Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vanredni parlamentarni izbori 11. maja

Ići dole 
+2
aretethea
Lauda
6 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPon 10 Mar 2008, 11:52

VLADA će u ponedeljak usvojiti obrazložen predlog za
raspuštanje Skupštine Srbije i uputiti ga predsedniku države Borisu
Tadiću, koji će raspisati nove, vanredne parlamentarne izbore za 11.
maj.


Poslednji put izmenio Lauda dana Sub 28 Jun 2008, 09:19, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySre 12 Mar 2008, 11:45

ZAMKA IZ BRISELA

Ako Tadić 28. aprila potpiše sporazum sa EU, rizikuje i da novi saziv Skupštine pokrene inicijativu za njegovu smenu
Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Thumb_0203FoNet_1
BEOGRAD - Iako zvanično parlamentarni
izbori još nisu raspisani, predizborna kampanja uveliko je počela, i to
u Briselu. Nezvanična najava centrale EU da će već 28. aprila EU Srbiji
poslati specijalnu ponudu - potpisivanje Sporazuma o stabilizaciji i
pridruživanju, po mnogima znači nedvosmislenu podršku Demokratskoj
stranci i bloku stranaka koje podržavaju bezuslovne evropske
integracije.
S druge strane, direktno uplitanje administracije EU u izbornu
kampanju u samom njenom jeku tumači se i kao, najblaže rečeno,
politička nekorektnost. Podsećanja radi, i za 28. januar, u sličnom
tajmingu predsedničkih izbora, najavljivano je potpisivanje ovog istog
sporazuma...
- Otvorena je mogućnost da Brisel nesumnjivo podrži
liberalno-demokratsku opciju i tako se direktno umeša u izborni proces.
To ne bi bilo prvi put, ali mislim da građani Srbije na ovim izborima
neće na to nasesti - kaže za Kurir analitičar Vinko Đurić.
Zoran Stoiljković, profesor Fakulteta političkih nauka, za Kurir
tvrdi da je, iako nezvanična, najava Brisela svakako optimistična:
- Naravno da je to jasna podrška Borisu Tadiću i svima onima koji vide
budućnost Srbije u evropskim integracijama. To je i znak da su u
Briselu shvatili u kojim problemima se nalazi Srbija posle jednostrano
proglašene nezavisnosti Kosova. To je i volja da se ne insistira na
političkim pregovorima, već da se potpiše sporazum i da se prosto
podrže snage za evropsku Srbiju.
Na opasku da ta podrška dolazi u jeku predizborne kampanje, Stoiljković navodi da je to uobičajeno u razvijenim demokratijama:
- Samo idioti iz takozvanog nezavisnog stranačkog kompleksa kod nas
misle da o rezultatima izbora odlučuju samo građani. Pitaju se i veto
igrači: interesne domaće grupe i ključni igrači međunarodne zajednice.
I od njih umnogome zavisi ko će pobediti.
Đurić navodi da, po njemu, prednost već ima nacionalno-demokratska
opcija, a da bez saglasnosti Skupštine Srbije niko, pa ni predsednik
Tadić, ne može da potpiše Sporazum.
- Ako to uradi bez ovlašćenja, može uslediti inicijativa za njegovu
odgovornost i eventualnu smenu. To je varljiva i veoma opasna zamka.
Dobio bi podršku, vetar u leđa pred izbore, ali bi tako prekršio Ustav.
U svakom slučaju, po okončanju izbora i konstituisanju parlamenta, taj
njegov potpis bio bi opozvan - tvrdi Đurić. Čekaju vesti iz Brisela
Tanja Miščević, direktor Kancelarije za pridruživanje EU, trenutno
je u Briselu i, kako kažu njeni saradnici, očekuju je sa dobrim vestima.
Ni saradnici potpredsednika Vlade Božidara Đelića nemaju potvrdu ove informacije iz Brisela.
- Nećemo da komentarišemo nezvanične najave - rekla je za Kurir Tamara Glišić, Đelićev portparol.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySub 29 Mar 2008, 23:08

Samardžić: Izbora će biti i na Kosovu

Ministar za Kosovo i Metohiju Slobodan Samardžić izjavio je da će 11.
maja biti održani i izbori za lokalne organe vlasti na Kosovu, na
kojima će učestvovati tamošnji i Srbi koji su raseljeni u centralnom
delu Srbije i u Crnoj Gori.

Samardžić je gostujući na Televiziji "Studio B" rekao da se i
parlamentarni i lokalni izbori u Srbiji organizuju i na Kosovu i
Metohiji po odluci predsednika Skupštine Srbije Olivera Dulića i na
osnovu stava da je Kosovo sastavni deo Srbije.

Samardžić smatra da je sada teško govoriti ko je legitimni predstavnik
Srba sa Kosova, rekavši da će uskoro biti održani izbori, pa će brzo
biti i dobijen odgovor na to pitanje.

"Oni (Srbi) će sami izabrati svoje predstavnike 11. maja", kazao je
Samardžić, podsetivši da su izbori na Kosovu, na kojima su Srbi u
većini učestvovali, održani još 2001. godine.

"Prva izborna prilika će pokazati ko za koga na Kosovu glasa I taj će
na lokalu u okviru opština uzeti vlast i biti pravi sagovornik
Beograda", naveo je Samardžić.

Za održavanje lokalnih izbora na Kosovu Samardžić kaže da Vlada Srbije
treba da donese zaključak gde će precizirati izbornu tehniku, jer je
veliki deo izbornog tela Srba sa Kosova u centralnoj Srbiji i u Crnoj
Gori.

Samardžić je objasnio da će raseljena lica na izborima glasati za
lokalne organe vlasti u opštinama iz kojih potiču i da je to
komplikovan proceš koji treba urediti prema predlogu Vlade Srbije.

Ministar za Kosovo i Metohiju smatra da je tehnički mnogo teže
organizovati izbore za raseljena lica nego za Srbe koji su ostali da
žive na Kosovu I Metohiji.

Samardžić je kazao da na Kosovu postoje organizacije Srba poput
Zajednice srpskih opština i naselja, zatim dva Srpska nacionalna veća,
odbori značajnih stranaka u Srbiji, koordinatori opština, kao i da
predstavnici države imaju kontakt sa ljudima iz tih tela.

(Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyUto 01 Apr 2008, 03:58

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja V92038p0
Samardžić: Glasaće i Srbi na Kosovu

Ministar za Kosovo i Metohiju Slobodan Samardžić rekao je da će i u pokrajini, u sredinama u kojima žive Srbi, 11. maja biti održani parlamentarni i lokalni izbori.

Samardžić je u razgovoru sa meštanima i predstavnicima lokalne samouprave u Prilužju kazao da je preostalo da Vlada Srbije u narednim danima donese uredbu kako će izbori biti sprovedeni.

Predsednik Kosova Fatmir Sejdiu izjavio je da se institucije Kosova protive stvaranju izbornih zona za srpske izbore 11. maja na Kosovu.

Sejdiu je rekao da prinicip dvojnog državljanstva, predviđen u novom Ustavu Kosova i predlogu međunarodnog posrednika Martija Ahtisarija, ne daje nikom za pravo da formira tuđe izborne zone na Kosovu.

Posle sastanka sa novim ambasadorom Nemačke na Kosovu, Hansom Ditrihom Štajnbahom, kosovski predsednik je rekao da će Kosovo tražiti da se princip dvojnog državljanstva maksimalno poštuje: "Kosovo će se u tom okviru ponašati tako da ne bude presedan i da ne dozvoli da se na njenoj teritoriji stvara 'turbulencija' na način koji bi neki hteli, da dovode u pitanje Kosovo kao nezavisnu i suverenu državu."

Sejdiu je rekao da je posebno pitanje, u okviru dvojnog državljanstva, koliko će Srbi, građani Kosova, imati pristup u izboru vlasti u Srbiji: "Ali se nikako ne sme dozvoliti da to bude izborna osnova ili struktura koja će poslužiti za izgradnju srpskih institucija na Kosovu - apsolutno ne."

Zvaničnici UNMIK su prošle nedelje saopštili da su isključivo oni zaduženi za sprovođenje izbora na Kosovu.

Slobodan Samardžić rekao je i da će država Srbija učiniti sve da Srbima na Kosmetu omogući da imaju ista prava kao i ostali građani Srbije.

On je, posle razgovora sa predstavnicima lokalne samouprave i meštana Prilužja i Lapljeg Sela, izjavio da će Srbija finansirati sve koji su posle 17. februara, kada je jednostrano proglašena nezavisnost Kosova, napustili privremene kosovske institucije.

"Mi smo u ime države rekli da svi koji su radili pod upravom privremenih institucija, posle 17. februara izađu iz njih i mi smo sada dužni da ih finansiramo, što će ministarstva morati da urade", rekao je ministar.

"Postoji zaključak vlade da to rade. Na nivou vlade i na nivou ministarstava stvar je trenutno usporena, ali ćemo to morati da ubrzamo,” kazao je Samardzić.

Osvrćući se na sporazum ponuđen UNMIK-u, naglasio je da taj sporazum "ne predstavlja nikakvu teritorijalnu podelu, već znači funkcionalno razdvajanje".

"Govorio sam o funkcionalnoj podeli Srba i Albanaca koja je na delu već osam-devet godina. To što su Albanci proglasili nezavisnost to je dakle bilo bez odobrenja Srba", rekao je on.

"Srbi će morati da rade pod svojim institucijama i to je ta funkcionalna razdvojenost koja se tiče svih Srba na Kosovu i Metohiji. Nema teritorijalne podele Kosova, o tome niko nikada nije govorio niti će govoriti", istakao je Samardžić.

(Beta/MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySre 09 Apr 2008, 09:33

DS će izgubiti izbore zbog koalicije sa LDP-om Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyNed 13 Apr 2008, 14:02

ILIĆ: PREREGISTRACIJA AUTOMOBILA S CRNOGORSKIM TABLICAMA

JAGODINA – Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić izjavio je danas Tanjugu da će ove godine biti rešen problem preregistarcije automobila s crnogorskim tablicama.
„Moramo to uraditi, to je jednostavno naša obaveza”, istakao je Ilić i podsetio da je reč o oko 2.000 takvih automobila u Srbiji.
„Nema nikakvog smisla više 'zamajavati' te ljude koji ne znaju gde su, 'ni na nebu ni na zemlji', a tu su sa nama u Srbiji”, rekao je Ilić i dodao da se stalno za to zalaže, ali da to koče neki drugi ljudi u vladi.

Tanjug
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
aretethea
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.04.2008

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySre 30 Apr 2008, 11:55

Ako pobede radikali nadrljali smo, evo Gradski seljak je u pucen u to kako se oni obracunavaju sa neistomisljenicima Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySre 30 Apr 2008, 11:58

aretethea ::
Ako pobede radikali nadrljali smo, evo Gradski seljak je u pucen u to kako se oni obracunavaju sa neistomisljenicima Evil or Very Mad

tak je
a ti se slobodno udomaći ovdje kod nas
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySre 30 Apr 2008, 21:15

Deset dana prije održavanja prijevremanih izbora u Srbiji, u vodstvu su Šešeljevi radikali koji osvajaju 91 mjesto u parlamentu, pokazuje istraživanje agencije Medium Galup.
Koštuničin DDS osvaja 30 mjesta, a socijalisti još 16 mjesta.
To znači sa se antieuropskim snagama u Srbiji smiješi pobjeda.
Proeuropski DS pradsjednika Tadića osvaja 88 mjesta, a njegov mogući saveznik, LDP Čeda Jovanovića imao bi 15 zastupnika u novom sazivu.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 09:50

Jedina uteha nam je da niko ne može vladati duže od 4 god...
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 10:30

Lauda ::
Jedina uteha nam je da niko ne može vladati duže od 4 god...

ipak se nadam da se to neće dogoditi, da radikali dođu na vlast, premda mogućnost velika
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 14:46

nedao bog da vam oni dođu.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 17:46

Cuo sam za mogucu verziju ,da ce Radikali imati vecinu i moci sa drugima da sastave vladu,ali to ipak nece uciniti,ali zauzvrat Seselja pusta EU iz Haga !!!

Zivi bili pa videli !!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 23:27

FRFE ::
Cuo sam za mogucu verziju ,da ce Radikali imati vecinu i moci sa drugima da sastave vladu,ali to ipak nece uciniti,ali zauzvrat Seselja pusta EU iz Haga !!!

Zivi bili pa videli !!!

e malo sutra, kak vele, biće putra
alo sutra
nema toga
neće on van dobiće šta zaslužio, ako je bumo videli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 23:31

e moj sjekač.Kako ih Haag voli,i kojom ih brzinom oslobađa,mene nebi ništa začudilo.Ova FRFOVA kombinacija,nažalost uopće nije nemoguća(radikali ne pobjeđuju,a Šešelj na slobodi)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyČet 01 Maj 2008, 23:36

paloma 051 ::
e moj sjekač.Kako ih Haag voli,i kojom ih brzinom oslobađa,mene nebi ništa začudilo.Ova FRFOVA kombinacija,nažalost uopće nije nemoguća(radikali ne pobjeđuju,a Šešelj na slobodi)

ma FRFE je radikal, nek sa e samo otvoreno izjasni da znam na čemu sam
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPet 02 Maj 2008, 06:30

Jeste brate ,Frfe podrzava za sada Radikale.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPet 02 Maj 2008, 19:27

Kako to samo "za sada"?
Pa nije vrag da bi mogao promjeniti svoj stav!?
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPet 02 Maj 2008, 21:46

Brate nisam ja politicki fanatik,ja samo biram ono sto mislim da je bolje u tom trenutku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPet 02 Maj 2008, 21:50

FRFE ::
Brate nisam ja politicki fanatik,ja samo biram ono sto mislim da je bolje u tom trenutku.

pa to je onda, kako da kažem, okretanje kaputa, ili griješim??
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySub 03 Maj 2008, 01:54

gradski-seljak ::
FRFE ::
Brate nisam ja politicki fanatik,ja samo biram ono sto mislim da je bolje u tom trenutku.

pa to je onda, kako da kažem, okretanje kaputa, ili griješim??
pazi jednu normalnu opasku...
ima stranaka sa kojima se ne slažem u suštini ali imaju predlog koji je dobar i ovi drugi neće da ga podrže samo zato što je od te stranke...to me revoltira i nervira...ako je predlog dobar za Srbiju kakve veze ima ko ga je podneo???
Ja isto kao i Frfe mislim da treba zastupati interes zemlje a ne trenutno stranački interes.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySub 03 Maj 2008, 08:00

Lauda ::

Ja isto kao i Frfe mislim da treba zastupati interes zemlje a ne trenutno stranački interes.

Upravo tako brate.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptySub 03 Maj 2008, 10:14

paloma 051 ::
e moj sjekač.Kako ih Haag voli,i kojom ih brzinom oslobađa,mene nebi ništa začudilo.Ova FRFOVA kombinacija,nažalost uopće nije nemoguća(radikali ne pobjeđuju,a Šešelj na slobodi)

a kad čovjek malo razmisli i to je moguće, a nebi baš rekao da ih oslobađa
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPon 05 Maj 2008, 11:55

Vanredni parlamentarni izbori 11. maja V96073p0
Tadiću prete smrću?

Predsednik Srbije i nosilac izborne liste "Za evropsku Srbiju" Boris Tadić dobio je pismo u kojem mu se preti smrću, prenosi "Blic", navodeći da je imao uvid u sadržaj tog pisma.

Tadić se u tom pretećem pismu, između ostalog, proziva da će "položiti račune za izdaju zemlje i da će kao dokazani izdajnik srpskog naroda dobiti ono što mu sleduje - metak u čelo", piše dalje "Blic".

"Samo vi, izdajnici, imajte na umu da je najteže krivično delo izdaja naroda i države, a to je baš ono što vi činite. I nemojte biti sigurni da vas zbog toga neće stići ruka pravde i sa najstrožom mogućom kaznom", prenosi "Blic" deo pretećeg pisma, za koje tvrdi da jedno od brojnih koja stižu na adresu predsednika Republike.

U Tadićevom kabinetu su odbili da komentarišu informacije "Blica", dok je portparol Republičkog tužilaštva Tomo Zorić rekao da mora da se konsultuje sa tužiocem.

(Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja EmptyPon 05 Maj 2008, 14:50

Ne, ne, nemoguće da će ga stići sudbina Đinđića
ne, u to ne vjerujem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni parlamentarni izbori 11. maja   Vanredni parlamentarni izbori 11. maja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni parlamentarni izbori 11. maja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» PARLAMENTARNI IZBORI U RH 2007.god.
» SRBIJA POSLIJE IZBORA 11.MAJA
» Fejt: Na sever Kosova idemo 12. maja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika-
Skoči na: