Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:54

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
to zna potrajati, a ti nemoj misliti odma da je tot to Smile
danas me svekrva isprepada sa svojim dijagnozama...žuč ili gušterača...ne može više izdržati. Ajd kažem joj da sam kući i ako joj toliko nije dobro nek me zove. Navečer ju opet nazovem ,e promijenila je dijagnou...mogla bi ipak biti trbušna aorta.

A kaj kažu doktori? Crying or Very sad

zadnji pregled...mjehur uredan nema ništa, kontrola za četiri mjeseca...boli je glava, kažu da je od anestezije koju je primila...mora čekati snimanje, a i to je bila već prije i nije htjela u Bizovac na terapije. Tlak nekad viši, nekad niži...ima lijekove koje treba piti, a valjda i pije...a njoj nije dobro i nije...koliko sam ju puta vozila na hitnu. Pregledaju , ponove ono što znamo i mi i ona, a njoj opet zlo.

A ne znam...pa trebali bi napraviti kompletnu obradu, a ne tak...a da odete u zg po drugo mišljenje? Crying or Very sad

Ne znam na kojem odjelu nije bila. snimanja, slikanja, vađenja krvii urina na sve moguće načine...od običnog , pa skupljanje danima , pa tri dana za redom u bolnicu...kardiolog, nefrolog, urolog, ginekolog i više ni sama ne znam tko...do ambulante za boli...i ne znam stvarno ni sama što da mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:57

Onda ne znam...meni je svaki specijalist napisal svoju dijagnozu, imam ih hrpu a osjećam se ok. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:58

aja ::
Onda ne znam...meni je svaki specijalist napisal svoju dijagnozu, imam ih hrpu a osjećam se ok. Laughing


samo neka i ostane ti dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:01

susjeda ::
aja ::
Onda ne znam...meni je svaki specijalist napisal svoju dijagnozu, imam ih hrpu a osjećam se ok. Laughing


samo neka i ostane ti dobro.

I svaki je htio započeti s liječenjem....rekoh, stanite u red. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:02

aja ::
susjeda ::
aja ::
Onda ne znam...meni je svaki specijalist napisal svoju dijagnozu, imam ih hrpu a osjećam se ok. Laughing


samo neka i ostane ti dobro.

I svaki je htio započeti s liječenjem....rekoh, stanite u red. Wink


i kako je pala odluka na ove ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:04

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Onda ne znam...meni je svaki specijalist napisal svoju dijagnozu, imam ih hrpu a osjećam se ok. Laughing


samo neka i ostane ti dobro.

I svaki je htio započeti s liječenjem....rekoh, stanite u red. Wink


i kako je pala odluka na ove ?

Pa ta dijagnoza mi direktno ugrožava život...ove ostale valjda ne Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:07

nismo se razumijele. Što su drugi i kako htjeli liječiti ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:11

susjeda ::
nismo se razumijele. Što su drugi i kako htjeli liječiti ?

Ovaj na uzv bi punktiral štitnjaču (uvećana), endokrinologica bi izvodila nekaj s šećerom, internist bi operiral adenom... Question

Mislila si kak sam se odlučila za petrovu? Rekla je moja ginićka da su oni najbolji...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:14

vjerovatno su najbolji kod nas. Idem...živčana sam v već od kompa Laughing noć!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 00:16

susjeda ::
vjerovatno su najbolji kod nas. Idem...živčana sam v već od kompa Laughing noć!

NOć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:20

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:30

večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:33

susjeda ::
večer Twisted Evil

Aha, a tko danas kasni?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:34

zablesala sam se...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:35

susjeda ::
zablesala sam se...

A mene glava boli od jutra Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:36

aja ::
susjeda ::
zablesala sam se...

A mene glava boli od jutra Sad

eto ga sad...mene prošla...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:37

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
zablesala sam se...

A mene glava boli od jutra Sad

eto ga sad...mene prošla...

A ne znam, valjda od promjene vremena... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:38

kažu da će opet biti kiše... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:39

susjeda ::
kažu da će opet biti kiše... Evil or Very Mad

Kaj kiše, rekli su dvadeset cm snijega u sljedeća dva dana...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:40

aja ::
susjeda ::
kažu da će opet biti kiše... Evil or Very Mad

Kaj kiše, rekli su dvadeset cm snijega u sljedeća dva dana...


Crying or Very sad nisam čula...kod nas neće...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:42

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
kažu da će opet biti kiše... Evil or Very Mad

Kaj kiše, rekli su dvadeset cm snijega u sljedeća dva dana...


Crying or Very sad nisam čula...kod nas neće...

Rekli su na dnevniku htv-a
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:44

pričala sam na telefon...a gledam kartu i kažu kiša...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:46

susjeda ::
pričala sam na telefon...a gledam kartu i kažu kiša...

A popodne u nizinama snijeg. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:51

Wink lopata spremna...opet mi obrisalo ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 EmptyPon 26 Jan 2009, 22:52

susjeda ::
Wink lopata spremna...opet mi obrisalo ...

I mi imamo lopatu spremnu...još gotovo i nije bila u upotrebi ove zime. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 38 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: