Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koštunica: SSP će razbiti Srbiju

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 00:46

sjekač ::
sjekač ::
deki ::
sjekač ::
more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM

a ti si poceo mnogo da seres

brisano zbog nedoličnog rečnika

admin.

šta je ovdje nedolično da mi je brisano molim admina da napiše

Sjekač ako nešto nije jasno molim da se obratiš adminima na pp
hvala
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 00:46

sjekač ::
deki ::
sjekač ::
stari moj onda to neće biti dobro i nas je đapić htio vratit unatrag al se malo on i njegovi zajebali popušili,i to na veliko

valjda ce i ovi nasi pousiti,kao i na predsednickim izborima

misliš na radikale ili..... neke druge

na radikale sa sve Kostunjavim,jer i on je oduvek bio deo njih
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 00:49

admine hvala lijepo očekujte pitanje


Deki,
kolko pratim politiku kod vas nisam vidio da ja Koštunica sa radikalima na "ti"
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 00:56

sjekač ::
admine hvala lijepo očekujte pitanje


Deki,
kolko pratim politiku kod vas nisam vidio da ja Koštunica sa radikalima na "ti"

pa ako je i neko sumnjao u to,posle ovih zadnjih dogadjaja to je ja mislim svima jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 01:01

iskreno nikad nisam mislio da bi Koštunica bio sa radikalima, al znaš ono kak se veli
nikad ne reci nikad
sad te pozdravljam sutra je radni dan
laka ti noć
51)
Nazad na vrh Ići dole
ravnogorac
Član u razvoju
Član u razvoju
ravnogorac


Broj poruka : 233
Datum upisa : 01.05.2008

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 17:51

Kakav bre SPP, to je čista izdaja !!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 18:23

ravnogorac ::
Kakav bre SPP, to je čista izdaja !!!

a da ti povučeš neke svoje konce i da sve to razjebete, šta veliš na to Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 20:39

Ako Radikali dodju na vlast,a trebalo bi vreme je,crno vise nece biti plavo nego crno !!!
Belo nece biti crveno nego belo,itd....

Nece se pricati jedno a raditi drugo,nece se raditi iza zavese,drzava ce pomoci sve Srbe optuzene u Hagu,stace iza njih,ispitace se dosadasnja privatizacija(citaj kradja),sa EU ce se razgovarati uspravno a ne pognuto,odnos nece biti glava guzica nego glava-glava......
Saradnja ce se uspostaviti sa onima koji hoce da saradjuju sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 20:41

sjekač ::
mladić i karadžić u hag i svršena stvar

Pa evo sto ih Hrvatske jedinice spijunske ne uhvate ?
Ili USA ili EU,Francuske......?

Ili su svi oni NESPOSOBNI ???

Ako NE MOGU oni da ih uhvate ,kako ce mala jadna Srbija ???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 20:50

FRFE ::
sjekač ::
mladić i karadžić u hag i svršena stvar

Pa evo sto ih Hrvatske jedinice spijunske ne uhvate ?
Ili USA ili EU,Francuske......?

Ili su svi oni NESPOSOBNI ???

Ako NE MOGU oni da ih uhvate ,kako ce mala jadna Srbija ???

nit je mala nit je jadne to ti napisa, ne da nemogu već NEĆE, isti q..rac kao sa Gotovinom u Hrvatskoj, skrivali ga i kad došlo do duvara nema kud pravac Hag
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyPon 05 Maj 2008, 22:51

Ajde da pretpostavimo da Srbija NECE da ih uhvati-ali sto ih ne uhvate drugi ?????

Zato sto:

1.nisu zivi.

2.u Francuskoj su, skrivaju ih oni kao zahvalnost za pustanje francuskih pilota.

3.u Rusiji su i skrivaju ih Rusi kao nadoknadu za to sto NISTA NISU URADILI da sprece raspece Srbije.

4.ubili ih spijuni EU ali to ne iznose u javnost nego terete Srbiju sa necim sto ne postoji i tako moze do beskraja.

5..........

NAJSMESNIJA stvar na svetu je Srbiju optuzivati da nesto cuva i kao sakriva od AVAKSA,PRISLUSKIVACA,SVE MOGUCE MODERNE TEHNOLOGIJE,SPIJUNA.......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyUto 06 Maj 2008, 10:35

Dobro ti napisao razloge
sjekač napisao da je isti slučaj u Hrvatskoj bio sa Gotovinom, to je točno, i koliko pratim (a nisam sveznajuči i malo se piše o tome) veliki igrači su u igri (čitaj politika države)
misterij postoji, kako će se razvijati.......

ova zadnja reženica ti je na mjestu, iz čega se da zaključiti da NE POSTOJI namjera da se oni pronađu (pitanje je čije namjere, tko ima koristi od toga)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptyUto 06 Maj 2008, 22:26

gradski jebani smo mi mali ko nas jebe zna se oni svi se samo mjenjaju na foteljama i kad im zagusti onda kao da otvore oči
Tito vrati seeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptySre 07 Maj 2008, 14:58

Što prizivaš Tita, ni on danas nebi ništa mogao, ma nebi se snašao u svim ovim sranjima
a mi mali i dovodima te i takve na te ili u te fotelje
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptySre 07 Maj 2008, 16:48

gradski-seljak ::
Što prizivaš Tita, ni on danas nebi ništa mogao, ma nebi se snašao u svim ovim sranjima
a mi mali i dovodima te i takve na te ili u te fotelje



e pa da se slušalo mene,u tim foteljama sada nebi sjedili ovi cinični i frustrirani ,već oni drugi.ali kad mene neće nitko da sluša
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptySre 07 Maj 2008, 19:41

Puno fotelja ima Paloma, puno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 EmptySre 07 Maj 2008, 23:40

gradski-seljak ::
Što prizivaš Tita, ni on danas nebi ništa mogao, ma nebi se snašao u svim ovim sranjima
a mi mali i dovodima te i takve na te ili u te fotelje

sve bi on to sredio ak ništ drugo Goli otok i točka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koštunica: SSP će razbiti Srbiju
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: