Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:11

susjeda ::
ja tražim koliko košta automatsko otvaranje kapije Laughing

Mene ne zanima...nije u planu, ni dugoročnom. Smile

Ja čitam kaj će biti u ratkajevima.. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:12

to ne gledam... a smijem pogledati iako ne mislim raditi Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:13

susjeda ::
to ne gledam... a smijem pogledati iako ne mislim raditi Arrow

Ja gledam neredovite...pa ne mogu pohvatati konce...čitam sadržaj i svejedno mi ništ nije jasno. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:15

aja ::
susjeda ::
to ne gledam... a smijem pogledati iako ne mislim raditi Arrow

Ja gledam neredovite...pa ne mogu pohvatati konce...čitam sadržaj i svejedno mi ništ nije jasno. Laughing

moram te nešto pitati na pp
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:16

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
to ne gledam... a smijem pogledati iako ne mislim raditi Arrow

Ja gledam neredovite...pa ne mogu pohvatati konce...čitam sadržaj i svejedno mi ništ nije jasno. Laughing

moram te nešto pitati na pp

Pitaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:19

Ako malo zapnem, onda pripremam Gazdi klopu, sad bi negdje trebao doći..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:21

nadam se da ću izdržati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:22

susjeda ::
nadam se da ću izdržati Smile

I ja Laughing

Nisam mirna dok ne dođe...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:25

moji su oboje vani...legnem ja, a onda kad mi zakuha u stomaku nema spavanja ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:26

Obično je u ovo doba već doma....aaaa..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:27

aja ::
Obično je u ovo doba već doma....aaaa..

nemoj paničariti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:28

susjeda ::
aja ::
Obično je u ovo doba već doma....aaaa..

nemoj paničariti Smile

Ne paničarim. Uopće ne paničarim. Paničarim!!! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:29

Uf, evo ga. Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:30

sad će on...taman mi je i dosta za danas neta .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:31

aja ::
Uf, evo ga. Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Cerek

evo prije neg što sam ja napisala da će stići Smile odo ja...noć!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 00:35

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 09:36

Dobro jutro...tj. dobro veče i laku noć Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 22:13

nikoga nema 50
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 22:57

susjeda ::
nikoga nema 50

Ima...nisam mogla prije...bila sam kod frendice na kavi...i dočekali me svi glaaaadni...treba to nahranit. Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 22:58

svako veče strahujem Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 23:00

susjeda ::
svako veče strahujem Arrow

I ja...valjda ne rade nedjeljom.. Evil or Very Mad

Lux šepa od jutra i ne znamo kaj mu je. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 23:01

sigurno se ubo na nešto ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 23:05

susjeda ::
sigurno se ubo na nešto ...

Nije, pregledala sam mu šapu, ničeg nema. I stalno nam pokazuje tu nogu kao da hoće reći, tu me boli, pomozite... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 23:06

aja ::
susjeda ::
sigurno se ubo na nešto ...

Nije, pregledala sam mu šapu, ničeg nema. I stalno nam pokazuje tu nogu kao da hoće reći, tu me boli, pomozite... Sad


kako ti kažeš...i ja sam mačka pregledala i ništa nisam vidjela.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 EmptySub 02 Feb 2008, 23:08

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
sigurno se ubo na nešto ...

Nije, pregledala sam mu šapu, ničeg nema. I stalno nam pokazuje tu nogu kao da hoće reći, tu me boli, pomozite... Sad


kako ti kažeš...i ja sam mačka pregledala i ništa nisam vidjela.

Aaaa...vidjet ću kako će izgledati sutra. Veterinari ne rade, a i nemam, znaš kaj... Sad
Ustvari, valjda postoje dežurni, ali to se onda vjerojatno plaća još više...a ja nemam ni za normalno vrijeme.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 12 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: