Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Izbori u Srbiji iz drugog ugla

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Izbori u Srbiji iz drugog ugla Empty
PočaljiNaslov: Izbori u Srbiji iz drugog ugla   Izbori u Srbiji iz drugog ugla EmptyNed 07 Jan 2007, 20:58

CKM Uvodnik piše urednik Daško Milinović

IZNAJMLJENI TERMIN Mislim da se plašim ljudi iz političkih partija


Ovo je vreme izbora kada se reklame koje prekidaju filmove i serije na TV-u još više razmnože zbog predizbornog marketinga. Meni su izbori zanimljivi. Od prvih (višestranačkih) pa nadalje svaki put osetim lagano uzbuđenje dok se sve to dešava. Znam, treba mi stručna pomoć ali šta sad... Ipak, najviše volim emisiju zvanu "Iznajmljeni termin" gde se predstavnici svih stranaka trude da sebe prikažu u najboljem svetlu a ne znaju da odlaganje početka filma ili bilo koje (zabavne) emisije zbog njihovog mlaćenja prazne slame izaziva gnev građana. Još nismo stigli ni do pola kampanje a mogli smo da uživamo u bravuroznim blamažama svih vrsta. Ko će koga polupoznatog jebivetra da dovuče na svoje okupljanje. Ja ipak glasam (čitaj: nipošto neću da glasam) za majstore koji su na svoju stranačku žuraju pozvali Đorđa Davida. To je mnogo gore nego da su otvoreno pozvali sve da ne glasaju za njih. Da su obećali porez od 346%, zapretili nuklearnim ratom sa Kinom, uveli smrtnu kaznu za pokušaj zaštite životne sredine i posebno kaznili mlade bračne parove koji se usuđuju da imaju decu, bolje bi prošli nego sa ovim vlasnikom neverovatnih vokalnih moći na njihovoj strani. Tokom sledećeg "Iznajmljenog termina" obratite pažnju na stranačke zombije u prvim redovima. Jezivo! Zabrinjavajuće! Bez obzira na to o kojoj se partiji radi, oni su ti koji znaju pravi trenutak kada treba da se tapše, kada da se muuuče i uuuče a znaju i da se od srca nasmeju kandidatovoj šali. Svaki pokušaj spontanosti pruža mogućnost za neprijatno valjanje od smeha. Uh, a što volim onaj deo kada kandidat pokazuje višedimenzionalnost svoje ličnosti. Provereni džiber prihvata se manira i priča o umetnosti. Uštirkani funkcioner-snob rado će da pomuze kravu sa seljakom... To je dobar TV program! Samo malo promeniš ugao gledanja.

Daško Milinović

Izvor: CKM
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Izbori u Srbiji iz drugog ugla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izbori u Srbiji
» Izbori za Sabor 25. novembra?
» Srbija - Lokalni izbori
» U Srbiji, BiH i Crnoj Gori izbori za Sabor
» Izbori u CG

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika-
Skoči na: