Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:14

Lauda ::
devojke..jednostavno vas obožavam;)

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:14

mene bi sad morao masirati dok se ja dopisujem na netu 40
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:16

susjeda ::
Lauda ::
devojke..jednostavno vas obožavam;)


Crying or Very sad nebi dugo da si nam bliže Laughing

Mislim da bih...ja bih ćutao a vi bi torokale i tako bi to išlo ko zn akoliko....volim da slušam i da ćutim...
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:18

Oće tko čaj? Od brusnice. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:18

Lauda ::
susjeda ::
Lauda ::
devojke..jednostavno vas obožavam;)


Crying or Very sad nebi dugo da si nam bliže Laughing

Mislim da bih...ja bih ćutao a vi bi torokale i tako bi to išlo ko zn akoliko....volim da slušam i da ćutim...


imaš dobru učiteljicu kući Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:19

aja ::
Oće tko čaj? Od brusnice. Smile



trebala bi...a ne volim čajeve ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:20

susjeda ::
aja ::
Oće tko čaj? Od brusnice. Smile



trebala bi...a ne volim čajeve ...

Ne volim ni ja...ali moram. A ovaj nije loš... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:22

moji piju jako puno čaja svaki dan...ja udaram po kavi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:23

susjeda ::
moji piju jako puno čaja svaki dan...ja udaram po kavi...

Od danas ću i ja Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:24

nemoj pretjerivati...čaj ti bolje dođe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:27

susjeda ::
aja ::
Oće tko čaj? Od brusnice. Smile



trebala bi...a ne volim čajeve ...

Kod mene se celo selo zove Brusnica.....verovatno po tome što je ta prokleta brusnica jedino što tamo uspeva....looooooooooool
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:29

Lauda ::
susjeda ::
aja ::
Oće tko čaj? Od brusnice. Smile



trebala bi...a ne volim čajeve ...

Kod mene se celo selo zove Brusnica.....verovatno po tome što je ta prokleta brusnica jedino što tamo uspeva....looooooooooool


zašto prokleta ??? ovdje su uzvikali brusnicu kao jako zdravu i suhe su jako skupe kao i sve što ju sadrži.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:29

susjeda ::
nemoj pretjerivati...čaj ti bolje dođe Smile

Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:30

Suhe su i fiiiine, samo su stvarno bezobrazno skupe. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:32

kad su napravili onu čokoladu sa brusnicama...ma pretjerali su Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:35

susjeda ::
kad su napravili onu čokoladu sa brusnicama...ma pretjerali su Evil or Very Mad

To nisam ni probala....znam da su preparati s brusnicom u ljekarnama užaaasno skupi. A ovaj čaj ima 2% brusnice. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:35

susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
aja ::
Oće tko čaj? Od brusnice. Smile



trebala bi...a ne volim čajeve ...

Kod mene se celo selo zove Brusnica.....verovatno po tome što je ta prokleta brusnica jedino što tamo uspeva....looooooooooool


zašto prokleta ??? ovdje su uzvikali brusnicu kao jako zdravu i suhe su jako skupe kao i sve što ju sadrži.

btw..ovde ih beru klinci za dodatak školskom popzivu....tj. ako hoče malo džeparca...inače je to smeće koje niko ne bere...brali bi ih ali je mnogo zaraslo u korov....ja lično to niti pijem niti berem...
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:37

A da ipak nabereš malo i pošalješ ovamo?? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:37

aja ::
susjeda ::
kad su napravili onu čokoladu sa brusnicama...ma pretjerali su Evil or Very Mad

To nisam ni probala....znam da su preparati s brusnicom u ljekarnama užaaasno skupi. A ovaj čaj ima 2% brusnice. Laughing


nisam ni ja, ali kćerki sam kupila ona voli...mislim da čaj nisam kupila Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:41

Ma nema je baš u ovom čaju, ali moram piti puno tekućine pa ajde....bolje je od vode. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:42

baš sam potražila...100 grama 20 kuna...dalje 200 grama 20 kuna, negdje kilogram 59, pa si ti misli...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:43

aja ::
Ma nema je baš u ovom čaju, ali moram piti puno tekućine pa ajde....bolje je od vode. Wink


koji si čaj kupila ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:44

susjeda ::
aja ::
Ma nema je baš u ovom čaju, ali moram piti puno tekućine pa ajde....bolje je od vode. Wink


koji si čaj kupila ?

Imam frankov i podravkin...isti k... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:45

aja ::
A da ipak nabereš malo i pošalješ ovamo?? Razz

Bere se sredinom Oktobra meseca....videću ko je imao najviše...vozio sam neke prijatlje da je beru...valjda sam zaslužio neki litar soka ako su ga cedili... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 EmptySre 21 Jan 2009, 23:46

imala sam prilike slušati kako ih prave manji proizvođači...a ne hvala lijepa ...


ne sok već čajeve...


Poslednji izmenio susjeda dana Sre 21 Jan 2009, 23:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 26 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 26 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: