Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 22:59

susjeda ::
onda luxa ostavi kući...

Naravno da ću ga ostaviti doma....prejak je za mene ako baš zapne.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:01

zato i kažem...treba to obuzdati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:02

susjeda ::
zato i kažem...treba to obuzdati Crying or Very sad

Dobro je ako ne spazi mačku ili pticu...onda je pomozi Bože... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:03

Laughing mogu si zamisliti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:05

Danas me ne srde tolko rukometaši...valjda neće biti napeto. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:07

ne gledam i ne slušam...i ništa ne znam Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:08

susjeda ::
ne gledam i ne slušam...i ništa ne znam Wink

Vodimo s 5 razlike...pa gdje si ti? A gdje je muž? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:09

aja ::
susjeda ::
ne gledam i ne slušam...i ništa ne znam Wink

Vodimo s 5 razlike...pa gdje si ti? A gdje je muž? Crying or Very sad

u spavaćoj ...danas mi je prekipjelo od sporta Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:10

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
ne gledam i ne slušam...i ništa ne znam Wink

Vodimo s 5 razlike...pa gdje si ti? A gdje je muž? Crying or Very sad

u spavaćoj ...danas mi je prekipjelo od sporta Suspect

Nisi gledala skijanje?? farao farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:11

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
ne gledam i ne slušam...i ništa ne znam Wink

Vodimo s 5 razlike...pa gdje si ti? A gdje je muž? Crying or Very sad

u spavaćoj ...danas mi je prekipjelo od sporta Suspect

Nisi gledala skijanje?? farao farao


elephant ti to mene još i zezaš geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:14

Ne zezam...skijanje se ne propušta. Smile

Odmah dođem, moram počešljati dvije čupe i isplesti dvije pletenice. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:15

aja ::
Ne zezam...skijanje se ne propušta. Smile

Odmah dođem, moram počešljati dvije čupe i isplesti dvije pletenice. Rolling Eyes
Smile Evil or Very Mad opet obrisalo napisano, pozdravi vlasnike čupa...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:18

Twisted Evil

gripaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:20

gradski-seljak ::
Twisted Evil

gripaaaaaaa


Twisted Evil
nije ti čaj pomogao Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:22

misliš bjeli????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:24

gradski-seljak ::
misliš bjeli????

koji god Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:25

slabo odoh u krevet noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:26

gradski-seljak ::
slabo odoh u krevet noć Twisted Evil


noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:31

Evo me...pozdravljaju i oni tebe Smile

Imam valunge. Ovo je prestrašno. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:35

aja ::
Evo me...pozdravljaju i oni tebe Smile

Imam valunge. Ovo je prestrašno. Sad


ma daj otkud sad... popila si čaj i vruće ti je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:37

susjeda ::
aja ::
Evo me...pozdravljaju i oni tebe Smile

Imam valunge. Ovo je prestrašno. Sad


ma daj otkud sad... popila si čaj i vruće ti je.

Uopće nisam pila čaj...a vruće mi je za popizdit. I znojim se ko usred ljeta.
Valjda će i to proći.. Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:41

to zna potrajati, a ti nemoj misliti odma da je tot to Smile
danas me svekrva isprepada sa svojim dijagnozama...žuč ili gušterača...ne može više izdržati. Ajd kažem joj da sam kući i ako joj toliko nije dobro nek me zove. Navečer ju opet nazovem ,e promijenila je dijagnou...mogla bi ipak biti trbušna aorta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:42

susjeda ::
to zna potrajati, a ti nemoj misliti odma da je tot to Smile
danas me svekrva isprepada sa svojim dijagnozama...žuč ili gušterača...ne može više izdržati. Ajd kažem joj da sam kući i ako joj toliko nije dobro nek me zove. Navečer ju opet nazovem ,e promijenila je dijagnou...mogla bi ipak biti trbušna aorta.

A kaj kažu doktori? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:46

aja ::
susjeda ::
to zna potrajati, a ti nemoj misliti odma da je tot to Smile
danas me svekrva isprepada sa svojim dijagnozama...žuč ili gušterača...ne može više izdržati. Ajd kažem joj da sam kući i ako joj toliko nije dobro nek me zove. Navečer ju opet nazovem ,e promijenila je dijagnou...mogla bi ipak biti trbušna aorta.

A kaj kažu doktori? Crying or Very sad

zadnji pregled...mjehur uredan nema ništa, kontrola za četiri mjeseca...boli je glava, kažu da je od anestezije koju je primila...mora čekati snimanje, a i to je bila već prije i nije htjela u Bizovac na terapije. Tlak nekad viši, nekad niži...ima lijekove koje treba piti, a valjda i pije...a njoj nije dobro i nije...koliko sam ju puta vozila na hitnu. Pregledaju , ponove ono što znamo i mi i ona, a njoj opet zlo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 EmptyNed 25 Jan 2009, 23:51

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
to zna potrajati, a ti nemoj misliti odma da je tot to Smile
danas me svekrva isprepada sa svojim dijagnozama...žuč ili gušterača...ne može više izdržati. Ajd kažem joj da sam kući i ako joj toliko nije dobro nek me zove. Navečer ju opet nazovem ,e promijenila je dijagnou...mogla bi ipak biti trbušna aorta.

A kaj kažu doktori? Crying or Very sad

zadnji pregled...mjehur uredan nema ništa, kontrola za četiri mjeseca...boli je glava, kažu da je od anestezije koju je primila...mora čekati snimanje, a i to je bila već prije i nije htjela u Bizovac na terapije. Tlak nekad viši, nekad niži...ima lijekove koje treba piti, a valjda i pije...a njoj nije dobro i nije...koliko sam ju puta vozila na hitnu. Pregledaju , ponove ono što znamo i mi i ona, a njoj opet zlo.

A ne znam...pa trebali bi napraviti kompletnu obradu, a ne tak...a da odete u zg po drugo mišljenje? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 37 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 37 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: