Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 00:19

ma još bi ga @ inače se sredim prije, a sad me još čeka tuširanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 00:22

susjeda ::
ma još bi ga @ inače se sredim prije, a sad me još čeka tuširanje.

Ajde ti onda pod tuš...idem i ja.

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 00:23

noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 13:08

Laku noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 18:45

Ćao ajči Twisted Evil 3
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:21

50
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:24

susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:28

Lauda ::
susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30

ja moram štedjeti Rolling Eyes potrošila sam promet za ovaj mjesec, a prvi put mi je prešlo preko paketa, pa sad si mislim koliko će me to koštati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:31

susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30

ja moram štedjeti Rolling Eyes potrošila sam promet za ovaj mjesec, a prvi put mi je prešlo preko paketa, pa sad si mislim koliko će me to koštati Crying or Very sad

Nemam pojma...plaćam flat oko 18 eura mesečno i 24 h sam online....
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:36

Lauda ::
susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30

ja moram štedjeti Rolling Eyes potrošila sam promet za ovaj mjesec, a prvi put mi je prešlo preko paketa, pa sad si mislim koliko će me to koštati Crying or Very sad

Nemam pojma...plaćam flat oko 18 eura mesečno i 24 h sam online....

I ja bi pristala na tako što, al ne mogu jer nema tehničkih mogućnosti kako kažu Sad
Ja samo moram paziti na promet...tek mjesec dana se tako spajam i još ne znam što kad pređem. Šest mjeseci plaćamo 1 kunu, a kasnije prelazim na još manji paket.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:42

susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30

ja moram štedjeti Rolling Eyes potrošila sam promet za ovaj mjesec, a prvi put mi je prešlo preko paketa, pa sad si mislim koliko će me to koštati Crying or Very sad

Nemam pojma...plaćam flat oko 18 eura mesečno i 24 h sam online....

I ja bi pristala na tako što, al ne mogu jer nema tehničkih mogućnosti kako kažu Sad
Ja samo moram paziti na promet...tek mjesec dana se tako spajam i još ne znam što kad pređem. Šest mjeseci plaćamo 1 kunu, a kasnije prelazim na još manji paket.

1 kunu mesečno ?????? Crying or Very sad Crying or Very sad .... to je fantastično i vrlo jeftino Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:45

Lauda ::
susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
50

aja je već bila a vidim ti si tek sad 30

ja moram štedjeti Rolling Eyes potrošila sam promet za ovaj mjesec, a prvi put mi je prešlo preko paketa, pa sad si mislim koliko će me to koštati Crying or Very sad

Nemam pojma...plaćam flat oko 18 eura mesečno i 24 h sam online....

I ja bi pristala na tako što, al ne mogu jer nema tehničkih mogućnosti kako kažu Sad
Ja samo moram paziti na promet...tek mjesec dana se tako spajam i još ne znam što kad pređem. Šest mjeseci plaćamo 1 kunu, a kasnije prelazim na još manji paket.

1 kunu mesečno ?????? Crying or Very sad Crying or Very sad .... to je fantastično i vrlo jeftino Crying or Very sad

to je akcija...bežični, mobilni...super je...samo da nije tih vražjih giga Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:48

Ne spominji mi te giga.... platio sam tri računa po 50 eura kada sam išao na giga.....bili su mi giga računi Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:50

Lauda ::
Ne spominji mi te giga.... platio sam tri računa po 50 eura kada sam išao na giga.....bili su mi giga računi Sad

farao nemoj me plašiti Sad ubit će me muž Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:52

netko je skriven...možda Aja pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:53

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:54

aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:56

susjeda ::
aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil bounce

Vjeruj mi i ja tak skačem otkad je Gazda doma. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:58

aja ::
Twisted Evil

3
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:58

aja ::
susjeda ::
aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil bounce

Vjeruj mi i ja tak skačem otkad je Gazda doma. Laughing

što ljubav radi 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:58

Lauda ::
aja ::
Twisted Evil

3

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Sok
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 21:59

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil bounce

Vjeruj mi i ja tak skačem otkad je Gazda doma. Laughing

što ljubav radi 40

Znaš ti dobro zakaj skačem Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 U075
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 22:03

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Twisted Evil

Twisted Evil bounce

Vjeruj mi i ja tak skačem otkad je Gazda doma. Laughing

što ljubav radi 40

Znaš ti dobro zakaj skačem Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 U075

ja ne skačem jer me boli svaki mišić Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 22:07

E sad, nećemo tko je u kakvom fizičkom stanju, da ne počnem nabrajat... Laughing

A kaj si radila? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 EmptyUto 29 Jan 2008, 22:08

aja ::
E sad, nećemo tko je u kakvom fizičkom stanju, da ne počnem nabrajat... Laughing

A kaj si radila? Crying or Very sad

ništa, a sve me boli...temperaturu nemam...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 4 od 41Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: