Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:38

Lauda ::
Cmoka cure 3 hoću i ja da vidim sličice

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Sok Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Sok
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:40

Lauda ::
Cmoka cure 3 hoću i ja da vidim sličice


večer Lauda Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:44

super su Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:46

susjeda ::
super su Smile

Fala, fala.. Arrow

Lux još šepa a plaća još nije bila. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:49

fala, fal ai kisela faca Crying or Very sad zašto ??? što čekaju??? mirovina bila jučer Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:53

susjeda ::
fala, fal ai kisela faca Crying or Very sad zašto ??? što čekaju??? mirovina bila jučer Smile

Nije kisela, to se sramim malo... Laughing Laughing

Pa navodno je trebalo biti danas, ali nema...već sam 826 put provjerila telefonom I love you

Nadam se sutra. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:55

nama uvijek bude 4 -og na računu...ako je nedjelja onda 5-og....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:56

susjeda ::
nama uvijek bude 4 -og na računu...ako je nedjelja onda 5-og....

Kad ovi nemaju određeni datum...kako kad, znalo je biti i 16.tog. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:57

aja ::
susjeda ::
nama uvijek bude 4 -og na računu...ako je nedjelja onda 5-og....

Kad ovi nemaju određeni datum...kako kad, znalo je biti i 16.tog. Rolling Eyes

sjećam se kako je sa plaćama Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 22:58

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
nama uvijek bude 4 -og na računu...ako je nedjelja onda 5-og....

Kad ovi nemaju određeni datum...kako kad, znalo je biti i 16.tog. Rolling Eyes

sjećam se kako je sa plaćama Question

Ako ne bude sutra, ja ću prolupat. Nemam kave. Ni mlijeka. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:00

kakve kartice imaš ? ja nemam one na koje možeš kupovati , p a kasnije platiti...a trebala sam uzeti da mi se nađe Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:02

susjeda ::
kakve kartice imaš ? ja nemam one na koje možeš kupovati , p a kasnije platiti...a trebala sam uzeti da mi se nađe Crying or Very sad

Ne spominji kartice, dobro? Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:03

ni njih ??? farao dobro... Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:04

susjeda ::
ni njih ??? farao dobro... Exclamation

Njih posebno ne. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:05

aja ::
susjeda ::
ni njih ??? farao dobro... Exclamation

Njih posebno ne. Sad

dobro da ih nisam uzela kad su nudili Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:06

Eh...kak je micek?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:07

aja ::
Eh...kak je micek?

nadam se da će biti dobro...treba to sad vremena da zaraste.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:07

susjeda ::
aja ::
Eh...kak je micek?

nadam se da će biti dobro...treba to sad vremena da zaraste.

Dobro...ja ću valjda sutra znati kaj je luxu. Ako i vet zna. Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Misli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:08

znat će napisati račun Question jel još šepa ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:11

susjeda ::
znat će napisati račun Question jel još šepa ?

Šepa. I cijeli je nekak beživotan...samo leži i spava. I stane pred vrata kad je sila....ili došepa do nekog od nas i pokazuje šapu..upravo je odradil svoju dnevnu dozu lajanja...i da, živne čim netko od nas nekaj jede. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:13

proći će to njega ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:15

susjeda ::
proći će to njega ...

A nadam se....al se malo kreće, inače smo mi odradili jedno rastrčavanje i jednu poštenu šetnju dnevno...a sad ništa. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:18

aja ::
susjeda ::
proći će to njega ...

A nadam se....al se malo kreće, inače smo mi odradili jedno rastrčavanje i jednu poštenu šetnju dnevno...a sad ništa. Sad

ma ti to preozbiljno shvatila ...trčat će kad ozdravi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:18

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
proći će to njega ...

A nadam se....al se malo kreće, inače smo mi odradili jedno rastrčavanje i jednu poštenu šetnju dnevno...a sad ništa. Sad

ma ti to preozbiljno shvatila ...trčat će kad ozdravi Smile

Nadam se...nikome se neda otvoriti ogradu... Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:19

meni muž uvijek hoće otvoriti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 21 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: