Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koštunica: SSP će razbiti Srbiju

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 10:49

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju 0002007.17

Vojislav
Koštunica ocijenio je da potpis na Sporazum o stabilizaciji i
pridruživanju s Europskom unijom vodi prema razbijanju Srbije, kao i da
je potpisivanje SSP-a pokušaj prijevare.


BEOGRAD–"Ne mogu razumjeti da netko misli kako će Kosovo
moći bolje braniti tako što će ga se odreći", rekao je Vojislav
Koštunica dodavši kako osobno, čin potpisivanja SSP-a nazivam
protustavnim i antidržavnim.

Srbija je potpisala Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju s Europskom unijom kojega podržava prozapadni predsjednik Boris Tadić dok je protiv Koštunica i njegova Demokratska stranka Srbije.
Koštunica je dodao da Europa nije raj, Europa je neophodnost, ali i
da je besmislica očekivati da će poteći med i mlijeko poslije
potpisivanja SSP ili članstva u EU, ocijenivši da osim toga, nikada
nijedna država predajom svog teritorija nije osigurala bolji život
svojim građanima".

"To je put u marionetski status Srbije koji vodi samo u dalje njeno razdrobljavanje ", rekao je Koštunica.

Net.hr
03.05.2008.
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 12:25

ovaj Kostunjavi je najljigavi politicar u Srbiji,muka mi je vise od njega
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 12:33

A svuda ih ima, ima i kod nas bez brige Smile
nisam neki ekspert za politiku, a pogotovu kod vas, ali pratim, pa mislim zar nije bolje za Srbiju da se približava Europi, a ne da se udaljava
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 12:58

samo prica o Kosovu,zabole me k.... za Kosovo,samo hocu da moje dete ima neku buducnost,hocu da normalno zivim od svog rada...
dosta vise praznih prica,Kosovo je izgubljeno jos odavno i mi tu nista ne mozemo da uradimo,okrenimo se buducnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 13:02

Sviđa mi se ovaj tvoj post
dobro kažeš Kosovo je davno izgubljeno za Srbiju, znam kako se ljudi kod vas osječaju, ali realnosti treba gledati u oči
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 13:13

I ja se slazem da je Kosovo odavno izgubleno,ali je to onda trebalo lepo reci,a ne LAGATI od strane EU,AMERIKE....da je rezolucija 1244 jdina punovazna, kad su je potpisivali,a sad je otvoreno ruse i gaze pred Srpskim ocima.
Secaju se Srbi jos bombardovanja od strane EU I SAD,BEZ ODLUKE SAVETA BEZBEDNOSTI,znai SILA nad PRAVOM I ISTINOM.

Srbe boli sto ih LAZU sve vreme,e zato je Srbija vecinom protiv EU,jer ima svoj ponos i tezi ISTINI,i nece sa LAZOVIMA ,OTVORENIM LAZOVIMA.
Lazu ih i nabijaju im krivicu proslih ratova,a znaju ISTORIJU SRBA,znaju za njihove ratove i njihovu vojsku na daleko ponosnu,a znaju za hrvatski genocid nad Srbima a cute (tek pomalo kao sude nesto).Znaju Srbi da su isterani iz Hrvatske uz POMOC EU I SAD,i sad da sa njima budu nerazdvojni???

Ako su te danas slagali za to,sta ce sutra ????

Znaci svesni su ljudi u Srbiji da tamo na Kosovu zivi 90 % Albanaca,ali su svesni i da je AMERIKA I EU = LAZOVI I PREVRTLJIVCI,koji bi rodjenu majku prodali za svoj interes.

Ali Srbi isto tako lako prastaju,pa cim EU I SAD priznaju da su LAGALI oprostice Srbi i zaboraviti,kao sto su zaboravili mnogo sta pre toga i oprostili drugima.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 13:19

A Kostunica se najvise bori za interes Crkve, koja na Kosovu i Metohiji ima nebrojene hiljade hektara zemlje.

Proslost Srbije mozda jeste na Kosovu,ali nije i buducnost.

To je sve OK,ali mora se raditi "po pravilima".
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 17:53

e bas me zanima kako se to Kostunjavi da odbrani Kosovo,tako sto ce uci u vladu sa radikalima.i kao i Milosevic uci u sukob sa pola sveta?...ponovo slati Srbsku decu u rat?
briga njega za Kosovo i nasu crkvu dole,on samo gleda kako da svoju guzicu uvali jos cetiri godine u fotelju!
slazem se sa tobom da je nama ucinjena velika nepravda,ali sve je to zbog pogresne politike koju je godinama vodio Milosevic,a Kostunjavi je sad nastavlja.
mi samo treba da vidimo kako najbolje mozemo da pomognemo tom jadnom narodu koji je ostao dole,a necemo mu pomoci ako se izolujemo od ostatka sveta,jer samo stabilana i ekonomski jaka Srbija moze se izboriti sa time,a takva Srbija moze biti samo ako udje u EU,i nikako drugacije!!!
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 19:11

Ako udjemo u EU brate,naterace nas da udjemo i u NATO,a onda ce nasa Srpska deca ici da bombarduju drugu decu nevinu po celome svetu,kao sto su nasu decu bombardovali bez odobrenja, gde god upre prst USA .

A onda nam je veca nesreca nego sad.

I ja bih voleo da Srbija udje u EU,ali kao RAVNOPRAVAN CLAN,a ne kao neko za cvrge iz dosade i krivac za sve !!!
Ako ne moze tako,onda bolje nikako....

Kao uslov je MLADIC i KARADZIC,mi ih kao nedamo(a vala i nedamo i necemo dati LAZOVIMA U RUKE) ,pa ako znaju gde su neka ga ih ONI UHVATE,oni sa njihovim specijalnim spijunima i nevidljivim avionima.....

A oni to NE MOGU,a onda kao Srbija nece....kreteni.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:07

mladić i karadžić u hag i svršena stvar
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:15

sjekač ::
mladić i karadžić u hag i svršena stvar

a šljivančanin u Hrvatsku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:27

more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:55

FRFE ::
Ako udjemo u EU brate,naterace nas da udjemo i u NATO,a onda ce nasa Srpska deca ici da bombarduju drugu decu nevinu po celome svetu,kao sto su nasu decu bombardovali bez odobrenja, gde god upre prst USA .

A onda nam je veca nesreca nego sad.

I ja bih voleo da Srbija udje u EU,ali kao RAVNOPRAVAN CLAN,a ne kao neko za cvrge iz dosade i krivac za sve !!!
Ako ne moze tako,onda bolje nikako....

Kao uslov je MLADIC i KARADZIC,mi ih kao nedamo(a vala i nedamo i necemo dati LAZOVIMA U RUKE) ,pa ako znaju gde su neka ga ih ONI UHVATE,oni sa njihovim specijalnim spijunima i nevidljivim avionima.....

A oni to NE MOGU,a onda kao Srbija nece....kreteni.


ta deca ce ici dobrovoljno i uzimati pare zato,pa ko voli nek izvoli...sta je to problem,i za vreme stare Jugoslavije nasi vojnici su sluzili po celom svetu.
a Srbija mora uci u EU,kako god da udje,jer druge alternative nema.
Mladic i Karadzic su tek posbna prica,niko neosporava njiho doprinos u ratu,ali da su ipak pravi ratnici,nikad nebi dozvolili da im Milosevic sjebe sve to sto su uradili. i da su junaci nebi dozvolili da cela nacija ispasta zbog njih dvojice.
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:55

sjekač ::
more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM

a ti si poceo mnogo da seres
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyNed 04 Maj 2008, 23:57

paloma 051 ::
sjekač ::
mladić i karadžić u hag i svršena stvar

a šljivančanin u Hrvatsku.

doro je da ste vi Hrvati jadni nevini u svemu tome
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:03

deki ::
sjekač ::
more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM

a ti si poceo mnogo da seres

brisano zbog nedoličnog rečnika

admin.
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:09

sjekač ::
deki ::
sjekač ::
more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM

a ti si poceo mnogo da seres

ja šta poserem nemoj da mi se mešaš u jelovnik i sve opk
kapito

naravno da ti ...

isto tako...
admin.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:10

znaš li ti što o politici il samo onako nas jebeš u zdrav mozak
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:12

sjekač ::
znaš li ti što o politici il samo onako nas jebeš u zdrav mozak

tebe nemam sta da j.... ti si ionako sjeban odavno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:14

za neke jesam za neke nisam
al ajmo mi ozbiljno šta ako dođu radikali kod vas na vlast moje mišljenje, 30 godina unazad
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:18

sjekač ::
za neke jesam za neke nisam
al ajmo mi ozbiljno šta ako dođu radikali kod vas na vlast moje mišljenje, 30 godina unazad

pa vracamo se u devedesete,to sigurno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:21

stari moj onda to neće biti dobro i nas je đapić htio vratit unatrag al se malo on i njegovi zajebali popušili,i to na veliko
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:25

sjekač ::
stari moj onda to neće biti dobro i nas je đapić htio vratit unatrag al se malo on i njegovi zajebali popušili,i to na veliko

valjda ce i ovi nasi pousiti,kao i na predsednickim izborima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:41

sjekač ::
deki ::
sjekač ::
more puno ovdje sranja
sve njih na stolac izmakni im ga i u PM

a ti si poceo mnogo da seres

brisano zbog nedoličnog rečnika

admin.

šta je ovdje nedolično da mi je brisano molim admina da napiše
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju EmptyPon 05 Maj 2008, 00:42

deki ::
sjekač ::
stari moj onda to neće biti dobro i nas je đapić htio vratit unatrag al se malo on i njegovi zajebali popušili,i to na veliko

valjda ce i ovi nasi pousiti,kao i na predsednickim izborima

misliš na radikale ili..... neke druge
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Koštunica: SSP će razbiti Srbiju   Koštunica: SSP će razbiti Srbiju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koštunica: SSP će razbiti Srbiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: