Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvezda i Srbija zauvek u srcu

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zvezda i Srbija zauvek u srcu Empty
PočaljiNaslov: Zvezda i Srbija zauvek u srcu   Zvezda i Srbija zauvek u srcu EmptyUto 18 Mar 2008, 19:58

Portugalac Lukaš, zbog aritmije, juče se i zvanično oprostio od fudbala


Zvezda i Srbija zauvek u srcu


Ponosan sam zbog igranja u velikom klubu poput Zvezde. Imao sam odličan odnos sa saigračima, koji su pokazali solidarnost i žaljenje kada su čuli da je moja karijera gotova. Mnogo ljudi mi je pomoglo da prevaziđem teške trenutke i njima dugujem zahvalnost. Najjači utisak na mene ostavio je prijem u Srbiji

Zvezda i Srbija zauvek u srcu Thumb_sp_lukas-dado%20djilas


Žoao Nunjo da Silva Kardozo Lukaš, Portugalac u redovima Crvene zvezde, juče je ozvaničio kraj karijere. Letošnje pojačanje „crveno-belih“ iz Boaviste, zbog srčanih problema, moraće u 28. godini da prestane s bavljenjem fudbalom.
Analizom rezultata pregleda u Lisabonu, Beogradu i Padovi, utvrđeno je da usled većih fizičkih napora dolazi do aritmije, srećom to neće imati posledice po Lukaševo zdravlje kada prestane s aktivnim bavljenjem sportom. Pregledi kojima je Portugalac letos podvrgnut nisu pokazivali probleme, ali se situacija znatno pogoršala, a uzrok je nepoznat.
- Preživljavam najgore momente u životu i karijeri, ali nastavljam dalje. U bliskoj budućnosti potreban mi je odmor od ogromnih psihičkih napora koje sam doživeo poslednja dva meseca. Vreme ću posvetiti familiji, dobro ću razmotriti sve solucije i doneti odluku o daljim planovima. Još ne znam da li ću ostati u fudbalu - poručio je Lukaš, vidno utučen zbog prevremenog završetka karijere.
Portugalac se od stranih igrača koji su letos stigli na „Marakanu“ najbolje uklopio u ekipu aktuelnog šampiona. Odigrao je 23 meča u „crveno-belom“ dresu, a poslednji na „svom“ terenu, u Portugalu protiv Brage.
NA BANOVO BRDO ZA 300 DINARA
Ulaznice za sutrašnji meč četvrtfinala Lav Kupa Srbije, koji Zvezda igra protiv Čukaričkog, mogu se kupiti danas na blagajnama „Marakane“ od 10 do 17 časova, po ceni od 300 dinara. Meč na Banovom brdu počinje u 13.30 sati.



- Ponosan sam zbog igranja u velikom klubu poput Zvezde. Imao sam odličan odnos sa saigračima, koji su pokazali solidarnost i žaljenje kada su čuli da je moja karijera gotova. Mnogo ljudi mi je pomoglo da prevaziđem teške trenutke i njima dugujem zahvalnost. Najjači utisak na mene ostavio je prijem u Srbiji.
Goran Bunjevčević, sportski direktor, preneo je žaljenje svih u Zvezdi i istakao da će se klub iz LJutice Bogdana 1a uvek naći na raspolaganju bivšem igraču.
- Lukaš je bio veliki profesionalac i primer kako sportista treba da se ponaša. Posle brojnih razgovora odlučili smo se za tešku odluku o prekidu karijere, ali u prvom planu je zdravlje. U toku sledeće nedelje obavićemo razgovore s Lukaševim menadžerom, u svakom slučaju, održavaćemo kontakt - istakao je Bunjevčević.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Zvezda i Srbija zauvek u srcu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zvezda i dalje bez poraza
» FK Crvena Zvezda
» NLB: Zvezda trijumfalno u 2009.
» Zvezda prejaka za Vojvodinu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: