbt pa stavio sam. Jaskalive su elektroničke novine mog kraja. Sve imaš na tom linku (u prvom redu vijesti mog kraja, aonda i ostale, Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina EmptySub 11 Nov 2006, 15:40

gradski-seljak ::
Lauda ::
gradski-seljak ::
Malo sam proširio vijesti i događaje, pa nek oni koji to nezanaju malo se sa tim običajima upoznaju (kao i sa mudijadom Very Happy Very Happy Very Happy )

Onda nam ovde ostavi link ako to nije već onaj gore koji si postavio Crying or Very sad


jbt pa stavio sam. Jaskalive su elektroničke novine mog kraja. Sve imaš na tom linku (u prvom redu vijesti mog kraja, aonda i ostale, Very Happy

e toooo idem onda pogledati malo Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Krštenje mladog vina Empty
PočaljiNaslov: Re: Krštenje mladog vina   Krštenje mladog vina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Krštenje mladog vina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vina mog kraja
» Festival vina u Novom Sadu od 26. do 28. juna

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: