Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 22:53

kad kupim novi auto Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 22:55

susjeda ::
kad kupim novi auto Wink

Kolko te poznam, uskoro ćeš dobiti koji na nagradnoj igri...onda nema izvlačenja više Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 22:58

nema od toga ništa na vidiku Question zatišje je...sad su izvlačenja, ali ne za auto, a i slabo ih nešto dijele u zadnje vrijeme Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 22:59

susjeda ::
nema od toga ništa na vidiku Question zatišje je...sad su izvlačenja, ali ne za auto, a i slabo ih nešto dijele u zadnje vrijeme Crying or Very sad

Si saznala kaj si dobila?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:00

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:01

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:02

aja ::
susjeda ::
nema od toga ništa na vidiku Question zatišje je...sad su izvlačenja, ali ne za auto, a i slabo ih nešto dijele u zadnje vrijeme Crying or Very sad

Si saznala kaj si dobila?


nisam ...vjerujem za tjedan dna najkasnije moraju objaviti dobitnike...strpit ću se...a poštara čekam svaki dan Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:04

zgodna sjeckalica...a tave imam...baš se ne sjećam jesam li ih isprobala Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:05

susjeda ::
zgodna sjeckalica...a tave imam...baš se ne sjećam jesam li ih isprobala Crying or Very sad

Ja jesam...dobre su. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:06

moram ih izvuči iz paučine Smile ja sam zadnje od njih sam kupila silikonsku podlogu za tijesto. Gledala ovdje u nekim trgovinama manje, a puno skuplje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:08

susjeda ::
moram ih izvuči iz paučine Smile ja sam zadnje od njih sam kupila silikonsku podlogu za tijesto. Gledala ovdje u nekim trgovinama manje, a puno skuplje.

Ja inače rijetko u trgovini gledam te sitnice, a i izbor im nije baš velik...al na tave sam se popiknula, a sjeckalica je bila kraj blagajne pa rekoh ajde... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:09

ja jako volim te sitnice u kuhinji...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:11

susjeda ::
ja jako volim te sitnice u kuhinji...

Pa ima i toga, ali ne gledam baš...vidla sam danas digitalnu vagu (osobnu), nekakvu posudu, porculan...ma nisam baš gledala. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:15

aja ::
susjeda ::
ja jako volim te sitnice u kuhinji...

Pa ima i toga, ali ne gledam baš...vidla sam danas digitalnu vagu (osobnu), nekakvu posudu, porculan...ma nisam baš gledala. Question


to mi ne treba...u stvari vagu imamo. Trebam novi aparat za kavu i vjeruj mi da ne mogu pronaći u gradu niti jedan da ima termos bocu umjesto staklene. U stvari kupila sam jedan očajni i sad bi ga najradije izbacila van, al ne mogu dok ne kupim novi . e da ,možda bi našla za 700 do 800 kuna al to im ne dam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:18

A to neckermann ima? Ne kužim uopće o čemu pričaš. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:20

aja ::
A to neckermann ima? Ne kužim uopće o čemu pričaš. Arrow


pričam što trebam kupiti Laughing nema veze s njima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:23

susjeda ::
aja ::
A to neckermann ima? Ne kužim uopće o čemu pričaš. Arrow


pričam što trebam kupiti Laughing nema veze s njima.

A dobro...uopće nemam ideju kak izgleda to kaj trebaš kupiti. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:26

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:26

Ovo sam si kupila prošli put...za 40 kn

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 659450b
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:31

baš je dobar................ cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:33

susjeda ::
baš je dobar................ cool

I meni se sviđa, a i ugodan je, to je pamuk.
Kupila sam još jedan, sad ga tražim. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:37

ja sam znala naručiti , al kad stigne ne odgovara mi...zato baš odjeću i ne naručujem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:39

susjeda ::
ja sam znala naručiti , al kad stigne ne odgovara mi...zato baš odjeću i ne naručujem.

Zato si ja tam odmah probam Smile

Ovo sam kupila za manje od 30 kn, samo je moj blijedo, blijedo ružičast.

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 205206c


Poslednji izmenio aja dana Sub 10 Jan 2009, 23:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:41

šta je sad sa izgledom foruma ??? ja sam si zadnji kupila pulover, ne debeli, bijeli sa tričetvrt rukavima a na njima su trake umjesto punog rukava...kužiš ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 EmptySub 10 Jan 2009, 23:43

susjeda ::
šta je sad sa izgledom foruma ??? ja sam si zadnji kupila pulover, ne debeli, bijeli sa tričetvrt rukavima a na njima su trake umjesto punog rukava...kužiš ?

Kužim....mislim da sam to i vidla tam... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 12 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: