Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sa jednog sastanka

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptySub 03 Jan 2009, 20:22

aNeki dan imali smo sastanak kućnog savjeta. Sastanak ko sastanak, zbrajali sve kaj bilo u 2oo8.god. i tak dalje i tak dalje.Između ostalog na dnevnom redu bilo i pušenje (mislim niko nikom nije pomogo da puši) odnosno zabrana p(b)ušenja na javnom mjestu. Novi Zakon koji koji stupio na snagu 0101.
Glavnu riječ susjeda Štafica i njen Štefek. Inače imaju puno djeca a mali stan.Predsjednik KS reče da je stubište i podrum javni prostor, Štefa ko Štefa strasna pušačica i njen Štefek još strastveniji p(b)ušač udri dreku na precjednika KS što izvjesio tablu o zabrani p(b)ušenja na stubištu i podrumu. Jer stan im je mali a oni to prakticiraju, p(b)ušenje, na stubištu ili podrumu. Nikom od stanara nije to smetalo, čak im se neki i pridružili, vele, pa obitelj smo (svi na ulazu) pa zakaj bi se skrivali jedni od drugih.Čak i deda mog unuka neki put bi im se pridružio, al kak nije baš u kondiciji nisu ga baš rado primali. Uglavnom on je na ulazu u podrum stražario i onak sam.... Čak deda od mog unuka pogodio i kod dotura, lupio laktom u štok vrata. E tad se suseda Štefica ponudila da mu malo olakša boli, pa i druge susede su joj u tome svesrdno pomagale.
I sad precjednik KS izvjesio tu tablu o zabrani.
Za koji dan imamo ponovo sastanak pa bumo vidli kaj bu. Ak bude kakvih novosti bum napisal.
A da, bilo je i reči o stezanju remena. O tom drugi put.

živjeli Idea
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptySub 03 Jan 2009, 21:04

Laughing 56 56 56 56 56
svaka čast gradski....mene je lupilo drvo dok sam cepao za šporet i jedva da se smejati mogu ali si me stvarno razveselio
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptyUto 06 Jan 2009, 13:56

Sa sastanka - nastavak

Naš precjednik KS osvrnuo se na stezanje ilizi pritezanje remena. Ko pravi hadezejac podržao svog idola (sam neznam za šta ga to držao) koji prvi najavio stezanja, koji najavio, pa odjavio, pa najavio božićnice penzićima, iliti umirovljenicima, a prije umirovljenicima jer umiru ljidi, umiru.
E pa kako naš precjednik nije još za umiranje objašnjava on nama da je to u redu, da za kaj bi penzići primali božićnicu, jer kak ti njima to netreba, ljudovi ne troše, nemaju zube nemreju jest, ne trebaju se ni grijat jer se već ionako hlade.
E tu sad suseda Štefica, a bogme i moja Bara skočile na našeg precjednika da kaj to fufla, kaj laže.
Štefa pokazuje na svog Štefeka i traži da pokaže gebis, sav zlatan, i nek proba na precjedniku kak z njim more , a i moja Bara izvadi moj rezervni i pokazuje kak je još uvijek u funkcuji, ak oće (precjednik) da ga ja na njemu isprobam (mislim gebis).
Vidjevši precjednik da s Štefom i Barom nemre se nosit prelazi na drugu točku. Veli načuo da će nam Rusi zaustaviti dotok plina i da se nećemo grijat. I čak veli da je to dobro, pozivajuči se na don Antu Bakovića koji svojedobno izjavljivao da nam je natalitet slab. Veli precjednik, bute se grijali u krevetu i pomogli Hrvatskoj u obnovi (ko zna na kaj je mislil)
I tak svrši on (sastanak), odosmo svi doma, restrikcija struje, plina nema nema grijanja, al zgrada bruji HIP HOP AAAAAA BUŠ NEBUŠ MOREŠ NEMREŠ.
Drugi dan sa stubištu bruji :
- susedi kaj to bilo, imal mrtvih i tak dalje i tak dalje

A suseda Štefa i moja Bara (iz prikrajka sam ih slušal) ispovedaju se jedna drugoj, kak je i jednu i drugu nekaj žuljalo u krevetu, nekaj škakljalo, štipalo. I došle do spoznaje da to Štefeku a i mojoj malenkosti od uzbuđenja gebisi lutali po krevetu, čak jedna drugoj pokazivale modrice.

Bormeš prihvatile one sugestiju našeg precjednika, a Štefek i ja uz mirogojček (pelinkovac) u birtiji vraćali snagu.

Drugi put .........
živjeli Idea
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptyUto 06 Jan 2009, 18:38

Laughing Laughing Laughing Laughing
Ovo je za portal...ako se slažeš čim dobijem vremmena ovo ću postaviti na protal.Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptySub 18 Apr 2009, 12:05

ima novosti ima u mom ataru
približavaju se izbori, pa i izbori za precjednika mog KS.
I tu politika uprla svoj prst. Ovaj sadašnji veli nezavisan. Bar bijo tako do prije nekog vremena pa ko takav bijo izabran, al ne leži vraže, okrenijo lajbek i otišo esdepejcima. E to nije pasalo hadezejcima, a još više, seljacima (a ima i takvih u mojoj iži), jer baš sa tim seljacima došo na vlast u zgradi rušeći prijašnjeg precjednika koji bijo hadezejac. I tog dosadašnjeg precjednika podržali (a baš onako podržali) jadni penzići kojima on ogradijo groblje (neki veliju vječno počivalište) da mačke nebi mogle oplodnjavat grobljansku zemlju. Jedan penzić otišo a druga dva došla al ta dva danas sljubila se sa hadezejcima. Haespejci, pak onako iz prikrajka čekali svoju šansu, jer bile sušne godine do sada pa kuruza nije baš bila idealna, nije dosegnula željenu visinu, te nije davala očekivani plod, je bio nekakvi mali kržljav.

Kad precjednik pripomenuo da se pojavila frakcija, Martinu ni bilo jasno kaj je to, pa Jožek ko seljak objasni mu to ovak: odi god Jambre, znaš onog koji prodaje šoder, kod njega imaš sve rapoređeno po frakcijama. I kakve veze pak šoder ima znami, pita ga zbunjeni Martin.
Al stvari u svoje ruke preuzeo hadezejac, stari komunjara, pa objasni: znaš kod nas još 1936.god pojavio se frakcionaš M.Gorkić, al ga Joža mam dao smaknut, to ti znači frakcija = struja, više struja ima.
E sad se javi haespejac Ante, imače električar koji odma ispravlja Antu, da kaj laprda, kaj se on razme u struju, struja ja istosmjerna (koja ide sam u jednom smjeru) il izmjenična (koja mjenja smjer kak ti ovaj hadezejac koji bio komunjara), kaj meša struju u frakcije.

I išlo bi to bog te pita doklem da nije Štef odnekud izvadil tri demižona tuduma, pa onak drugarski nazdravljaše si skup iz onih pollitrenih kriglina.
A i pjesma se zaorila, prvo po šumama i gorama (onak da se prisjete) pa ustani bane (e taj se ban sigurno prevrto), pa sve dok Ante nije započeo o juri i bobanu.
Tada puklo sve, zamalo i sikire počela sjevat, i došlo do razlaza.

Onak u prolazu najavljen ponovni sastanak.

Do tada živi i veseli bili!!!!!!!!

Idea 51)
Nazad na vrh Ići dole
BaneRoger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2007

Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptyPet 01 Maj 2009, 13:17

Ovo je kao biljeznica Robija K. cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka EmptyNed 03 Maj 2009, 12:33

ima Bane toga još, al nemam sad cajta, za neki dan bum vas informiral cool Idea

a kak sam bil na putu, eeeeeee, biće toga i iz tog segmenta, buš čul kak se divanili bre i kaj Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sa jednog sastanka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa jednog sastanka   Sa jednog sastanka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sa jednog sastanka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi
» Muke jednog redovnika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: