Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tenis: Australija open

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Tenis: Australija open Empty
PočaljiNaslov: Tenis: Australija open   Tenis: Australija open EmptyČet 19 Jan 2012, 16:11

Tipsarević: Iznenađen sam bio otporom Dakvorta

Agencije | 19. 01.2012.


Srpski teniser Janko Tipsarević priznao je da su ga iznenadili dobra igra i jak otpor Džejmsa Dakvorta u meču drugog kola Australijan opena u Melburnu.

Tenis: Australija open 207137_610xca6sc52g_f

"Baš sam morao da 'zapnem' kako bi ga nadigrao i došao do ove pobede. Bio sam oduševljen što je momak u važnim poenima bio prilično miran. Nije čekao moje greške, nije padao pod pritiskom", rekao je Tipsarević novinarima u Melburnu.






Australijanac Dakvort ima 20 godina, a na prvi gren slem turnir u sezoni došao je zahvaljujući pozivu organizatora. Tipsarević ga je eliminisao posle četiri seta - 4:6, 6:2, 7:6 (7:5), 6:4.


Dakvort zauzima 250. poziciju na ATP listi, dok je Tipsarević u Melburnu postavljen za devetog nosioca.


"Verujem da Dakvort može barem da uđe medju prvih 100 na listi, možda i više. Ipak, teško je predvideti da li će se to desiti ove sezone", zaključio je Tipsarević.



Srpski teniser će u trećem kolu turnira u Melburnu igrati protiv Francuza Rišara Gaskea.

Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Tenis: Australija open
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» US open
» Australian Open
» Tenis - Indian Vels
» Tenis - Rolan Garos

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: